Кожокару В.І.

Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Понеділок, 17 грудня 2012 10:57

Буковинський державний медичний університет (БДМУ) надає публічну інформацію керуючись Законом України Про доступ до публічної інформації

Надання публічної інформації БДМУ здійснює у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації подається у довільній формі. При цьому обов’язково необхідно вказати:

1) ім′я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
3) підпис і дату.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію:

форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:

Поштова адреса університету для подання інформаційного запиту:

м. Чернівці, Театральна площа, 2, 58002, відповідальній особі з питань запитів на інформацію (на конверті вказувати Публічна інформація);

телефон: (0372) 55-37-54;
факс: (0372) 55-37-54;