25 квітня

Малик Ю.Ю.

Вівторок, 28 березня 2017 03:38
Під час заходу

22 березня в приміщенні Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (БДМУ) сумісно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено науково-практичну конференцію громадської організації «Чернівецька обласна Асоціація сімейних лікарів» «Інтегроване ведення хвороб дитячого віку: увага на ознаки небезпеки та оцінку стану тяжкості дитини. Депресія та деменція у практиці сімейного лікаря».

Вівторок, 28 березня 2017 03:36
Під час заходу

На кафедрі медичної та фармацевтичної хімії для студентів Коледжу БДМУ проведено інтелектуально-розважальну гру викладачем Катериною Купчанко та доцентом кафедри медичної та фармацевтичної хімії О. О. Перепелицею.

Вівторок, 28 березня 2017 03:10
Під час заходу

22 березня в приміщенні Українського Народного Дому відбулося засідання круглого столу з проблеми «Духовні обереги на сторожі державності: за заповітами Т.Шевченка», який було організовано та проведено Чернівецьким обласним об’єднанням Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т Шевченка.

Вівторок, 28 березня 2017 03:08
Під час заходу

З метою гідного вшанування традицій боротьби за соборність і незалежність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, виховання патріотизму

Вівторок, 28 березня 2017 02:52
Створено асоціацію неврологів Чернівецької області

Як свідчить багаторічний досвід країн з розвиненою демократією, на сьогодні найбільш оптимальною моделлю управління медичною галуззю є використання лікарського професійного самоврядування, що дозволяє в рівній мірі задовольнити потреби і захистити права як медичних працівників, так і пацієнтів.

Вівторок, 28 березня 2017 02:18
БДМУ відвідала В.о. міністра охорони здоров’я України

24 березня  Чернівецьку область відвідала  В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Вівторок, 28 березня 2017 02:14
Студенти БДМУ склали Військову присягу на вірність Українському народові

25 березня 47 студентів Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народу.