Кожокару В.І.

Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Кубок університету з настільного тенісу серед іноземних студентів

Четвер, 16 грудня 2010 00:00

16 грудня 2010 року у спорткомплексі БДМУ відбулися змагання на Кубок університету з настільного тенісу серед іноземних студентів. Слід зазначити, що такі змагання  відбулися вперше. В минулі роки іноземні студенти брали участь у змаганнях Традиційної спартакіади університету у складі збірної команди медичного факультету №2. В поточному році кількість іноземних студентів, бажаючих взяти участь у змаганнях на першість медичного факультету № 2, була настільки великою, що виникла ідея започаткувати ще один традиційний турнір. Одразу відзначимо, що ідея виявилася вдалою й учасники та гості змагань провели час цікаво, емоційно, весело та дружньо.

Спортсмени збірної університету з настільного тенісу перед початком змагань провели невеличкі майстер-класи, де показали свій рівень володіння технічними елементами гри у настільний теніс. За перемогу змагалися студенти 1-го, 2-го та 4-го курсів.

Переможцем змагань став студент 4-го курсу 44 групи Мохет Сарма. Володарем срібла став студент 1-го курсу 45 групи Відіа Кумар Сінгх. Третє місце посів студент 2 курсу 47 групи Фузаїл Кюдусі.