23 лютого

Маковей Д.І.
Бобкович К.О.

Прес-служба

Особливості лікування стоматологічних хворих з психологічними травмами

Останні три роки кількість постраждалих від збройного конфлікту в Україні та рівень травматизації населення стрімко зростає.

Дефіцит вітаміну D як одна із актуальних проблем охорони здоров’я

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я недостатність вітаміну D на сьогодні має характер пандемії.

Студенти та викладачі БДМУ підтримують донорський рух

У Чернівцях відбувся семінар «Одна кров», спрямований на популяризацію донорського руху на Буковині.

Під час заходу

Упродовж 9-10 лютого в м. Ясси пройшла міжнародна науково-практична конференція «Мультидисциплінарний підхід – ключ успіху в діагностиці, лікуванні та освіті пацієнтів».

Регіональна науково-практична конференція Асоціації анестезіологів Буковини

20 лютого співробітники кафедри анестезіології та реаніматології БДМУ (завідувач кафедри професор Коновчук Віктор Миколайович) в рамках сумісного засідання Асоціації анестезіологів та переривчастих курсів лікарів анестезіологів Чернівецької області провели регіональну науково-практичну конференцію «Актуальні питання корекції операційної стрес-відповіді».

Середа, 21 лютого 2018 17:07

Мова – духовне багатство народу!

Мова – духовний скарб нації. Щорічно 21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови.

Нації вмирають не від інфаркту. – Спочатку їм відбирає мову…

Починаючи з 1999 року, світове співтовариство 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови.

«Я пам’ятаю…» – Героям Небесної Сотні

20 лютого всі українці вшановують Героїв Небесної Сотні, людей які загинули під час Революції Гідності на Майдані.

11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день – «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого.

Студентка БДМУ – переможець обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови

17 лютого відбулося проведення фінального етапу та нагородження переможців обласного етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Підведено підсумки конференції професорсько-викладацького складу БДМУ

12, 14, 19 лютого проходила 99 – а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького складу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Сторінка 1 з 489