• Українська
Дорогі співробітниці Буковинського державного медичного університету!
Дорогі співробітниці Буковинського державного медичного університету!

Щороку у травні ми відзначаємо особливе, сповнене щирого почуття любові та вдячності прекрасне свято – День Матері.

Цей день, – це ще одна нагода сказати слова сердечної вдячності за безмежну любов, постійну турботу, ніжність та ласку найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас радість життя – матері. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж усього життя долати життєві перепони, досягати успіху й підкорювати нові вершини.

Дорогі наші та найрідніші Матері! Прийміть щирі вітання з цим чудовим весняним святом. Велика Вам дяка за турботу, мудру життєву науку та надійну підтримку. Сердечно бажаю Вам щастя та сімейного затишку, нехай здоровими і щасливими зростають Ваші діти.

Миру, злагоди та Божого благословення Вам та Вашим родинам!

З повагою

Ректор                                                                      Тарас Бойчук

Корисно знати