21 вересня

Прес-служба

Вівторок, 26 вересня 2017 18:53

Вічна пам’ять!

коВідійшов у вічність Кокощук Георгій Ілліч, колишній проректор з науково-дослідної роботи (1987-1999), завідувач кафедри гістології в (1984-2003), доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України.

Прощання з Георгієм Іллічем та траурна панахида відбудеться 27 вересня з 12:00 по 14:00 год. в адміністративному корпусі БДМУ,  пл. Театральна, 2.

Народився Георгій Ілліч 5 жовтня 1942 року в с. Слободі Новоселицького району Чернівецької області. Закінчив Чернівецький медичний інститут (1968 р.) та аспірантуру при кафедрі патологічної фізіології цього ж інституту (1971 р.). У 1971 році захистив кандидатську, а в 1981-му – докторську дисертацію.

Георгій Ілліч, шанований і знаний науковець, ним розроблені нові механізми регуляції функцій нирок у нормі і при гломерулонефриті, відкрито явище дистантної активації нирок при ацидозі, що є пріоритетним у вітчизняній фізіології.

Від імені ректорату висловлюємо щирі співчуття родині та друзям Георгія Ілліча. Це велика втрата для всіх нас. Нехай Господь благословить його душу. Світла пам'ять.

Під час заходу

Впродовж 20-21 вересня на базі Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого проходив семінар «Основні напрямки бібліографічної роботи: теорія і практика».

Всесвітньо відомий кардіолог з Антверпена прочитав лекцію в БДМУ

25 вересня ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відвідав почесний професор Антверпенського Університету професор Дірк Л. Брутсаерт.

Під час зустрічі

Викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти проф. Плеш І. А., доц. Борейко Л. Д., доц. Каратєєва С. Ю. провели профорієнтаційну роз’яснювальну роботу серед учнів випускних класів у Чернівецькій загальноосвітній школі І - ІІІ ступеню № 8.

Під час зустрічі

Упродовж 19 та 21 вересня доцент кафедри дерматовенерології Михайло Перепічка провів профорієнтаційну роботу серед батьків учнів (старшокласників) 10-11-х класів ЗОШ № 28 I-III ступеня акредитації Чернівецької міської ради.

Під час конференції

Впродовж 21-22 вересня на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова була проведена науково-практична конференція «Прикладні аспекти морфології».

Понеділок, 25 вересня 2017 10:42

Зустріч випускників БДМУ 1977 року

22 вересня в палаці «Академічний» пройшла зустріч випускників Чернівецького медичного інституту 1977 року.

П'ятниця, 22 вересня 2017 12:54

Бал знайомств-2017 провели у БДМУ

Кожного року велика студентська родина Буковинського державного медичного університету поповнюється новими іменами.

Актуальні питання офтальмології обговорили у БДМУ

У Буковинському державному медичному університеті 20-21 вересня відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання офтальмології».

П'ятниця, 22 вересня 2017 11:14

Вибір є завжди!

Щоденно у світі близько 3 тис. осіб скоюють суїцид.

Сторінка 1 з 453