Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

25 квітня
Джуряк В.С.
Ковтун А.І.
Сикирицька Т.Б.

26 квітня
Максимюк М.В.
Малкова І.М.
Ходоровський В.М.

27 квітня
Абрамова Н.О.
Вівсяник В.В.
Комариця І.І.
Коцаба О.М.
Мацей Т.Ю.
Маюк О.В.
Новаковська О.Ю.
Семеняк А.В.

28 квітня
Петровська Т.М.
Шилов О.П.

29 квітня
Карлійчук Є.С.
Мага Г.М.
Флюндра Д.Н.
Юрценюк О.С.

30 квітня
Іванчук М.А.
Робуляк О.В.
Чокалеу В.М.

1 травня
Іфтода О.М.
Карлійчук Г.І.
Кацел С.І.

2 травня
Батіг В.М.
Карча Д.Г.
Костенюк В.І.
Пахолка М.І.
Пенішкевич Я.І.

3 травня
Волошина Л.О.
Жихулка Л.М.

4 травня
Вацик М.М.
Запаранюк О.А.
Оленович Л.В.

5 травня
Бевзо В.В.
Малик Ю.Ю.

Прес-служба

Прес-служба

Студенти БДМУ разом з дошкільнятами розмальовували крашанки для українських захисників

Напередодні Великодніх свят за ініціативи головного куратора медичного факультету №2 Яни Телекі студенти БДМУ завітали в дошкільний навчальний заклад №7 м. Чернівці.

Четвер, 13 квітня 2017 16:11

Рубець на матці – не вирок

Рубець на матці – не вирок

У зв'язку зі збільшенням частоти абдомінального розродження і консервативно-пластичних операцій (консервативна міомектомія,усунення вад розвитку, ушивання перфораційного отвори) зросла кількість жінок з рубцем на матці.

Під час тренінгу

В рамках співпраці між вищими навчальними закладами м. Чернівці викладачами кафедри психології та філософії, психологами МПЦ зі студентами-психологами ЧНУ було проведено тренінг «Системний сімейний та психодраматичний підходи в психотерапії»

Четвер, 13 квітня 2017 15:36

Особливий період у житті жінки

Особливий період у житті жінки

Одяг для вагітних. Вагітність – це особливий період у житті жінки, тому однією з важливих проблем для майбутньої мами є підбір вдалого гардеробу. Адже вагітній пані хочеться не тільки прикрити животик, який невпинно повнішає, але й виглядати жіночно, почувати себе зручно і невимушено.

Четвер, 13 квітня 2017 15:20

Вибір – здоровий спосіб життя

Вибір – здоровий спосіб життя

Дуже часто наше самопочуття і здоров’я залежать від нашого бажання бути здоровим і рішення піклуватись про своє тіло найкращим чином. Здоровий спосіб життя (ЗСЖ) включає в себе всі заходи для збереження та відновлення здоров’я.

Під час візиту

Щорічно, в Україні під час шкільних канікул навесні, в кінці березня-початку квітня, проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Під час заходу

Попереджений, – в більшості випадків означає – озброєний. Взявши інформацію на озброєння ми здатні протистояти безлічі негативних явищ. Здатність перебудувати себе з урахуванням нових факторів завжди допомагало людям виходити навіть з найскладніших ситуацій.

Студентка БДМУ – в числі переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з ендокринології

Впродовж 10-12 квітня на базі Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з ендокринології, в якій взяли участь найкращі студенти з усіх медичних ВДНЗ України.

Екологія природи – екологія душі

Історія людства нероздільно пов’язана з природою, освоєння якої давало змогу людині не тільки задовольняти свої насущні потреби, але й розвивати свої інтелектуальні здібності, створювати витвори мистецтва.

Під час заходу

7 квітня до Всесвітнього дня здоров’я відбувся круглий стіл зі студентами 20 групи 3 курсу медичного факультету № 2, організований куратором групи доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.