19 червня

Мироник О.В.
Смандич В.С.

Субота, 13 травня 2017 11:18
На базі БДМУ відбулося робоче засідання вузів-партнерів за грантовим проектом Європейського Союзу

Упродовж 10-12 травня на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбулося робоче засідання за грантовим проектом ЄС ЕАСЕА Еразмус+ TAME (Training against medical error – Навчання щодо уникнення медичних помилок).

Субота, 13 травня 2017 10:58
Під час зустрічі

Упродовж 28-30 квітня в Празі (Чехія) відбулася чергова зустріч 30 представників різних країн Європи для навчання і вдосконалення практичних технік профілактики стоматологічних захворювань "iTOP" за підтримки компанії Curaden Swiss.

Субота, 13 травня 2017 09:28
Під час свята

11 травня в Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» традиційно відбулися урочистості з нагоди Дня матері.

П'ятниця, 12 травня 2017 16:29
Здобутки представників БДМУ на Міжнародній конференції у Львові

Впродовж 26-28 квітня у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького відбулася 78-а конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю, де взяли участь студенти та викладачі БДМУ.

П'ятниця, 12 травня 2017 16:12
Всеукраїнської олімпіади з інфекційних хвороб

Упродовж 4-6 травня на базі Одеського національного медичного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інфекційних хвороб.

П'ятниця, 12 травня 2017 16:02
Студенти БДМУ вшанували ветеранів

Уже традиційно до Дня перемоги над нацизмом колектив кафедри гістології, цитології та ембріології зі студентами академічних груп готують подарунки та відвідують ветеранів – колишніх співробітників університету.

П'ятниця, 12 травня 2017 15:21
За сімейним лікарем майбутнє системи охорони здоров'я

За останні декілька десятиліть в структурі амбулаторно-поліклінічної ланки пріоритетного розвитку набувала спеціалізована медична допомога, що певною мірою стримувало розвиток первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД), особливо на рівні організації роботи дільничного терапевта.