19 червня

Мироник О.В.
Смандич В.С.

Прес-служба

Як запобігти розвитку харчової алергії у дітей

Наразі проблема харчової алергії у дітей є досить актуальною, оскільки за останні 10-15 років кількість дітей з харчовою алергією збільшилась на 15-18%.

Четвер, 01 червня 2017 12:16

Міжнародний день захисту дітей

Здорові діти забезпечують здорову націю, а здорова нація – це могутність і процвітання держави.

Під час заходу

До Міжнародного дня захисту дітей доцент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Макарова О.В. провела бесіду на тему: «Молочні зуби: догляд!» зі студентами 1 групи 3-го курсу медичного факультету № 1 (спеціальність – «Лікувальна справа») на базі КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини» м.Чернівці.

Психологи БДМУ провели практикум «Значення, місце і роль медичної сестри»

25 травня викладачі кафедри психології та філософії, психологи медико-психологічного центру БДМУ к.психол.н. Любов Любіна та к.психол.н. Вікторія Осипенко взяли активну участь у роботі пресимпозіуму «Особливості роботи персоналу лікарень та поліклінік»,

Що нам відомо про розсіяний склероз

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з розсіяним склерозом на кафедрі нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Буковинського державного медичного університету доцентом Кривецькою І.І. проведено “круглий стіл” «Що нам відомо про розсіяний склероз».

До помилок на роботі призводить паління

За статистикою близько 30% українців є курцями. Питання профілактики тютюнової залежності і зниження шкідливого впливу тютюнопаління на здоров’я населення України залишаються актуальними до сьогоднішнього дня.

Гігієнічні основи профілактики ожиріння

Ожиріння визнано Всесвітньою організацією охорони здоров’я неінфекційною епідемією нашого часу.

Тютюнопаління та його шкідливі наслідки

Всесвітня організація охорони здоров’я у 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну (World No-Tobacco Day).

10 питань до фахівця про вірусний гепатит С

На питання відповіла професор Хухліна О.С – завідувач кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», доктор медичних наук, професор, терапевт та гастроентеролог вищої категорії.

Середа, 31 травня 2017 15:53

Вплив нікотину на організм

Основною діючою речовиною тютюну є нікотин.