9 лютого

Коваленко С.В.
Самойлова Г.Л.

Прес-служба

Секційні засідання наукової конференції професорсько-викладацького персоналу БДМУ

Упродовж 12-14 лютого у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» пройшли секційні засідання 99-ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу університету.

Стоматологічний факультет БДМУ відзначив перший ювілей

15 лютого в Палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди відзначення 10-річчя стоматологічного факультету ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та з нагоди Дня стоматолога.

Міжнародний день дітей хворих на рак

Міжнародний день дітей, хворих на рак відзначається з 2003 року щорічно 15 лютого. Вже близько 40 країн світу під патронатом Міжнародного товариства дитячих онкологів і за ініціативою Міжнародної конфедерації організацій батьків дітей, хворих на рак (ICCCPO) беруть участь у підтримку «Дня дітей, хворих на рак».

11 лютого – Всесвітній день хворого

Чого, у першу чергу ми бажаємо своїм близьким, рідним, знайомим чи просто перехожим? Звичайно ж, здоров'я, адже це найдорожче в нашому житті, і чого не купиш ні за які гроші.

Середа, 14 лютого 2018 09:53

Що таке кохання?

З недавніх пір 14 лютого у нас відзначають День Святого Валентина – День закоханих. У цей день закохані можуть ще раз підкреслити свою любов і висловити її один одному, а одинаки – знайти свою половинку.

Понеділок, 12 лютого 2018 16:16

Дентофобія

Одного разу запитали чоловіка, чого він боїться найбільше? І він відповів: «Найбільше у всьому світі я боюся стоматологів, хоча ні, не стоматологів, а темноти, бо хто знає, скільки в темноті може бути стоматологів?».

Позитивне налаштування хворих на одужання

11 лютого світ відзначає всесвітній день хворого. У 1992 році Папа Римський Іоанн Павло ІІ запровадив його для привернення уваги громадськості до людей, що страждають від різних захворювань, щоб допомогти людям стати більш співчутливими до тих, хто потребує допомоги.

Періоральний дерматит – причини розвитку, принципи лікування

Періоральний дерматит (розацеаподібний або навколоротовий дерматит) – досить поширене захворювання шкіри, яке реєструється у 1-2% населення, частіше розвивається у жінок молодого працездатного віку (від 20 до 40 років), однак може виникати і у дітей грудного та раннього дитячого віку.

І Міжнародні відкриті спортивні ігри БДМУ

Упродовж 8-9 лютого в спортивному комплексі «Олімпія» відбулися І Міжнародні відкриті спортивні ігри ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

«За» чи «проти» гнучких зубних протезів

Знімне протезування – це заміщення великих дефектів зубного ряду після видалення зубів у пацієнта за допомогою знімних протезів. В окремих випадках цей вид протезування використовують для заміщення невеликих дефектів зубного ряду, як варіант косметичного відновлення дефекту, або тимчасова конструкція.

Сторінка 1 з 488