Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Спортсмени БДМУ гідно представили виш на Чемпіонаті області з пауерліфтингу

Неділя, 04 листопада 2012 00:00

3-4 листопада на базі спортивного комплексу Буковинського державного медичного університету було проведено  Чемпіонат області з пауерліфтингу та жиму лежачи. У змаганнях взяли участь 110 учасників з різних вищих навчальних закладів та організацій області. В цих змагання команда БДМУ виступила вже традиційно дуже успішно, адже всі члени збірної команди університету мають не лише високий рівень технічної підготовки, але й багатий досвід у змаганнях.

Відрадно, що спортсмени БДМУ посіли призові місця: І місце у триборстві та І місце у жимі лежачи (вагова категорія до 120 кг) виборов Леонід Щербатюк, студент медичного факультету №1, також І місце у триборстві (вагова категорія до 105 кг)  посів Олег Васильєв, студент медичного факультету №1, ІІІ місце у жимі лежачи (вагова категорія до 105 кг) виборов Ігор Рябой, студент медичного факультету №2.

Від імені ректорату щиро вітаємо наших спортсменів з успішним виступом на змаганнях. Переконані, що в майбутньому їх чекають ще більші перемоги та досягнення.