22 жовтня

Томка І.Є.

Вівторок, 02 жовтня 2018 21:18
Студенти БДМУ провели благодійну акцію в Банченах

29 вересня викладачі кафедр медичної біології та генетики доцент кафедри Кривчанська М.І., асистент кафедри Тимчук К.Ю. та асистент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Костишин Л.В., разом зі студентами І курсу медичного факультету №1 (3 група і 8 група) і фармацевтичного факультету (5 група) з благодійною акцією відвідали Свято-Вознесенський чоловічий монастир у с. Банчени.

Вівторок, 02 жовтня 2018 15:13
Пам'ять і старіння

Коли починається старість? Данте вважав, що старість починається в 45. За опитуванням британської громадськості, вона починається в 59. До речі, що старший респондент, то пізніше він визначає початок старості. За офіційним визначенням ООН та більшості вчених, старість починається з 60.

Вівторок, 02 жовтня 2018 15:05
Студенти БДМУ відзначили міжнародний день музики

1 жовтня куратор Панімарчук О.І. разом зі студентами ІІ курсу 1 групи, слухали твори, що ввійшли до скарбниці світової культури, відзначаючи свято, яке в тій чи іншій мірі стосується будь-якої людини на планеті – Міжнародний день музики.

Вівторок, 02 жовтня 2018 14:48
У кожного дев'ятого жителя планети виявляються різні порушення слуху

Величезна кількість людей народжуються глухонімими. Розрахунки показують, що на кожну 1000 фізіологічних пологів припадає народження однієї глухої дитини. Крім того, протягом перших 2 - 3 років життя втрачають слух ще 2 - 3 дитини. У 14% осіб у віці від 45 до 64 років і у 30% осіб старше 65 років є порушення слуху. За підрахунками фахівців до 2020 року більше 30% всієї популяції земної кулі матимуть порушення слуху.

Вівторок, 02 жовтня 2018 14:26
Під час акції

28 вересня з нагоди Всесвітнього дня серця керівником студентського наукового гуртка, доц., к.мед.н. Руснак І.Т. під керівництвом зав. кафедри, проф., д.мед.н. Тащука В.К. кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини проведена акція з іноземними студентами БДМУ.

Вівторок, 02 жовтня 2018 12:21
Фахівці БДМУ взяли участь у роботі ХХІУ з᾽їзду хірургів України

Впродовж 26-28 вересня відбувся  ХХІУ з’їзд хірургів України, присвячений 100-річчю з дня народження О.О. Шалімова. В Києві, в Українському домі зібрались понад 2 500 хірургів з України, Білорусії, Казахстану, Азербайджану.

Понеділок, 01 жовтня 2018 14:40
Представник БДМУ взяв участь у роботі наукового конгресу в Гаазі (Нідерланди)

Впродовж 20-22 вересня 2018 р. в м. Гаага (Нідерланди) відбувся  13 Конгрес Європейської Асоціації Кульшового суглобу, в якому взяла участь делегація ортопедів-травматологів з України.