11 січня

Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

П'ятниця, 28 жовтня 2016 15:09
Обласні змагання з легкоатлетичного кросу

Останніми вихідними у парку культури та відпочинку ім. Т.Г Шевченка відбулися змагання першості області з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. Наша збірна вже традиційно достойно представила університет на змаганнях, виборовши срібні нагороди.

Четвер, 20 жовтня 2016 16:10
Під час заходу

19 жовтня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання обласної Спартакіади працівників медичних установ.

Четвер, 20 жовтня 2016 16:06
Під час змагань

15-16 жовтня спортивний клуб Буковинського державного  медичного університету спільно з федерацією пауерліфтингу Чернівецької області проводив чемпіонат області з пауерліфтингу.

Четвер, 13 жовтня 2016 15:07
Під час змагань

Нещодавно в Івано-Франківську проходив відкритий чемпіонат області з бодібілдінгу та фітнесу за версією найбільш популярної в Україні ФББУ (Федерація бодібілдінгу України).

Середа, 12 жовтня 2016 16:06
Команда БДМУ з футболу у трійці лідерів

Упродовж 5-10 жовтня на стадіоні «Гарт» пройшли змагання Обласних спортивних ігор серед студентів ІІІ-IV рівнів акредитації з футболу.