Білик І.І.

Прес-служба

Понеділок, 03 грудня 2018 16:10

День боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в БДМУ провели низку заходів.

СНІД і неврологічні захворювання

1 грудня відмічають професійне свято лікарі – неврологи. Водночас у цей день відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Захворювання нервової системи були відомі в давні часи, про що свідчать старовинні папіруси Єгипту, Аюрведа та книги Гіпократа. В них можна знайти клінічний опис паралічів та розладів чутливості, початкові знання про головний біль та судомні приступи. Але в процесі розвитку цивілізації не тільки покращилася діагностика давно відомих хвороб, але й з’явилися нові захворювання, зокрема, СНІД.

Субота, 01 грудня 2018 13:03

Вбережи своє життя від ВІЛ/СНІДу

Щороку День боротьби зі СНІДом відзначається 1 грудня. Ця хвороба вже давно вийшла за межі окремих соціальних груп, зараз загроза інфікування нависає над кожним із нас чи то під час косметичних процедур, чи в закладах лікування, чи просто під час прогулянки з дитиною в парку…

Маткові кровотечі у дівчат пубертатного віку

Становлення менструального циклу є однією з актуальних проблем сучасної дитячої гінекології. Від функціонального стану репродуктивної системи дівчат-підлітків залежить їх репродуктивне здоров’я в майбутньому.

П'ятниця, 07 грудня 2018 11:51

«Наші права – щасливе майбутнє»

Під час заходу

Найвищою цінністю будь – якої держави, у тому числі й України, є життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека її громадян.

Інтерни-стоматологи провели благодійну акцію

Щорічно, у другу неділю грудня відзначається день благодійництва, а 5 грудня – Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди лікарі-інтерни І року навчання за спеціальністю «Стоматологія» з їх наставником асистентом кафедри стоматології дитячого віку Шостенко А.А. провели благодійну акцію для дітей з інвалідністю, якими опікується БФ «Волонтерський рух Буковини» в рамках проекту «Дитячий мобільний хоспіс».

Студенти БДМУ провели благодійну акцію «Подаруй дитині радість»

4 грудня з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю до учнів 2-го класу Чернівецької спеціалізованої загальноосвітньої школи № 3, де навчаються діти з обмеженими можливостями, завітали студенти 25 групи ІІІ курсу медичного факультету № 2 (куратор – доцент Кишкан І.Г.), щоб подарувати дітям радість спілкування та смачні подаруночки.

Школа молодого науковця продовжує свою роботу

Новий проект Ради Студентського наукового товариства Буковинського державного медичного університету «Школа молодого науковця» активно працює та вражає першими результатами.

Середа, 05 грудня 2018 16:38

Шановні молоді науковці!

BIMCO 2019

2-5 квітня 2019 року на базі нашого університету відбудеться VІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених BIMCO 2019.

Студентське наукове товариство та Рада молодих учених Буковинського державного медичного університету щиро запрошують Вас взяти участь у науковому форумі.

Для участі у конгресі необхідно до 31 січня 2019 року пройти онлайн-реєстрацію на сайті конгресу.

Оргкомітет

Студент БДМУ – у трійці кращих студентів Чернівців

4 грудня відбувся Загальноміський конкурс «Студент року – 2018». В конкурсі взяли участь переможці відбіркових турів, що відбулися на рівні вищих навчальних закладів міста.

Сторінка 1 з 554