22 жовтня

Слободян К.В.
Томка І.Є.

Прес-служба

Студенти БДМУ вчили діток правилам особистої гігієни

Студенти 20 групи ІІІ курсу медичного факультету №2 під керівництвом асистента кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Мікулець Людмили та завідувача кафедри  професора Ілащук Тетяни провели санітарно-просвітницьку акцію малятам дошкільного навчального закладу №7.

Збірна БДМУ перемогла у військовій грі «Герої козацької слави»

19 жовтня у парку ім. Ю. Федьковича відбулася військово-патріотична гра «Герої козацької слави» присвячена Дню українського козацтва, Дню захисника України та Дню заснування Української Повстанської Армії.

В БДМУ відбулося відкриття мовно-літературного конкурсу

18 жовтня на кафедрі суспільних наук та українознавства БДМУ відбулося урочисте відкриття IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Під час заходу

Діяльність  І. Котляревського пройнята гуманізмом і життєвою мудрістю , він був новатором у найширшому розумінні цього слова та утверджував духовний ідеал народу. Як прогресивна людина того часу Іван Котляревський розумів роль національного театру у формуванні та піднесенні свідомості народу. Його високохудожні твори здобули популярність серед українців.

Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії

16 жовтня кафедрою анестезіології та реаніматології БДМУ спільно з асоціацією анестезіологів Чернівецької області було проведено міжрегіональну  науково-практичну конференцію «Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії».

Понеділок, 22 жовтня 2018 11:08

В БДМУ зустрілися випускники 1998 року

19 жовтня в Палаці «Академічний» зустрілися випускники БДМУ ( тоді Буковинської державної медичної академії) 1998 року. Зі святом присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, який також коротко презентував здобутки навчального закладу.

Українська асоціація клінічних досліджень

17 жовтня 2018 у м. Київ, відбувся Перший з'їзд Української асоціації клінічних досліджень (УАКД), який зібрав 400 учасників. Асоціація була створена зовсім недавно і ставить собі за мету сприяння розвитку сфери клінічних досліджень в Україні і захист пов’язаних із ними суспільних інтересів. Враховуючи те, що клінічні дослідження – це найвищі стандарти і прогрес медицини, а також інновації та інвестиції для країни, дана галузь є надзвичайно вважливою для нашої медицини, особливо у умовах недостатнього фінансування.

Використання інтерактивної дошки студентами на кафедрі медичної біології та генетики

Сучасні реалії навчання у закладах вищої освіти, особливо медичного профілю, вимагають підвищеної уваги до опанування та використання професійних навичок і вмінь.

Особливості перебігу алергії у дітей дошкільного та шкільного віку та можливі шляхи  зниження захворюваності

З 60-х років ХХ сторіччя відзначається неухильне зростання поширеності алергічної патології як у дорослих, так і у дітей, у зв’язку з чим її називають глобальною проблемою людства. У наш час на алергічні захворювання страждає 25-30% дитячої популяції, спостерігається значне їх «помолодшання» (зміщення початку на більш ранній вік) і тенденція до почастішання тяжких клінічних форм, що висуває проблему лікування і профілактики алергії у дітей на одне з провідних місць у сучасній клінічній педіатрії.

Понеділок, 19 лютого 2018 14:46

Бережіть свій слух

Тривала дія гучних звуків може призвести до розвитку приглухуватості досить у ранньому віці (30-40 років). Слух має здатність знижуватися з віком.

Сторінка 1 з 540