22 лютого

Остафійчук В.В.

Четвер, 29 листопада 2018 10:23
«The Country I Аm From» – тема, яку обговорили учасники English Speaking Club

Громадяни будь-якої країни пишаються своїм прапором. Він є одним з найважливіших символів держави і уособлює собою її історію. Кольори, які прикрашають прапори світу, символізують єдність народу та пояснюють головні історичні події тієї чи іншої держави.

Середа, 28 листопада 2018 16:11
ВІЛ-інфекція – тривала інфекційна хвороба

яка розвивається внаслідок інфікування вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) та характеризується ураженням імунної системи.

Вівторок, 27 листопада 2018 16:39
Студенти розповіли школярам про надання першої долікарської допомоги

Сьогодні команда UMSA CHERNIVTSI завітала у Чернівецьку загальноосвітню школу №20 з тренінгом по домедичній допомозі.

Вівторок, 27 листопада 2018 12:31
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ

У 1988 році Всесвітня організація охорони здоров’я прийняла резолюцію, в якій 1 грудня офіційно оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. У цей день, який щороку відзначається по всьому світу, поширюється інформація про ВІЛ-інфекцію та її кінцеву стадію СНІД, про те, яким чином передається дана інфекція, методи її профілактики та лікування, а також про необхідність толерантного відношення суспільства до ВІЛ-інфікованих людей.

Вівторок, 27 листопада 2018 11:40
В БДМУ пройшов День відкритих дверей

25 листопада Буковинський державний медичний університет продовжив свою славну традицію проведення «Дня відкритих дверей» для випускників загальноосвітніх навчальних закладів та медичних коледжів.

Неділя, 25 листопада 2018 11:53
Вітамін D – запорука здорового розвитку дитини

Вітамін D (кальциферол, антирахітичний вітамін) належить до групи жиророзчинних вітамінів. Нині відомі вітаміни D2 (ергокальциферол) і D3 (холекальциферол), а також активні метаболіти вітаміну D.

П'ятниця, 23 листопада 2018 14:17

22 листопада в приміщенні Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (БДМУ) сумісно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено регіональну науково-практичну конференцію «Міждисциплінарний пацієнт-орієнтований підхід у наданні допомоги сімейним лікарем. Перші результати медичної реформи первинної ланки у Чернівецькій області» в рамках спільного засідання ГО «Чернівецька обласна асоціація сімейних лікарів» та переривчастих курсів сімейних лікарів.