Данилишин Т.М.

Яворенко К.Ю.

Прес-служба

Студент року -2016

Продовжуємо публікації з нагоди Міжнародного дня студентів. Ми переконані, що теперішнім студентам завжди було цікаво, а яким же було студентське життя їх викладачів та які найяскравіші спогади про навчання у їх наставників.

Студенти БДМУ відзначені Подяками Чернівецької ОДА

17 листопада в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня студентів.

Під час заходу

14 листопада з нагоди Дня науки відбулося засідання інтелектуального клубу Студентського наукового товариства Буковинського державного медичного університету у форматі «Clinical Battle» – презентації клінічних випадків.

Четвер, 16 листопада 2017 15:29

В БДМУ обрали "Студента року-2017"

В БДМУ відбулися урочистості з нагоди Дня студентів

16 листопада у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного дня студентів.

Під час заходу

Цьогоріч тематикою Всесвітнього діабету є «Діабет і жінка». В рамках відзначення цього дня співробітниками та студентами БДМУ проведено низку просвітницько-профілактичних акцій для чернівчан.

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію до Міжнародного дня сліпих

З нагоди Дня сліпих студенти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» провели соціально-експерементальну акцію на вулицях міста. Основною метою заходу було спонукання людей бути більш толерантними та уважними до людей з вадами зору.

Вівторок, 14 листопада 2017 16:58

Міжнародний день логопеда

Логопедія – це наука про порушення мови, методи їх виявлення, усунення та попередження засобами спеціального навчання і виховання.

Вівторок, 14 листопада 2017 16:53

В БДМУ відзначили День педіатра

Під час заходу

10 листопада на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти відбувся круглий стіл, присвячений Дню педіатра.

Співробітники та студенти БДМУ провели акцію «Жінка та діабет»

13 листопада на базі жіночої консультації МКПБ № 1 співробітники кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології і студенти БДМУ, працівники Чернівецького обласного ендокринологічного центру провели акцію, присвячену Всесвітньому дню діабету по ранньому виявленню цукрового діабету у жінок.

Понеділок, 13 листопада 2017 16:34

Здобутки молодих науковців БДМУ

ВІМСО-2017

Шановні читатчі, розпочинаємо цикл публікацій з нагоди Міжнародного дня студентів. Сьогодні вашій увазі презентуємо студентське наукове життя нашого навчального закладу.