10 січня

Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

Прес-служба

patratiyПрофесорсько-викладацький склад, студентство, профспілковий комітет БДМУ висловлюють щирі співчуття рідним та близьким приводу смерті професора кафедри мікробіології та вірусології, колишнього ректора Чернівецького медичного інституту (1975-1993) Патратія Володимира Кузьмича.

Прощання з В.К. Патратієм відбудеться в понеділок о 12 годині в холі адміністративного корпусу БДМУ (Площа Театральна, 2).

Людини, яка була видатним фахівцем, науковцем і зразком самовідданого служіння освіті і науці. Його внесок у розвиток нашого навчального закладу є неоціненним. Володимир Кузьмич назавжди запам’ятається щирою людиною, талановитим керівником і педагогом, який користувався високим авторитетом і повагою.

Висловлюємо глибокі співчуття родині та розділяємо всім серцем ваші біль та горе.

Вічна пам'ять.

П'ятниця, 15 грудня 2017 14:53

Шановні студенти та молоді вчені!

1-2 березня 2018 року на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбудеться IIІ Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених «Академічна доброчесність студента як чинник формування громадянського суспільства».

Студенти БДМУ провели акцію до Дня Святого Миколая

Напередодні новорічних свят кожна дитини мріє про диво, особливо якщо у повсякденному житті не вистачає батьківського тепла та піклування.

Остеоартроз як причина інвалідизації пацієнта

Деформуючий остеоартроз (ОА) — це захворювання суглобів, що виникає внаслідок виснаження хряща і його нездатності впоратися з навантаженнями механічного типу. Захворювання носить хронічний характер і характеризується патологічними змінами суглобової поверхні, аж до деформації.

Четвер, 14 грудня 2017 16:45

Щастя залежить від нас самих

Якщо виходити з того, що щастя – це внутрішня гармонія, то цілком можна відшукати причини його відсутності.

Студенти та співробітники БДМУ привітали військових з Днем Святого Миколая

В бібліотеці БДМУ уже склалася добра традиція – до Дня Святого Миколая особливих для нас людей радувати святковими подарунками.

Студенти БДМУ зустрілися з «Потягу єднання»

12 грудня у Чернівцях відбулися заходи у рамках Всеукраїнської акції «Потяг єднання – Труханівська Січ».

Викладачі БДМУ пройшли стажування в Словаччині

Викладачі кафедри судової медицини та медичного правознавства ВДНЗ «Буковинська державний медичний університет» пройшли стажування на медичному факультеті університету ім. Павла Йозефа Шафарика, м. Кошице.

Під час заходу

6 грудня на базі кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ відбулось засідання Обласного товариства інфекціоністів, де обговорювалися актуальні питання інфекційної захворюваності як у Чернівецькій області, так і в Україні.

Студентська збірна БДМУ виграла благодійні змагання по футболу

7 грудня на штучному футбольному майданчику стадіону «Буковина» було проведено благодійні змагання з футболу з нагоди Дня Збройних Сил України.