22 березня

Ластівка І.В.

Неділя, 19 лютого 2017 18:08
Студенти БДМУ провели благодійну акцію до Дня спонтанного прояву доброти

17 лютого студенти медичного факультету №1 Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» разом з головним куратором факультету Оксаною Оліник з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти провели акцію «Твори добро».

Неділя, 19 лютого 2017 18:01
Допомога Янусі Дяківнич від студентів коледжу БДМУ

Щорічно з 2003 року 15 лютого відзначається Всесвітній день онкохворої дитини. Основна мета цього дня – покращити інформування суспільства про проблеми дитячих онкологічних хвороб.

Неділя, 19 лютого 2017 17:53
Під час акції

15 лютого до Всесвітнього дня онкохворої дитини активісти університету з ініціативи Студентської ради організували доброчинну акцію для маленьких пацієнтів ОКУ «Обласна дитяча клінічна лікарня».

П'ятниця, 17 лютого 2017 16:45
Під час акції

14 лютого студенти коледжу БДМУ разом з викладачем Юлією Яринич за підтримки заступника директора коледжу з виховної роботи, доцента Оксани Петринич вже вдруге провели акцію з нагоди Міжнародного дня дарування книг (International Book Giving Day) та Дня Святого Валентина.

П'ятниця, 17 лютого 2017 16:38
Під час заходу

В науковій бібліотеці БДМУ з нагоди Дня всіх закоханих відбувся виховний захід «Світом рухає любов».

Четвер, 16 лютого 2017 14:51
З нагоди Міжнародного Дня жінок та дівчат у науці: всесвітно відомі жінки-педіатри

Жіночі сторінки історії, пов’язані з історією науки, з науковими дослідженнями та досягненнями, залишаються маловідомими.

Четвер, 16 лютого 2017 10:53
Під час лекції

10 лютого студенти та інтерни стоматологічного факультету відвідали лекцію Катерини Гераніної «Дитяча стоматологія вчора та сьогодні: сучасна концепція дитячого прийому».