25 квітня

Бевзо В.В.
Малик Ю.Ю.

Прес-служба

Необхідність психокорекційних заходів при емоційних порушеннях у дитини

Емоційні порушення у дітей можуть існувати у двох типах поведінки дітей.

Границі особистості: що це і як це працює?

Границі особистості – це певні правила та обмеження, які ми встановлюємо у стосунках з іншими людьми та які забезпечують цілісність нашої особистості.

Під час заходу

До Дня пам’яток історії та культури, в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ, відбувся захід «Безцінні скарби рідної культури», що проходив у форматі віртуальної екскурсії Чернівцями.

Меланома шкіри – одна із найнебезпечніших злоякісних пухлин

Меланома шкіри – злоякісне утворення в шкірному покриві, що розвивається з пігментних клітин, які виробляють меланін. Пігментні клітини присутні у кожної людини, від них залежить колір шкіри, наявність або відсутність невусів, родимок, веснянок.

БДМУ – серед переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід – 2016»

Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «Винахід-2016». Вищий державний навчальний заклад «Буковинський державний медичний університет» здобув перемогу в номінації «Регіональна».

Четвер, 20 квітня 2017 21:41

Чим небезпечний кір

Кір – це висококонтагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне захворювання.

Під час обстеження

У рамках Всесвітнього Дня меланоми асистентом кафедри дерматовенерології, к.мед.н. Шуленіною О.В. з метою обстеження на наявність ознак меланоми було оглянуто та проведено дерматоскопічне обстеження всіх бажаючих мешканців м. Чернівці та області на наявність преканкрозів та злоякісних новоутворень шкіри.

Четвер, 20 квітня 2017 20:22

Всесвітній день меланоми в БДМУ

У рамках Всесвітнього Дня меланоми 13 квітня проведено заходи з нагоди Всеукраїнського Дня меланоми.

Основні аспекти харчування вагітних

Оцінка ролі харчування вагітних та жінок, які планують вагітність, змінилась в останні декілька десятиліть.