22 лютого

Остафійчук В.В.

Прес-служба

Студенти БДМУ перемогли в Міжнародному мовному конкурсі

2 лютого в Чернівцях було нагороджено переможців ІІІ (обласного) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Майбутні медики розповіли школярам як не захворіти грипом

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію «Природа грипу та можливі ускладнення» з учнями 9-11 класів Лужанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Василя Орелецького.

Самолікування. Як не зашкодити самому собі?

Проблема самолікування на сьогодні є однією з ключових в сучасній системі охорони здоров’я як в Україні, так і в цілому світі.

В БДМУ стартував студентський двомовний проект «Територія зустрічі»

Соціально-психологічні тренінги «Територія зустрічі» для студентів БДМУ стартували. За запитом студентів медичного факультету №3 на базі медико-психологічного центру БДМУ було проведено черговий соціально-психологічний тренінг «Ефективна комунікація або спілкування без перешкод».

Понеділок, 28 січня 2019 13:57

Як передаються переживання

Найчастіше ми впевнені, що самі відповідаємо за свої емоції, але чи так це насправді?

Вівторок, 29 січня 2019 13:46

Роль стресу в розвитку дерматозів

Упродовж 13-21 грудня асистенти кафедри дерматовенерології Карвацька Ю.П. та Гулей Л.О. провели санітарно-просвітницьку акцію «Роль стресу в розвитку дерматозів» серед пацієнтів КМУ «Обласний шкірно-венерологічний диспансер» із залученням студентів 4 курсу медичних факультетів №2 та №3.

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року — бій під Крутами

Поблизу залізничної станції Крути на Чернігівщині, яка розташована за 130 кілометрів від Києва, добровольчий Студентський Курінь, у складі 300 юнаків: студентів Університету імені Святого Володимира, і гімназистів Київських гімназій вступили в нерівний бій із більшовицькими військами, чисельність яких налічувала близько 5 тисяч.

В БДМУ відзначили День Республіки Індія

Іноземні студенти медичного факультету №3 у період зимових канікул поглиблюють свої знання в медицині та активно готуються до майбутніх іспитів.

Як святкують 26 січня в Індії – День Республіки Індії

День Республіки Індії – це національне свято Індії, яке знаменує прийняття Конституції та перехід країни від статусу британського домініону до республіки 26 січня 1950 року. Усі жителі країни відзначають цю дату.

Студентам БДМУ розповіли про надання допомоги при виникненні і розвитку бойового стресу

24 січня на кафедрі медицини катастроф та військової медицини у рамках проведення «Комплексних практичних занять» за програмою підготовки офіцерів медичної служби запасу зі студентами ІV курсу трьох навчальних взводів проведено тематичну лекцію з міжнародного гуманітарного права та основних заходів боротьби з бойовим стресом.