19 червня

Федірчик М.С.

Прес-служба

У БДМУ пройшов випуск фахівців 2018 року

21 червня у Літньому театрі Парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбулися урочисті збори, присвячені випуску фахівців Буковинського державного медичного університету.

Четвер, 21 червня 2018 04:01

Шановні випускники 2018 року!

Випуск-2018

Щиросердно вітаю вас з успішним завершенням Буковинського державного медичного університету та отриманням дипломів!

Як одна мить промайнули роки студентського життя: веселого, щасливого, сповненого радістю відкриттів і незабутніх зустрічей. Щиро бажаю, щоб ви назавжди зберегли в душі ці неповторні студентські спогади.

У БДМУ ви отримали якісні знання, розвинули творчі здібності, навчилися відстоювати свої погляди та переконання. Це той потенціал, який допоможе вам впоратися зі всіма життєвими випробуваннями і досягти значних успіхів. Сьогодні почесне звання «Випускник БДМУ-2018» отримають 875 студентів. Цьогоріч відбудеться 72-й випуск лікарів, 8-ий випуск лікарів-стоматологів, 8-ий випуск фармацевтів (спеціаліст), 16-ий випуск фармацевтів (молодший спеціаліст), 8-ий випуск медичних сестер (магістр), 21-ий випуск медичних сестер (бакалавр), 14-ий випуск медичних сестер (молодший спеціаліст), 19 випуск лікарів-педіатрів, 11 випуск лікарів-психологів. Загалом, за всі роки, університет випустив понад 29 тисяч фахівців медичної справи.

Дорогі Випускники, Ви – майбутнє нашої країни, майбутнє медицини та медичної науки, саме від Вас залежить, якою стане наша держава. За щоденною наполегливою роботою пам’ятайте, що справжні скарби професійного лікаря – це скарби вашої душі – доброта, щедрість та совість.

Сердечно бажаю Вам здоров’я, мудрих лікарських рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах, Божого благословення Вам та Вашим родинам. Пам’ятайте, що рідний університет завжди гостинно чекає на Вас, ми щиро радітимемо Вашим перемогам та здобуткам.

З повагою

Ректор                                                                             Тарас Бойчук

В БДМУ відзначили День медичного працівника

В Буковинському державному медичному університеті пройшли урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Донорів БДМУ відзначено Подяками Обласного центру служби крові

З нагоди Всесвітнього дня донора в Чернівецькому обласному центрі служби крові відбулися урочистості.

Ректор БДМУ привітав медиків Буковини з професійним святом

14 червня з нагоди Дня медичного працівника в палаці «Академічний» пройшли урочистості, в яких взяли участь співробітники та студенти БДМУ.

Фтизіатри БДМУ презентували напрацювання на конференції в Румунії

Упродовж 7-9 червня співробітники кафедри фтизіатрії та пульмонології БДМУ взяли участь у роботі Регіональної конференції з міжнародною участю «Від емпатії до халатності» (м. Курте де Аргес, Румунія).

Під час наради

Упродовж 7-8 червня у на базі Буковинського державного медичного університету відбулася нарада завідувачів кафедр медичної і біологічної фізики вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів України.

Фахівці БДМУ обговорили питання функціональної діагностики в кардіології

25 травня у м. Чернівці Національна академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького спільно з кафедрою внутрішньої медицини фізичної реабілітації та спортивної медицини Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» провели школу-семінар «Функціональна діагностика в кардіології» присвячену питанням діагностики та диференційної діагностики різноманітних патологічних станів у кардіології за допомогою функціональних методів обстеження, а також ведення пацієнтів з імплантованим штучним водієм ритму.

Ректор БДМУ зустрівся зі студентським активом навчального закладу

Відбулася зустріч ректора БДМУ професора Тараса Бойчука з новообраною Студентською Радою університету.

Студенти та лікарі БДМУ склали присягу на вірність Україні

8 червня 9 курсантів (4 лікаря та 5 студентів) Буковинського державного медичного університету урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народові.

Сторінка 1 з 521