20 квітня

Чокалеу В.М.

Середа, 29 березня 2017 09:17
Під час заходу

23 березня кафедрою управління охороною суспільного здоров’я при Національній Академії Державного Управління при Президентові України було проведено щорічну Всеукраїнську науково-практичну конференцію за міжнародною участю «Кадрова політика у сфері охорони здоров’я в умовах загроз національній безпеці України».

Середа, 29 березня 2017 08:56
Під час заходу

Одною із центральних проблем у царині біоетики можна відзначити явище евтаназії, яке зумовлює численні обговорення багато років поспіль. Ставлення до даної процедури в історії завжди було неоднозначним. На сьогоднішній день розгортається широка дискусія серед юристів, богословів, філософів, медиків, соціологів з приводу доцільності і обґрунтованості евтаназії.

Середа, 29 березня 2017 08:51
Під час заходу

Студенти медичного факультету №4 здійснили благодійну акцію до Дня дітей сонця та відвідали комунальний заклад «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2», де навчаються діти із синдромом Дауна.

Середа, 29 березня 2017 08:45
Учасники English Speaking Club обговорили роль жінки в історії

28 березня відбулося чергове засідання English Speaking Club Буковинського державного медичного університету, під час якого учасники клубу обговорили роль жінок в історії людства.

Вівторок, 28 березня 2017 17:36
Під час заходу

12 березня понад 150 учасників та гостей – студентів та інтернів стоматологічних факультетів медичних університетів Чернівців, Києва, Вінниці, Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Одеси, Тернополя відвідали ІІ Студентський стоматологічний форум, організований Чернівецьким осередком ГО «Асоціація студентів стоматологів».

Вівторок, 28 березня 2017 17:33
Студенти та викладачі БДМУ допомагали у підготовці відкриття кризового центру «Мрія Марти»

Студенти БДМУ медичного факультету №2 спільно із головним куратором Яною Телекі, Інною Бирчак, доцентом кафедри акушерства, гінекології та перинатології та Олександрою Гарвасюк, асистентом кафедри патоморфології відвідали напередодні відкриття кризовий центр «Мрія Марти».

Вівторок, 28 березня 2017 04:08
Під час заходу

З нагоди Всесвітнього дня поезії в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ, відбувся поетичний вернісаж «Поезія виховує високі почуття», метою якого було ознайомити студентів з творами всесвітньо відомих майстрів поетичного слова; розповісти про ту роль, яку поезія відіграє в житті кожної людини та у взаємодії між різними культурами держав.