20 квітня

Чокалеу В.М.

Субота, 08 квітня 2017 04:15
Гострий панкреатит

Гострий панкреатит (ГП) - це гостре запально-некротичне захворювання  підшлункової залози (ПЗ), в основі якого лежить аутоліз тканини залози власними активованими ферментами, із подальшим приєднанням асептичного або мікробного запалення, а також ураженням оточуючих органів та систем позаочеревинної локалізації.

Субота, 08 квітня 2017 04:03
Під час заходу

31 березня на кафедрі іноземних мов відбулася перша зустріч волонтерів з Німеччини та студентів БДМУ.

Субота, 08 квітня 2017 03:51
Психосоматичні аспекти захворювань

Твердження щодо тісного зв’язку між емоційними реакціями та соматичними змінами в організмі з’явилось досить давно. Загальновідомими є вислови: - "стиснулось серце"; "комок в  горлі"; "перехопило подих" та ін. Славетні лікарі та філософи, такі як: Гіпократ, Кос, Платон, Спіноза, Декарт звертали увагу на взаємодію між тілом і психікою (душею). Сам же термін "психосоматика" був запропонований Heinrot у 1918.

Субота, 08 квітня 2017 03:42
Студенти-іноземні громадяни БДМУ взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції

У січні 2006 року в Україні був створений Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», засновниками якого було поставлено мету – рятувати життя діток, повертати їм здоров’я за допомоги небайдужих. Цього року тематикою зборів є допомога діткам із вадами зору.

Субота, 08 квітня 2017 03:33
Раціональне харчування – запорука нашого здоров’я

Раціональне харчування – це повноцінне в кількісному та збалансоване в якісному відношенні харчування, що забезпечує нормальний ріст, фізичний та психофізіологічний розвиток організму, його високу працездатність, активне довголіття та стійкість до несприятливих природних, техногенних, соціальних чинників навколишнього середовища.

Субота, 08 квітня 2017 03:27
8 тривожних фактів про цукор

Прихильникам здорового способу життя, ймовірно відомий той факт, що цукор, а саме його надлишок, дуже шкідливий. У всьому світі людина отримує близько 500 додаткових калорій щодня від споживання цукру. У разі недостатнього швидкого обміну речовин і малорухливого способу життя, це може стати реальною загрозою не тільки для фігури, але і для здоров'я.

Субота, 08 квітня 2017 03:14
Під час візиту

Ось уже пів століття поспіль – починаючи з 1967 р., за рішенням Міжнародної ради дитячої книги, в день народження видатного датського письменника-казкаря Ганса Крістіана Андерсена – 2 квітня світ відзначає Міжнародний день дитячої книги.