19 червня

Смандич В.С.

Вівторок, 30 травня 2017 14:36
Викладачі БДМУ пройшли стажування в країнах Прибалтики

Упродовж 21-27 травня 13 співробітників Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» пройшли стажування у провідних клініках Прибалтики.

Понеділок, 29 травня 2017 16:41
Під час заходу

Світ ліків є цікавим, але водночас небезпечним. Однак, більшість з нас, незалежно від віку чи статі, впродовж життя приймає ті чи інші лікарські засоби для лікування, діагностики чи профілактики захворювань.

Понеділок, 29 травня 2017 16:36
Під час заходу

25 травня співробітники кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я та студенти БДМУ провели засідання «круглого столу» приурочене Всесвітньому дню боротьби з захворюваннями щитоподібної залози.

Понеділок, 29 травня 2017 16:23
Представники БДМУ – в числі переможців змагань зі спортивного орієнтування

24 травня в Україні відзначали Всесвітній день спортивного орієнтування.

Цього дня в багатьох містах України, а також в світі були одночасно проведені спортивні змагання зі спортивного орієнтування. Мета даних змагань – залучення максимальної кількості учасників та популяризація цього виду спорту.

Понеділок, 29 травня 2017 16:20
Представники БДМУ взяли участь у пів марафоні «Сrosshill»

21 травня у нашому місті вже традиційно відбувся півмарафон «Сrosshill» Чернівці 2017.

Понеділок, 29 травня 2017 16:13
Під час заходу

11 травня асистент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Інна Сахацька разом із студентами 4 групи 3 курсу фармацевтичного факультету під керівництвом голови наглядової ради парку «Жовтневий» Олени Кміти долучилися до благодійної справи по висаджуванню квітів на клумбах. В результаті проведеної роботи висаджено 4 клумби та 8 кущів хости.

П'ятниця, 26 травня 2017 13:45
Молоді науковці та студенти БДМУ взяли участь у Міжнародних форумах

Упродовж 11-14 травня 2017 року у м.Софія (Болгарія) відбувся Міжнародний конгрес медичних наук для студентів та молодих лікарів «International Congress of Medical Sciences (ICMS)», а 12-15 травня у м.Скоп’є (Македонія) – 40-ий Міжнародний науково-медичний конгрес та Південно-Східний Європейський саміт для резидентів і молодих лікарів «40th International Medical Scientific Congress & 1st South-East European Summit for Residents and Young Doctors».