Данилишин Т.М.

Яворенко К.Ю.

Прес-служба

Під час візиту

22 грудня студенти стоматологічного факультету БДМУ відвідали вихованців Чернівецької дитячої дошкільної установи для дітей с вадами мови (куратор – доц. кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії Кашперук-Карпюк І.С.).

В Бібліотеці БДМУ відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада, до Дня Гідності та Свободи, в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ відбулася година патріотизму «Герої не вмирають».

П'ятниця, 17 листопада 2017 17:02

День науки на кафедрі фізіології БДМУ

Під час заходу

До Всесвітнього Дня науки на кафедрі фізіології, за сприяння завідувача кафедри професора Світлани Ткачук, відбувся круглий стіл на тему «Питання представництва науковцями своїх досягнень в міжнародному науково-інформаційному просторі».

В БДМУ вшанували пам'ять Михайла Івасюка

Цьогоріч 25 листопада Буковина відзначає 100 років від дня народження відомого освітнього, громадського, культурного діяча, видатного письменника Михайла Івасюка, батька фундатора української сучасної пісні, геніального поета Володимира Івасюка.

Студенти БДМУ провели «Урок стоматологічного здоров’я» для школярів

Студенти стоматологічного факультету БДМУ провели санітарно-просвітницьку акцію для учнів Чернівецького ліцею для обдарованих діток.

Студенти БДМУ провели флешмоб до Дня Гідності та Свободи

21 листопада, у день святого Архістратига Михаїла, вся Україна відзначає День Гідності та Свободи.

Тенісисти БДМУ – у трійці лідерів Обласних студентських спортивних ігор

16 листопада у спортивному залі ТРК «Панорама» відбулися особисто-командні змагання обласних Спортивних Ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації з тенісу настільного.

Під час заходу

З нагоди відзначення професійного свята асистентом кафедри педіатрії та медичної генетики Хлуновською Л.Ю. було проведено круглий стіл «Особливості перебігу захворювань в різні періоди дитячого віку» зі студентами 4 курсу 5 групи спеціальності «Педіатрія».

Під час заходу

Кафедра внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини спільно із Міністерством охорони здоров’я України та департаментом Чернівецької ОДА організували та провели українську науково-практичну конференцію «Регіональна реперфузійна мережа – національний стандарт лікування гострих коронарних синдромів».

Сторінка 1 з 475