21 січня

Пилипчук А.Д.
Решетілова Н.Б.
Усата Г.М.

День фізичної культури та спорту України

Середа, 22 вересня 2010 00:00

У першій половині вересня 2010 року в Буковинському державному медичному університеті традиційно відзначають День фізичної культури та спорту України. У спортивному комплексі університету на урочистому параді з нагоди свята  зібралися всі, хто долучений до спорту та фізкультурного руху.

Зі святом присутніх привітав виконуючий обов’язки ректора Буковинського державного медичного університету професор Тарас Миколайович Бойчук. Насамперед він відзначив велику  роботу у сфері фізичної культури та спорту викладачів курсу фізичного виховання, серед яких 5 майстрів спорту та 9 кандидатів у майстри спорту. Саме завдяки зусиллям цих фахівців в університеті працюють секції з 12 видів спорту.

Грамотами Буковинського державного медичного університету були нагороджені кращі спортсмени університету: Латковський Максим (2 курс), Рибак Тетяна (6 курс), Дутчак Юрій (інтерн), Кравчук Василь (3 курс), Парнета Михайло (3 курс).

Урочисту частину свята завершив невеличкий концерт та показові виступи наших спортсменів.

Після урочистого параду відбулися змагання з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, у яких взяло участь близько 200 студентів факультетів  університету.

Традиційним фінальним акордом відзначення дня фізичної культури та спорту було проведення товариської зустрічі з баскетболу між командами кафедр теоретичного та клінічного спрямування. Зокрема, у складі команд за перемогу змагалися визнані спортсмени університету - професори Зайцев В.І., Пашковський В.М., Давиденко Я.С.

Святкова атмосфера, звичайно, вплинула на змагання. Цього разу не було запеклої боротьби за перемогу, були дружні посмішки, привітання з успішним виступом  та побажання нових досягнень. А як же інакше? Адже це свято!

Прочитано 598 разів Останнє редагування Понеділок, 24 грудня 2012 20:12