14 серпня

Чепишко М.І.

Прес-служба

Владислава Трепка нагородили Орденом Святого Пантелеймона

9 серпня в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбулися урочистості з нагоди нагородження цьогорічних переможців відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

Середа, 08 серпня 2018 15:31

Міжнародний день офтальмолога

8 серпня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день офтальмології, який почали відзначати з 2004 року.

Найкраще для малюка – це природнє вигодовування

Природне вигодовування є унікальним, фізіологічно адекватним способом харчування новонароджених і дітей першого року життя.

Розпочато прийом оригіналів документів від абітурієнтів

1 серпня 2018 року розпочався заключний етап вступної кампанії. Сьогодні стало відомо, хто з вступників отримав рекомендацію на навчання за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти.

Понеділок, 30 липня 2018 12:22

30 липня – Міжнародний день дружби

Дружбу можливо описати, як позитивні особисті стосунки людей, засновані на взаємної прив'язаності, духовній близькості, спільних інтересах, відданості людей, повній довірі.

Дифтерія – тяжке інфекційне захворювання

За інформацією МОЗ України з початку 2018 року у різних регіонах країни зареєстровано 4 випадки захворювання на дифтерію. Епідеміологи не виключають можливості  спалаху цієї недуги, зважаючи на значний прошарок не імунізованих дорослих та дітей.

Виробнича практика студентів-лаборантів БДМУ

На базі ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» навчально-лікувального центру «Університетська клініка» Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» проходить виробнича практика студентів медичного факультету №4, напряму підготовки «Лабораторна діагностика».

Студентів БДМУ навчатимуть за допомогою медичних симуляторів

У Буковинському державному медичному університету продовжуються заходи щодо введення в експлуатацію Центру симуляційної медицини – навчально-практичного центру, на базі якого студенти та лікарі-інтерни будуть опановувати та удосконалювати практичні навички на сучасних медичних симуляторах.

БДМУ – в п‘ятірці кращих закладів вищої освіти західного регіону України

Інтернет ресурсом Освіта.ua оприлюднено результати проведення щорічного «Консолідованого рейтингу» українських вишів.

Вівторок, 17 липня 2018 15:52

Шоколад: користь та шкода

Протягом багатьох століть шоколад є одним з найулюбленіших ласощів мільйонів людей по всьому світу.

Сторінка 1 з 526