7 лютого

Цисар Ю.В.

Четвер, 15 листопада 2018 16:52
Студенти БДМУ провели «Урок здоров’я» для школярів

Для активістів студентського наукового гуртка кафедри гігієни та екології вже доброю традицією стало проведення «Уроків здоров’я» для школярів Чернівецького ліцею №3 медичного профілю.

Четвер, 15 листопада 2018 16:26
Під час заходу

16 листопада на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я відбувся круглий стіл присвячений Міжнародному дню відмови від куріння. В 2018 році цей день припадає на 15 листопада.

Четвер, 15 листопада 2018 13:46
Студентів БДМУ нагородили Подяками Чернівецької облдержадміністрації

15 листопада в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студентів.

Четвер, 15 листопада 2018 13:10
Досягнення молекулярної біології та генетики

Над розробленням нових методів раннього розпізнавання захворювань сучасні вчені працюють у межах таких суміжних і порівняно молодих наук, як молекулярна біологія та генетика.

Четвер, 15 листопада 2018 12:26
Фармацевти БДМУ провели благодійну акцію в Чернівецькому реабілітаційному центрі

Той, хто хоч раз відчув свою причетність до добрих справ, не зможе без цього жити. Однією великою родиною викладачі кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії БДМУ (завідувач кафедри, професор Захарчук О.І.) та студенти 1 і 5 груп ІІІ курсу фармацевтичного факультету (куратори Горошко О.М, Сахацька І.М) та 3 групи І курсу коледжу БДМУ (куратор Ежнед М.А.) продовжили робити свій внесок у список добрих справ, провівши  чергову благодійну акцію із циклу «У доброти тисячі доріг і одна мета...» для дітей дошкільного відділення Чернівецького навчально-реабілітаційного центру №1.

Четвер, 15 листопада 2018 12:25
Студенти БДМУ – в числі переможців обласних змагань з настільного тенісу

13 листопада у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання Обласних спортивних ігор серед студентської молоді ЗВО ІІІ-IV рівнів акредитації з настільного тенісу. Наша команда традиційно потужно виступає на цих змаганнях, не став виключенням і цей рік.

Четвер, 15 листопада 2018 11:57
Старшокурсники фармацевтичного факультету БДМУ спробували себе у ролі викладачів

На сьогоднішній день гостро постає питання реформування в системі освіти з метою оптимізації відповідності між сформованими традиціями у вищій школі та новими тенденціями розвитку світового освітнього простору для забезпечення відповідної конкурентоспроможності на ринку праці.