10 січня

Шорікова Д.В.

Прес-служба

Під час заняття

На кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти БДМУ відбулось нове поповнення тренажерами центру доклінічної підготовки.

Співробітники БДМУ зорганізували змагання до Дня Святого Миколая

14 грудня у ТРЦ «Панорама» відбулися традиційні змагання для діток спеціальних шкіл-інтернатів.

П'ятниця, 22 грудня 2017 16:18

Шановні колеги!

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі "Теоретична медицина"

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» щиро запрошує вітчизняних та іноземних студентів вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів України взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Студенти БДМУ привітали діток з Днем Святого Миколая

Продовжуємо публікації про благодійні акції студентів ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» з нагоди Дня Святого Миколая.

Під час заняття

Українські сухопутні війська є найбільшим бойовим потенціалом Збройних Сил України. Вони складаються із механізованих, танкових, ракетних, аеромобільних військ, артилерії, армійської авіації та військ протиповітряної оборони.

Вівторок, 19 грудня 2017 16:46

День святого Миколая в БДМУ

Уже традиційно в День Святого Миколая студенти та викладачі БДМУ стають помічниками Чудотворця і створюють свято для діток різноманітних дитячих установ та закладів Чернівців та області.

Студенти БДМУ відвідали фотовиставку «Якби не війна»

У Чернівцях, у Центрі культури «Вернісаж», відкрилась фотовиставка "Якби не війна" – це масштабний фотопроект авторства шести дівчат-волонтерів, які доглядали за пораненими у Київському військовому госпіталі. А згодом вирішили, що історії бійців має почути і побачити вся країна.

П'ятниця, 24 листопада 2017 15:47

Вчена рада БДМУ

23 листопада відбулося засідання Вченої ради Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Студенти БДМУ стали переможцями в Обласних спортивних іграх з шахів

11-12 грудня у шаховому клубі «Біла Тура» відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з шахів. Збірна команда БДМУ вже традиційно сильно виступає на цих змаганнях. Не став виключенням і цей рік. Змагання проводилися лише в особистому заліку і всі члени збірної стали призерами.

Під час заходу

15 грудня викладачі та студенти медичного факультету №1 БДМУ відвідали комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4" з подарунками та розвагами для школярів 1-4 класів.