10 січня

Шорікова Д.В.

Прес-служба

Студент БДМУ – один з кращих студентів Буковини

7 грудня в палаці «Академічний» відбувся регіональний етап конкурсу «Кращий студент року 2017». БДМУ представляв студент IV курсу медичного факультету №2 Генадій Петроченков, який в підсумку посів почесне III місце.

Наукові розробки БДМУ представлено на науковій конференції у Румунії

Впродовж 24-26 листопада у м. Сучава, в університеті ім. Штефана чел Маре відбулася щодвохрічна наукова конференція «Біотехнології – сьогодення і майбутнє – 2017», для участі у якій було запрошено доцента кафедри медичної та фармацевтичної хімії БДМУ І. А. Вінклера.

Викладачі БДМУ пройшли стажування в Чехії

Упродовж 20-30 листопада поточного року викладачі ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет» Лілія Роман (кафедра суспільних наук та українознавства) та Мирослава Березова (кафедра внутрішньої медицини та інфекційних хвороб) взяли участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти» та пройшли стажування за програмою підвищення кваліфікації «Організація навчального процесу, наукові проекти та публікаційна діяльність в університетах Євросоюзу» у м. Прага (Чеська республіка).

Фахівці БДМУ брали участь у науковому форумі хірургів у м. Вінниця.

1 грудня у м. Вінниця відбулася V науково-практична конференція хірургів на тему «Ушкодження: соціальні, морфологічні та клінічні аспекти.

Студенти коледжу БДМУ зустрілися з учасником АТО

Студенти 2 курсу 1 групи (9 кл.) спеціальності «Фармація»( куратор Катерина Купчанко) провели зустріч з учасником АТО, ветераном війни, яикй перебував на Сході нашої країни (липень 2014-лютий 2015 р.р.) у складі 3–ї мотоманевреної групи Західного регіонального управління Прикордонної служби України.

Під час заходу

Представники Студентського самоврядування БДМУ завітали до своїх колег з Чернівецького індустріального коледжу з тематичною лекцією. Лекцію провели Худик Романія, Вероніка Цициу та Фейсал Салім Аль-Бдур.

Під час заходу

9-12 листопада на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проходила ІІ Всеукраїнська школа свідомого студента.

В БДМУ відзначили День збройних сил України

5 грудня до Дня Збройних сил України, в студентському читальному залі №1 бібліотеки БДМУ, відбулася година патріотизму – «Уклін всім, хто край свій боронить».

Дерматози які призводять до інвалідності

Деякі дерматологічні захворювання змінюють якість життя пацієнтів, накладаючи обмеження в соціальній сфері, кар'єрі, в сімейних відносинах. Тривалий перебіг патології і необхідність придбання дорогих медикаментів змушує хворих задуматися про те, чи дають інвалідність при певній шкірній недузі. Отже поговоримо про деякі з них.

Студентка БДМУ – у трійці переможців конкурсу «Студент року-2017»

4 грудня в палаці «Академічний» відбувся 16 загальноміський конкурс «Студент року 2017». ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» гідно представила студентка V курсу, медичного факультету №1 – Яна Таранюк , яка посіла призове III місце.