Білоус В.І.

Понеділок, 13 листопада 2017 16:34

Здобутки молодих науковців БДМУ

ВІМСО-2017

Шановні читатчі, розпочинаємо цикл публікацій з нагоди Міжнародного дня студентів. Сьогодні вашій увазі презентуємо студентське наукове життя нашого навчального закладу.

Понеділок, 13 листопада 2017 15:53

Куріння і здоров'я

Від хвороб, розвиток яких є наслідком тютюнопаління, щорічно помирає 5,4 млн осіб. Тобто 1 з 10 смертей у світі спричинена саме вживанням тютюнових виробів.

Понеділок, 13 листопада 2017 15:35

Міжнародний день сліпих

Сліпота є важливою медико-соціальною проблемою, оскільки в останні десятиріччя спостерігається прогресування офтальмологічної патології.

Студенти БДМУ зорганізували свято для вихованців Магалянського дитячого будинку-інтернату

10 листопада студенти БДМУ, учасники мистецьких студій та керівники палацу «Академічний» відвідали  Магальський дитячий будинок-інтернат.

Акушери-гінекологи БДМУ пройшли стажування у Прибалтиці

Упродовж 30 жовтня-3 листопада співробітники кафедр акушерсько-гінекологічного спрямування Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» асистент, к.мед.н. Ринжук В.Є., асистент, к.мед.н. Булик Т.С. та асистент, к.мед.н. Маринчина І.М.  пройшли стажування у провідних лікувальних установах Прибалтики.

П'ятниця, 10 листопада 2017 15:41

Тематична екскурсія «Чернівці наукові»

8 листопада cтуденти 1 групи ІІ курсу стоматологічного факультету разом зі своїм куратором Микитюк О.Ю.зорганізували тематичну екскурсію «Чернівці наукові».

Під час заходу

9 листопада відбулася Українську науково-практична конференція з аритмології із майстер-класом по аритміям.

Під час заходу

6 листопада на кафедрі психології та філософії вперше було проведено соціально-психологічний тренінг покращення толерантності для студентів БДМУ «Я Тебе помічаю. Я Тебе приймаю. Я Тебе поважаю» до Міжнародного дня толерантності.

Студенти-стоматологи – за чисту мови без суржику

З нагоди Дня ураїнської писемності та мови студенти 8 групи 2 курсу стоматологічного факультету (куратор Аліса Жуковська) та студенти 3 групи 1 курсу стоматологічного факультету (куратор Аліна Заволович) взяли участь в просвітницькому тематичному заході присвяченому сучасним проблемам чистоти і грамотності української мови.

П'ятниця, 10 листопада 2017 12:28

«Урок грамотності» від студентів БДМУ

З нагоди Дня української писемності та мови студенти медичного факультету №1 ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» провели просвітницьку акцію «Будь грамотним – люби мову» для чернівчан та гостей міста. Акція проходила на Театральній площі.