9 квітня

Ковтун А.І.
Сикирицька Т.Б.

Прес-служба

Голосовими розладами частіше страждають жінки

Голос, разом зі слухом і зором, є одним з основних механізмів для комунікації, тому функціональні порушення голосу – це проблема, яка суттєво впливають на якість життя.

Психолог БДМУ радить як скласти сесію без стресів

Психолог-консультант медико-психологічного центру БДМУ Любов Любіна радить дотримуватися студентам 10 корисних порад під час періоду складання заключного контролю («сесії»)

Студентам БДМУ провели відео-екскурсію Чернівцями

19 квітня в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ з нагоди Дня пам’яток історії та культури відбулася відео-екскурсія Чернівцями «Безцінні скарби рідної культури».

Сучасні аспекти профілактики оніхомікозів

Інтенсивне зростання в останнє десятиліття контингентів хворих в різних вікових і соціальних групах населення поставив проблему поширеності грибкових захворювань в один ряд з іншими гострими медико-соціальними проблемами.

Під час заходу

18 квітня Міжнародний день пам’яток і визначних місць а також День всесвітньої спадщини. Заснований згідно з рішенням Генеральної конференції ЮНЕСКО в липні 1983 року з ініціативи Міжнародної ради з питань охорони пам’яток та визначних місць.

Під час заходу

Таке гасло Всесвітнього дня гемофілії у 2018 році. За ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я та Всесвітньої федерації гемофілії 17 квітня був проголошений Всесвітнім днем боротьби з гемофілією. Метою проведення цього дня є привернення уваги світової громадськості до проблем, з якими щодня стикаються хворі на гемофілію.

Під час акції

Кафедра біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії БДМУ до Дня довкілля вже традиційно організовує та проводить різноманітні екологічні акції.

Cтудентка БДМУ – серед переможців Всеукраїнського конкурсу зі спеціальності «Екологія»

Упродовж 28-30 березня на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія».

П'ятниця, 20 квітня 2018 13:23

Всеукраїнський день психолога

23 квітня 2018 року викладачі кафедри психології та філософії та співробітники Медико-психологічного центру БДМУ проведуть просвітницьку акцію з нагоди Всеукраїнського дня психолога.

Захід відбудеться на вул. О.Кобилянської, 29 (біля Палацу урочистих подій) упродовж 13:30-15:00.

Представники університету розкажуть про широке коло причин, з якими слід звертатись до психолога, а також чим відрізняється психологічне консультування від психотерапії, спростують ряд стереотипів та міфів щодо професії психолога та диференціюють поняття психолог, психотерапевт та психіатр і сфери їх компетенцій.

Під час заходу

До 100-літнього ювілею Товариства Червоного Хреста України, який відзначається 18 квітня, в студентському читальному залі № 1бібліотеки БДМУ, була проведена інформаційна година «Сто років милосердя».

Сторінка 1 з 503