Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

10 січня
Колесник І.І.
Міцкевич-Гризюк А.С.
Фрунза М.О.

11 січня
Візниця Н.М.
Митринюк Т.І.

12 січня
Котик Т.І.
Морар І.К.
Тучапський С.В.
Хитик Т.І.

13 січня
Черновська Н.В.

14 січня
Киселиця В.М.
Ринжук В.Є.
Ткачук С.С.
Тунек В.І.

15 січня
Гловацька А.І.

16 січня
Ілащук Є.В.
Куріцина С.А.
Равлюк Л.А.
Сорохан О.Я.

17 січня
Андрієць В.Л.
Олійник О.Д.
Паліброда Н.М.
Шпіньова О.М.

18 січня
Паліс О.О.
Цуркан С.В.

19 січня
Боднар Г.Б.
Колоскова О.К.
Сапунков О.Д.
Швець О.М.
Шмигельська С.Т.

20 січня
Рудницький Р.І.
Сушинська Л.В.

21 січня
Бліндер О.О.
Григорець Д.К.
Кодіца Ж.А.
Козарійчук Н.Я.
Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

22 січня
Дячук В.В.
Зелінська Н.В.
Сандуляк О.В.

23 січня
Бачук-Понич Н.В.
Бойчук М.Г.
Кривецький І.В.
Кучук О.П.
Постнікова Л.В.
Ринжук Л.В.

24 січня
Гараздюк О.І.
Кравчук П.П.
Сторожук М.В.

25 січня
Зав'янський Л.Ю.
Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

Прес-служба

Прес-служба

Студент БДМУ – один з кращих студентів Буковини

7 грудня в палаці «Академічний» відбувся регіональний етап конкурсу «Кращий студент року 2017». БДМУ представляв студент IV курсу медичного факультету №2 Генадій Петроченков, який в підсумку посів почесне III місце.

Наукові розробки БДМУ представлено на науковій конференції у Румунії

Впродовж 24-26 листопада у м. Сучава, в університеті ім. Штефана чел Маре відбулася щодвохрічна наукова конференція «Біотехнології – сьогодення і майбутнє – 2017», для участі у якій було запрошено доцента кафедри медичної та фармацевтичної хімії БДМУ І. А. Вінклера.

Викладачі БДМУ пройшли стажування в Чехії

Упродовж 20-30 листопада поточного року викладачі ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет» Лілія Роман (кафедра суспільних наук та українознавства) та Мирослава Березова (кафедра внутрішньої медицини та інфекційних хвороб) взяли участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти» та пройшли стажування за програмою підвищення кваліфікації «Організація навчального процесу, наукові проекти та публікаційна діяльність в університетах Євросоюзу» у м. Прага (Чеська республіка).

Фахівці БДМУ брали участь у науковому форумі хірургів у м. Вінниця.

1 грудня у м. Вінниця відбулася V науково-практична конференція хірургів на тему «Ушкодження: соціальні, морфологічні та клінічні аспекти.

Студенти коледжу БДМУ зустрілися з учасником АТО

Студенти 2 курсу 1 групи (9 кл.) спеціальності «Фармація»( куратор Катерина Купчанко) провели зустріч з учасником АТО, ветераном війни, яикй перебував на Сході нашої країни (липень 2014-лютий 2015 р.р.) у складі 3–ї мотоманевреної групи Західного регіонального управління Прикордонної служби України.

Під час заходу

Представники Студентського самоврядування БДМУ завітали до своїх колег з Чернівецького індустріального коледжу з тематичною лекцією. Лекцію провели Худик Романія, Вероніка Цициу та Фейсал Салім Аль-Бдур.

Під час заходу

9-12 листопада на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проходила ІІ Всеукраїнська школа свідомого студента.

В БДМУ відзначили День збройних сил України

5 грудня до Дня Збройних сил України, в студентському читальному залі №1 бібліотеки БДМУ, відбулася година патріотизму – «Уклін всім, хто край свій боронить».

Дерматози які призводять до інвалідності

Деякі дерматологічні захворювання змінюють якість життя пацієнтів, накладаючи обмеження в соціальній сфері, кар'єрі, в сімейних відносинах. Тривалий перебіг патології і необхідність придбання дорогих медикаментів змушує хворих задуматися про те, чи дають інвалідність при певній шкірній недузі. Отже поговоримо про деякі з них.

Студентка БДМУ – у трійці переможців конкурсу «Студент року-2017»

4 грудня в палаці «Академічний» відбувся 16 загальноміський конкурс «Студент року 2017». ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» гідно представила студентка V курсу, медичного факультету №1 – Яна Таранюк , яка посіла призове III місце.