25 квітня

Бевзо В.В.
Малик Ю.Ю.

Прес-служба

Студенти БДМУ разом з дошкільнятами розмальовували крашанки для українських захисників

Напередодні Великодніх свят за ініціативи головного куратора медичного факультету №2 Яни Телекі студенти БДМУ завітали в дошкільний навчальний заклад №7 м. Чернівці.

Четвер, 13 квітня 2017 16:11

Рубець на матці – не вирок

У зв'язку зі збільшенням частоти абдомінального розродження і консервативно-пластичних операцій (консервативна міомектомія,усунення вад розвитку, ушивання перфораційного отвори) зросла кількість жінок з рубцем на матці.

Під час тренінгу

В рамках співпраці між вищими навчальними закладами м. Чернівці викладачами кафедри психології та філософії, психологами МПЦ зі студентами-психологами ЧНУ було проведено тренінг «Системний сімейний та психодраматичний підходи в психотерапії»

Четвер, 13 квітня 2017 15:36

Особливий період у житті жінки

Одяг для вагітних. Вагітність – це особливий період у житті жінки, тому однією з важливих проблем для майбутньої мами є підбір вдалого гардеробу. Адже вагітній пані хочеться не тільки прикрити животик, який невпинно повнішає, але й виглядати жіночно, почувати себе зручно і невимушено.

Четвер, 13 квітня 2017 15:20

Вибір – здоровий спосіб життя

Дуже часто наше самопочуття і здоров’я залежать від нашого бажання бути здоровим і рішення піклуватись про своє тіло найкращим чином. Здоровий спосіб життя (ЗСЖ) включає в себе всі заходи для збереження та відновлення здоров’я.

Під час візиту

Щорічно, в Україні під час шкільних канікул навесні, в кінці березня-початку квітня, проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Під час заходу

Попереджений, – в більшості випадків означає – озброєний. Взявши інформацію на озброєння ми здатні протистояти безлічі негативних явищ. Здатність перебудувати себе з урахуванням нових факторів завжди допомагало людям виходити навіть з найскладніших ситуацій.

Студентка БДМУ – в числі переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з ендокринології

Впродовж 10-12 квітня на базі Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з ендокринології, в якій взяли участь найкращі студенти з усіх медичних ВДНЗ України.

Екологія природи – екологія душі

Історія людства нероздільно пов’язана з природою, освоєння якої давало змогу людині не тільки задовольняти свої насущні потреби, але й розвивати свої інтелектуальні здібності, створювати витвори мистецтва.

Під час заходу

7 квітня до Всесвітнього дня здоров’я відбувся круглий стіл зі студентами 20 групи 3 курсу медичного факультету № 2, організований куратором групи доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.