Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

22 жовтня
Камінський М.К.
Кшановська Г.І.
Окіпняк І.В.

23 жовтня

Меренюк Н.І.
Польовий В.П.

24 жовтня

Аніпко Ю.Ю.
Білоус І.І.
Міщенчук В.В.

25 жовтня
Борейко Л.Д.
Гараніна Т.С.
Дмитренко Р.Р.
Любіна Л.А.

26 жовтня
Андрусяк О.І.
Сліжук Ю.В.
Угренюк Л.В.
Яремчук О.Б.

27 жовтня
Ілащук Т.О.

28 жовтня
Недокіс Т.І.

29 жовтня
Апетроає П.Г.
Верега О.Г.
Назимок Є.В.
Печеряга С.В.
Руснак-Каушанська О.В.
Цеона А.І.

30 жовтня
Лобач Г.Д.
Сокольник С.В.

31 жовтня
Асташин С.Б.
Каліновська І.В.
Шутак Л.Б.

1 листопада
Адажій А.А.
Гідор В.Д.
Макар Б.Г.
Мороз А.В.

2 листопада
Петринич В.В.
Ротар В.І.

3 листопада
Березовський А.В.
Гвоздецька-Полянська С.І.
Медуха Н.В.
Товкач Ю.В.

4 листопада
Ільчишин Т.І.
Гординська Р.П.
Гресько М.Д.

5 листопада
Лупашку Н.В.
Опалка М.В.
Орновицький Д.І.
Рогач Т.І.

6 листопада
Василик М.Г.

7 листопада
Білоус В.І.
Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

Прес-служба

Прес-служба

Студенти БДМУ вчили діток правилам особистої гігієни

Студенти 20 групи ІІІ курсу медичного факультету №2 під керівництвом асистента кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Мікулець Людмили та завідувача кафедри  професора Ілащук Тетяни провели санітарно-просвітницьку акцію малятам дошкільного навчального закладу №7.

Збірна БДМУ перемогла у військовій грі «Герої козацької слави»

19 жовтня у парку ім. Ю. Федьковича відбулася військово-патріотична гра «Герої козацької слави» присвячена Дню українського козацтва, Дню захисника України та Дню заснування Української Повстанської Армії.

В БДМУ відбулося відкриття мовно-літературного конкурсу

18 жовтня на кафедрі суспільних наук та українознавства БДМУ відбулося урочисте відкриття IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Під час заходу

Діяльність  І. Котляревського пройнята гуманізмом і життєвою мудрістю , він був новатором у найширшому розумінні цього слова та утверджував духовний ідеал народу. Як прогресивна людина того часу Іван Котляревський розумів роль національного театру у формуванні та піднесенні свідомості народу. Його високохудожні твори здобули популярність серед українців.

Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії

16 жовтня кафедрою анестезіології та реаніматології БДМУ спільно з асоціацією анестезіологів Чернівецької області було проведено міжрегіональну  науково-практичну конференцію «Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії».

Понеділок, 22 жовтня 2018 11:08

В БДМУ зустрілися випускники 1998 року

В БДМУ зустрілися випускники 1998 року

19 жовтня в Палаці «Академічний» зустрілися випускники БДМУ ( тоді Буковинської державної медичної академії) 1998 року. Зі святом присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, який також коротко презентував здобутки навчального закладу.

Українська асоціація клінічних досліджень

17 жовтня 2018 у м. Київ, відбувся Перший з'їзд Української асоціації клінічних досліджень (УАКД), який зібрав 400 учасників. Асоціація була створена зовсім недавно і ставить собі за мету сприяння розвитку сфери клінічних досліджень в Україні і захист пов’язаних із ними суспільних інтересів. Враховуючи те, що клінічні дослідження – це найвищі стандарти і прогрес медицини, а також інновації та інвестиції для країни, дана галузь є надзвичайно вважливою для нашої медицини, особливо у умовах недостатнього фінансування.

Використання інтерактивної дошки студентами на кафедрі медичної біології та генетики

Сучасні реалії навчання у закладах вищої освіти, особливо медичного профілю, вимагають підвищеної уваги до опанування та використання професійних навичок і вмінь.

Особливості перебігу алергії у дітей дошкільного та шкільного віку та можливі шляхи  зниження захворюваності

З 60-х років ХХ сторіччя відзначається неухильне зростання поширеності алергічної патології як у дорослих, так і у дітей, у зв’язку з чим її називають глобальною проблемою людства. У наш час на алергічні захворювання страждає 25-30% дитячої популяції, спостерігається значне їх «помолодшання» (зміщення початку на більш ранній вік) і тенденція до почастішання тяжких клінічних форм, що висуває проблему лікування і профілактики алергії у дітей на одне з провідних місць у сучасній клінічній педіатрії.

Понеділок, 19 лютого 2018 14:46

Бережіть свій слух

Бережіть свій слух

Тривала дія гучних звуків може призвести до розвитку приглухуватості досить у ранньому віці (30-40 років). Слух має здатність знижуватися з віком.

Сторінка 1 з 540