22 березня

Ластівка І.В.

Понеділок, 06 березня 2017 12:29
Поліглоти English Speaking Club

21 лютого в Україні відзначається День рідної мови. Члени English Speaking Club щороку долучаються до цього свята.

Понеділок, 06 березня 2017 10:32
БДМУ гостинно запрошує на навчання

4 березня у Палаці «Академічний» Буковинського державного медичного університету традиційно відбувся День відкритих дверей, на який завітали понад 150 абітурієнтів та їх батьків з різних областей України.

Понеділок, 06 березня 2017 09:50
Під час співбесіди

3 березня під час візиту офіційної делегації з Університету м. Любек до пройшов відбір студентів БДМУ для проходження літньої практики на базі Університетської клініки м. Любек.

Субота, 04 березня 2017 13:00
Під час екскурсії

4 березня відомому українському композитору Володимиру Івасюку виповнилося б 68 років.

П'ятниця, 03 березня 2017 13:05
Під час заходу

До Міжнародного дня рідкісних хвороб, який відзначається 28 лютого, на кафедрі педіатрії та медичної генетики доцент Ірина Ластівка провела круглий стіл зі студентами V курсу 1 групи лікувального факультету №1 на тему «Особливості діагностики та лікування орфанних захворювань. Спінальна м’язова атрофія».

П'ятниця, 03 березня 2017 12:15
Під час зустрічі

Впродовж 2-3 березня з офіційним візитом у Вищому державному навчальному закладі України "Буковинський державний медичний університет " перебуває делегація з Університету м. Любек (Німеччина).

П'ятниця, 03 березня 2017 11:37
Студенти БДМУ провели опитування чернівчан до Дня імунітету

З нагоди Всесвітнього дня імунітету з ініціативи співробітників кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології (завідувач кафедри – професор Наталія Пашковська) спільно зі студентами 5-го курсу проведено акцію «Імунітет на сторожі здоров’я».