Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

21 січня
Бліндер О.О.
Григорець Д.К.
Кодіца Ж.А.
Козарійчук Н.Я.
Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

22 січня
Дячук В.В.
Зелінська Н.В.
Сандуляк О.В.
Бачук-Понич Н.В.

23 січня
Бойчук М.Г.   
Кривецький І.В.
Кучук О.П.
Постнікова Л.В.
Ринжук Л.В.
Гараздюк О.І.

24 січня
Кравчук П.П.
Сторожук М.В.

25 січня
Зав'янський Л.Ю. 
Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

26 січня
Ільїн В.П.
Богуцька Н.К.
Гладка Н.І.
Загарюк Н.А.
Зорій І.А.
Петришен О.І.
Петрюк А.Є.
Старко І.Б.

27 січня

Жуковський О.О.
Хільчевська В.С.
Шкварковський І.В.

28 січня
Глубоченко О.В.
Николайчук Р.П.
Полянський І.Ю.
Слізак О.М.

29 січня
Гаврилюк О.І.
Гриценко А.А.
Гулага О.І.
Колотило О.Б.
Сидорчук І.Й.
Стегніцька Л.В.

30 січня
Касіянчук М.В. 
Орачова З.Б.
Пилипчук А.Д.
Решетілова Н.Б.
Усата Г.М.

2016/17 н.р. Розклад занять (весняний семестр).

Розклади занять для студентів всіх курсів
на весняний семестр 2016-2017 н.р.
(інформація оновлюється по мірі надходження розкладів)


Медичний факультет №1

Лікувальна справа

1 курс

2 курс

3 курс

3 курс, групи 30-32

4 курс (практичні) - (лекції) 

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс

Медичний факультет №2

Лікувальна справа

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс

Медичний факультет №3

Лікувальна справа

For Foreign 1st Yer Students

For Foreign 2nd Yer Students

For Foreign 3d Yer Students

3 курс (укр. мова навчання)

For Foreign 4thYer Studentsand Lectures

4 курс (укр. мова навчання) (практичні) - (лекції)

For Foreign 5th Yer Students and Lectures

For Foreign 6th Yer Students

Медичний факультет №4

Медична психологія

1 курс

2 курс

5 курс (практичні) (лекції)

6 курс

Педіатрія

2 курс

3 курс

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс

Сестринська справа (магістр)

1 курс

2 курс

Сестринська справа (бакалавр)

1 курс

Лабораторна діагностика (бакалавр)

1 курс

2 курс

4 курс

Стоматологічний факультет

Стоматологія

1 курс

2 курс

2 курс, група 8

3 курс

3 курс, група 4

4 курс (практика) (лекції)

5 курс (практика) (лекції)

Фармацевтичний факультет

Фармація (спеціаліст, денна форма)

1 курс

2 курс

2 курс, група 7 

3 курс

3 курс, група 5

4 курс

5 курс

Фармація (спеціаліст, заочна форма)

1 курс

2 курс 1-2 групи 

2 курс 3-6 групи

3 курс 1-2 групи

3 курс 3-7 групи

4 курс

5 курс 1-3 група

5 курс 4-6 групи

6 курс

Фармація (бакалавр, заочна форма)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс 7 група

4 курс 7 група

4 курс 1 група

4 курс 1 група

5 курс

Коледж

Сестринська справа (молодший спеціаліст), після 11 класу

1 курс 

2 курс

2 курс додатковий розклад

For Foreign 2nd Yer Students

For Foreign 2nd Yer Students (additional)

3 курс

3 курс додатковий розклад

Сестринська справа (молодший спеціаліст), після 9 класу

1 курс

2 курс

3 курс

3 курс додатковий розклад

4 курс

4 курс додатковий розклад

Фармація (молодший спеціаліст, денна форма), після 11 класу

1 курс

2 курс

Фармація (молодший спеціаліст, денна форма), після 9 класу

1 курс

2 курс

3 курс

Фармація (молодший спеціаліст, заочна форма)

1 курс

2 курс

3 курс