25 квітня

Малик Ю.Ю.

Субота, 08 квітня 2017 02:40
Під час заходу

Ще батько медицини Гіппократ казав: «Ми є те, що ми їмо». Правильне харчування є одним з найважливіших профілактичних засобів, спрямованих на збереження і зміцнення здоров’я населення.

Субота, 08 квітня 2017 02:37
Співробітники БДМУ проконсультували пацієнтів геріатричного пансіонату

Задоволення потреб людей похилого віку становить собою своєрідний виклик для сучасного суспільства, оскільки відношення до проблем цієї категорії населення  показує рівень розвитку, як матеріального, так і духовного, в тій чи іншій державі.

Субота, 08 квітня 2017 02:33
Здоровий спосіб життя

Людина, яка хоче почати здоровий спосіб життя, в першу чергу повинна  проаналізувати свої звички і уподобання та визначити, що хоче змінити в собі. Необхідно вирішити від чого відмовитися та до чого привчитися – створити певний план своїх дій. Деякі люди кардинально в один день приймають і впроваджують свої рішення, іншим поступове їх впровадження.

Субота, 08 квітня 2017 02:28
Загартування дітей – запорука здоров’я

Впродовж життя організм людини пристосовується до зміни навколишнього середовища постійно змінюючись та загартовуючись. Тренування організму лежить в основі адаптації.

Субота, 08 квітня 2017 02:24
10 фактів, які потрібно знати про аутизм

Незважаючи на те, що діти з аутизмом по-іншому сприймають світ, їм дуже важливо перебувати поруч зі своїми однолітками і спілкуватися з ними.

П'ятниця, 07 квітня 2017 08:57
Аутизм

Аути́зм – це розлад розвитку нервової системи, що характеризується порушенням соціальної взаємодії, вербальної і невербальної комунікації, і повторюваною поведінкою, існують складнощі у взаємодії із зовнішнім світомм, з цього приводу виникають порушення в соціалізації.

П'ятниця, 07 квітня 2017 07:46
2-й день роботи Міжнародного конгресу студентів та молодих науковців

6 квітня у БДМУ продовжує роботу ІV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2017).