Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

7 грудня
Дутчак В.Д.
Клим О.Д.
Кривчанська М.І.
Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

8 грудня
Бицко Н.І.
Тюлєнєва О.А.

9 грудня
Колюбакіна Л.В.
Рандюк Ю.О.

10 грудня
Вербівська Р.М.
Ортеменка Є.П.

11 грудня
Колоскова Р.П.
Лакомова О.І.

12 грудня
Бахмач Т.В.
Бойко Ю.І.
Давиденко І.С.
Сопова І.Ю.

13 грудня
Сивокоровська В.О.

14 грудня
Чернявська Г.В.

15 грудня
Аністратенко А.В.

16 грудня
Кравченко О.В.
Краснюк М.І.
Надводна В.К.
Сегедіна М.І.

17 грудня
Лазарюк М.В.
Малишевський І.О.
Савіч В.О.
Скрицька Н.В.

18 грудня
Іванова О.М.
Вівсянник О.Й.
Гайдич Л.І.
Попович А.І.

19 грудня
Вацик М.З.


20 грудня
Глинський І.Д.
Давидова Н.В.
Костащук В.В.
Топоровська О.Ф.
Трефаненко І.В.

22 грудня
Беседінська Н.І.
Кучірка А.М.
Сергеєва Г.В.
Степан Н.А.

Відбулися фінальні змагання серед команд факультетів Буковинського державного медичного університету

Четвер, 07 квітня 2011 00:00

7 квітня 2011 року відбулися фінальні змагання серед команд факультетів БДМУ одразу з двох видів спорту: футболу та настільного тенісу.
Футбольний турнір пройшов у жорсткому протистоянні практично рівних за силами команд: медичного факультету №1, №2, стоматологічного факультету та команди інтернів. У фінальній грі з мінімальним відривом 3-2 перше місце виборола команда медичного факультету №2. Срібло дісталося команді стоматологів. Третє місце у змаганнях виборола команда медичного факультету №1.


У складі команди-чемпіона виступали: Дідур Олег (2 курс), Ярема Олег (2 курс), Кисилиця Ярослав (2 курс), Шовковий Назар (2 курс), Кравчук Василь (3 курс), Загоруйко Ярослав (3 курс), Карляк Степан (4 курс), Макогончук Сергій (5 курс).
Не менш напруженими виявилися змагання з настільного тенісу, за участі 4 команд: медичного факультету №1, №2, стоматологічного та медичного факультету №4 з ВММіФФ. У загальнокомандному заліку перемогла команда медичного факультету №1, срібло дісталося студентам медичного факультету №2, третє місце посіла команда медичного факультету №4 з  ВММіФФ. В особистому заліку місця розподілилися наступним чином:

Чоловіки:

І місце Сулятицький Іван – медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа», 2 курс;
ІІ місцеБоцко Вадим – медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа», 2 курс;
ІІІ місцеВензель Тарас – медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа», 4 курс.

Жінки:

І місцеПаламарчук Олена – медичний №4 з ВММіФФ, 1 курс;
ІІ місцеБондарчук Ірина – медичний факультет №2, 2 курс;
ІІІ місцеГорбаченко Лариса – медичний факультет № 2, 3 курс.

Прочитано 599 разів