22 березня

Ластівка І.В.

Четвер, 02 березня 2017 14:52
Під час заходу

З нагоди Всесвітнього дня імунітету студенти ІІ курсу медичного факультету №1 провели лекцію-бесіду з учнями 3 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступеню №2щодо значення та особливостей функціонування імунної системи і способам її зміцнення.

Четвер, 02 березня 2017 13:10
Учасники II Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей»

В БДМУ розпочала роботу II Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей».

Четвер, 02 березня 2017 13:05
Студенти БДМУ вшанували пам’ять Володимира Івасюка

В Чернівецькому обласному меморіальному музеї Володимира Івасюка відбувся мистецький перфоменс, організований співробітниками кафедри психології та філософії та студентами БДМУ.

Середа, 01 березня 2017 16:44
Під час заходу

27 лютого в рамках спільного засідання переривчастих курсів асоціації лікарів анестезіологів Буковини

Середа, 01 березня 2017 16:41
Міжобласний турнір з футзалу

Впродовж 3-4 березня проходитиме Міжобласний турнір з футзалу серед жіночих команд «Буковинська весна 2017».

Середа, 01 березня 2017 16:29
Змагання з футзалу «Повір в себе»

23 лютого в спортивному комплексі «Олімпія» відбулися благодійні змагання з футзалу серед дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе».

Середа, 01 березня 2017 15:31
Вітіліго - автоімунне захворювання

Від аутоімунних захворювань страждає близько 6-10% населення Землі. Останнім часом відбувається неухильне зростання рівня даної захворюваності.