25 квітня

Малик Ю.Ю.

Прес-служба

Під час засідання

26 квітня в рамках Міжнародного дня інтелектуальної власності відбулося спільне засідання Круглого столу за темою: «Право інтелектуальної власності на результати наукової діяльності» за участю співробітників та науковців Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» та Чернівецького Національного університету ім. Ю.Федьковича.

Студент БДМУ – призер Олімпіади з медичної генетики

Впродовж 19-22 квітня на базі Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру ХНМУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної генетики.

Студенти БДМУ гідно представили виш на Всеукраїнській олімпіаді з медичної біохімії

13-14 квітня 2017 року на базі кафедри біоорганічної та біологічної хімії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, після 15-річної перерви, відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Медична біохімія» серед студентів вищих медичних закладів освіти.

В БДМУ відбулася нарада провідних фахівців щодо підготовки медичних психологів

26 квітня на кафедрі психології та філософії ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбулась нарада профільних кафедр ВМНЗ України з навчальних дисциплін «Експериментальна психологія та психодіагностика», «Основи психотренінгу» підготовки фахівців за спеціальністю «Медична психологія».

В БДМУ розпочався ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з медичної біології

Впродовж 26-28 квітня на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбуватиметься ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної біології.

Під час огляду пацієнта фахівцем БДМУ

26 квітня в ОКУ «Чернівецький обласний ендокринологічний центр» (м.Чернівці, вул. ім. Ю. Федьковича, 50) співробітниками Центру, фахівцями-медиками та студентами ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» була проведена акція з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Середа, 26 квітня 2017 17:00

Школа молодого викладача БДМУ

Під час заняття

На кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб відбулося відкрите заняття для слухачів Школи молодого викладача.

Збереження психічного здоров’я дитини

За умов трансформації українського суспільства соціально-технологічний прогрес спричиняє зростання негативного впливу інформаційних потоків на особистість; збільшення повсякденних фізичних та психологічних навантажень; загострення почуття страху, невпевненості, розгубленості та розчарування.

Футболісти БДМУ – у трійці лідерів європейського студентського турніру

Щороку географія участі студентів Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» у спортивних змаганнях розширюється.

Під час заходу

Тридцять один рік тому, 26 квітня, о першій годині 26 хвилин, на ІV енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася аварія, яка сколихнула всю планету.

Сторінка 1 з 425