12 липня

Сідоряк О.М.

Понеділок, 29 травня 2017 16:36
Під час заходу

25 травня співробітники кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я та студенти БДМУ провели засідання «круглого столу» приурочене Всесвітньому дню боротьби з захворюваннями щитоподібної залози.

Понеділок, 29 травня 2017 16:23
Представники БДМУ – в числі переможців змагань зі спортивного орієнтування

24 травня в Україні відзначали Всесвітній день спортивного орієнтування.

Цього дня в багатьох містах України, а також в світі були одночасно проведені спортивні змагання зі спортивного орієнтування. Мета даних змагань – залучення максимальної кількості учасників та популяризація цього виду спорту.

Понеділок, 29 травня 2017 16:20
Представники БДМУ взяли участь у пів марафоні «Сrosshill»

21 травня у нашому місті вже традиційно відбувся півмарафон «Сrosshill» Чернівці 2017.

Понеділок, 29 травня 2017 16:13
Під час заходу

11 травня асистент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Інна Сахацька разом із студентами 4 групи 3 курсу фармацевтичного факультету під керівництвом голови наглядової ради парку «Жовтневий» Олени Кміти долучилися до благодійної справи по висаджуванню квітів на клумбах. В результаті проведеної роботи висаджено 4 клумби та 8 кущів хости.

П'ятниця, 26 травня 2017 13:45
Молоді науковці та студенти БДМУ взяли участь у Міжнародних форумах

Упродовж 11-14 травня 2017 року у м.Софія (Болгарія) відбувся Міжнародний конгрес медичних наук для студентів та молодих лікарів «International Congress of Medical Sciences (ICMS)», а 12-15 травня у м.Скоп’є (Македонія) – 40-ий Міжнародний науково-медичний конгрес та Південно-Східний Європейський саміт для резидентів і молодих лікарів «40th International Medical Scientific Congress & 1st South-East European Summit for Residents and Young Doctors».

П'ятниця, 26 травня 2017 13:41
Під час заходу

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй 20 грудня 2002 року в резолюції 57/249 « Культура і розвиток » ухвалила проголосити 21 травня Всесвітнім днем культурного різноманіття

П'ятниця, 26 травня 2017 13:38
Викладачі й студенти БДМУ стали учасниками міжнародного мистецького проекту

14 травня в межах щорічної виставки «Вишиваний дивотвір» відбулась публічна презентація результатів міжнародного мистецького проекту «Вишиті сторінки з альбому «Взори вишивок домашнього промислу на Буковині Еріха Кольбенгаєра»», який стартував восени 2016 року з ініціативи організаторки «Вишиваного дивотвору» Одарки Кучерявої та правнучки Еріха Кольбенгаєра Вікторії Тучинської.