22 березня

Ластівка І.В.

Прес-служба

Понеділок, 13 березня 2017 15:56

Нирки та АГ: причина чи наслідок?

Артеріальна гіпертензія (АГ) – синдром, основними ознаками якого є стійке підвищення  рівня АТ за систолічним 140 і більше, за діастолічним 90 і більше (мм.рт.ст).

Що треба знати про доцільність та безпечність використання відхаркуючих засобів

Кашель є однією із найчастіших ознак великої кількості гострих та хронічних  захворювань дихальної системи.

Під час тренінгу

28 лютого на кафедрі психології та філософії відбулося чергове засідання «Школи лідерів».

Під час заходу

Уроджені вади розвитку – головна причина малюкової смертності в розвинених країнах світу. У 2015 році за ініціативи 12 провідних організацій світу з охорони здоров’я започатковано відзначення Всесвітнього дня запобігання уродженим вадам розвитку 3 березня.

Понеділок, 13 березня 2017 11:07

Вплив вживання алкоголю на ембріогенез

Проблема вживання алкоголю є надзвичайно актуальною у наш час. Від цього страждає все суспільство, але в першу чергу під загрозу ставиться підростаюче покоління: діти, підлітки, молодь, а також здоров'я майбутніх матерів.

Понеділок, 13 березня 2017 11:01

Профілактика венеричних захворювань

З легкої руки французького лікаря Ж. Бетанкура ім'ям міфологічної богині кохання Венери – названі деякі хвороби які передаються від хворої до здорової людини переважно при статевому контакті.

Під час заходу

Всесвітній день нирки – глобальна профілактична інформаційна кампанія, завданням якої є зосередити увагу громадськості на унікальній ролі нирок та необхідності збереження їхнього здоров’я.

Ожиріння як фактор прогресування захворювань нирок

Надлишкова маса тіла та ожиріння у 21 столітті виявилися однією з найбільш важливих медико-соціальних проблем, яка стосується вікових категорій та соціальних груп населення майже в усіх країнах світу. Це пояснюється, в першу чергу, малорухомим способом життя, нераціональним харчуванням, психологічною напругою.

Неділя, 12 березня 2017 22:00

Постіться без шкоди для здоров’я

Знаючи правила складання раціону, можна покращити не лише стан здоров’я, але й душевний стан, оскільки організм очищується від шкідливих та токсичних речовин.

Всесвітній день боротьби з глаукомою

У березні в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби з глаукомою.