22 березня

Ластівка І.В.

Прес-служба

Фіторесурс Буковини – природне джерело нашого імунітету

Прогресуюче погіршення стану довкілля, інтенсивні, наростаючі темпи життя, психоемоційні стреси, погіршення біологічної цінності їжі, якості питної води суттєво ослаблюють імунну систему людини. Існує сумна перспектива зростання частоти, вираженості імунодефіцитних станів та появи їх у все молодших вікових групах населення.

Рецепти красоти від дерматолога БДМУ

Збалансоване харчування, повноцінний сон, 1,5 літра води на день та заняття спортом – запорука не лише здоров’я, а й чудового стану шкіри, це підтвердить кожен дієтолог і косметолог.

В БДМУ пройшла Спартакіада медичного факультету№3

Впродовж 18-19 березня у спортивному комплексі БДМУ відбулася Спартакіада медичного факультету №3.

Вівторок, 21 березня 2017 16:46

Шевченківські дні в БДМУ

Під час заходу

У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов'ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського генія.

Студентка БДМУ нагороджена дипломом переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Упродовж 15-17 березня на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю «Екологія та екологічна безпека».

Під час заходу

20 березня співробітники кафедри медичної біології та генетики БДМУ разом зі студентами кураторських груп провели благодійну акцію до Міжнародного дня людини з синдромом Дауна.

Студенти БДМУ «дарували» чернівчанам щастя

Студенти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» провели акцію, приурочену Міжнародному дню щастя.

В БДМУ відзначили Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою

У березні 2017 року в усьому світі відзначають Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою. Таку акцію почали систематично проводити починаючи з 2008 року, за ініціативи Всесвітньої асоціації глаукоми та Всесвітньої асоціації пацієнтів з глаукомою.

Студентка БДМУ – в числі переможців Всеукраїнської студентської олімпіади

Впродовж 16-17 березня на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова».

Стимулювати імунітет дитини небезпечно

Бажання стимулювати («підняти», «підвищити», «покращити») імунітет з'являється майже у кожного, хто стикається з хворобою чи то у себе, чи у свого малюка.