19 червня

Смандич В.С.

Прес-служба

Під час нагородження

15 червня в палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. З професійним святом співробітників та студентів БДМУ привітали представники міської та обласної влади.

Під час нагородження

15 червня в Палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди професійного свята.

Під час акції

13 червня в парку «Жовтневий» пройшла акція «Життя та здоров’я – найбільші людські цінності», зініційована співробітниками БДМУ з нагоди Дня медичного працівника.

Під час заходу

Упродовж 7-8 червня у м. Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Первинна медична допомога в Україні: кращі практики сімейної медицини»,

Понеділок, 12 червня 2017 16:07

Репродуктивне здоров'я жінки

Під час заходу

6 червня доцент кафедри акушерства та гінекології Косілова С.Є. провела круглий стіл з лікарями жіночої консультації № 2  «Гіперпролактінемія, як фактор ризику порушення репродуктивного здоров’я жінки».

Під час заходу

Останній день травня – це привід для кожного курця хоч би на один день в рік відмовитись від сигарет. Ініціативу щодо проведення заходів, пов'язаних з відмовою від паління, проявила Всесвітня організація охорони здоров'я.

Догляд за шкірою дітей, хворих на атопічний дерматит

Атопічний дерматит – це хронічне алергічне захворювання шкіри, яке розвивається в осіб із генетичною схильністю до атопії, має рецидивуючий перебіг та вікові особливості клінічних проявів на шкірі.

Понеділок, 12 червня 2017 02:37

Медичні аспекти хімічної зброї

Існує величезна кількість різноманітних хімічних сполук і тільки окремі з них можна віднести до бойових отруйних речовин, об’єднаних під назвою «хімічна зброя».

В БДМУ відбулася заключна атестація слухачів Школи молодого викладача

7 червня в БДМУ проводилася заключна атестація слухачів Школи молодого викладача.

Під час зустрічі

6 червня відбулася зустріч ректора БДМУ професора Тараса Бойчука з новообраною Студентською Радою університету.