22 березня

Ластівка І.В.

Середа, 01 березня 2017 15:24
Імунопрофілактичні заходи

В осінньо-зимовий період частішають застудні та різні вірусні захворювання дихальних шляхів. З метою їх профілактики рекомендуємо природні стимулятори імунної системи.

Середа, 01 березня 2017 14:56
Студенти БДМУ розповідали чернівчанам як зміцнювати імунітет

28 лютого студенти Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію з нагоди Всесвітнього дня імунітету в Центральному парку культури і відпочинку.

Вівторок, 28 лютого 2017 16:41
Ревматична поліміалгія

Ревматична поліміалгія – запальне ревматичне захворювання, яке характеризується гострим початком і супроводжується вираженим симетричним болем в області плечового, тазового поясу і шиї, обмеженням рухів, значним підвищенням показників гострої фази запалення і анемією хронічного захворювання.

Вівторок, 28 лютого 2017 16:38
Спінальна м’язова атрофія у дітей

Спінальні м`язові атрофії (СМА) – група тяжких спадкових генетично-детермінованих захворювань, які характеризуються прогресуючою дегенерацією мотонейронів передніх рогів спинного мозку та призводять до прогресивного розвитку слабкості м`язів та їх атрофії.

Вівторок, 28 лютого 2017 16:18
Під час заходу

Науковці БДМУ взяли участь у Краківському етапі Європейської Академічної Асамблеї (EUROPEAN ACADEMIC ASSEMBLY – 2017) та її заходах.

Вівторок, 28 лютого 2017 16:15
Під час заходу

24 лютого у Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова проходила Науково-практична конференція «Шалімовські дні: сучасні інноваційні технології в метаболічній та баріатричній хірургії».

Вівторок, 28 лютого 2017 16:13
Відбулося засідання Вченої ради БДМУ

23 лютого відбулося засідання Вченої ради університету. Засідання розпочав професор Тарас Бойчук, ректор університету з вручення вітальних адрес ювілярам, дипломів про присудження наукових ступенів доктора та кандидата медичних наук та патентів на винаходи науковцям вишу.