25 квітня

Бевзо В.В.
Малик Ю.Ю.

Прес-служба

Обласні спортивні ігри з баскетболу

У спорткомплексі БДМУ пройшли змагання Обласних спортивних ігор з баскетболу серед жіночих команд.

Під час заходу

«Було б здоров’я, а все решта додасться» - говорить народна мудрість. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає її повсякденне життя, успіхи на професійній ниві, сімейне благополуччя. Щорічно, на початку квітня, в день створення Всесвітньої організації охорони здоров'я, починаючи з 1950 року відзначається Всесвітній день здоров'я.

Під час заходу

На кафедрі медичної та фармацевтичної хімії асистентом Панімарчук О.І. були проведені виховні години зі студентами ІІ курсу фармацевтичного факультету до всесвітнього дня здоров’я на тему: “Всесвітній день здоров'я – мудрих гонорар”.

Студенти-іноземні громадяни БДМУ провели Великодню благодійну акцію

До світлого дня Великодня іноземні студенти 44 групи 4 курсу (куратор Мирослава Березова) вирішили провести благодійну акцію і разом з небайдужими чернівчанами взяли участь у допомозі малозабезпеченій родині Шабуріних, про яких дізналися від волонтерів благодійної організації «Майбутнє України».

Під час заходу

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з хворобою Паркінсона, який за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я

Під час заходу

Студенти БДМУ (5 група, І курс, спеціальність «Лікувальна справа») разом із куратором (доц. Яремій І.М.) провели просвітницьку акцію для чернівчан щодо хімічних добавок, їх видів і позначень на пакунках із продуктами харчування.

Видатний буковинець – Ервін Чаргафф

Фундаментальні відкриття, які докорінно змінюють картину світу, стаються вкрай рідко. До таких подій без сумніву належить розкриття будови та генетичної ролі ДНК, яке стало найбільшим досягненням науки ХХ століття. Ця визначна подія сталаcя завдяки великому вченому, виходцю з Буковини – Ервіну Чаргаффу.

Щаслива сім’я – запорука здорового суспільства

Інституція подружжя – первинна інституція, що з’явилася в людському суспільстві ще перед виникненням таких понять, як «народ», «суспільство», «держава».

Великодній кошик для воїнів АТО від студентів та викладачів БДМУ

З ініціативи Профспілкового комітету та Студентської ради Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» та з допомогою громадської організації «Ніхто крім нас» на Схід України передано продукти до Великоднього кошика для воїнів АТО.

Великодня акція студентів коледжу БДМУ

Студенти коледжу БДМУ спеціальності «Фармація» разом зі своїм куратором Катериною Купчанко склали Великодний кошик для військових, які наразі охороняють кордони нашої держави (м. Краматорськ, 2-ге відділення Державної Прикордонної Служби України).