10 січня

Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

Середа, 03 січня 2018 14:52
Студенти-стоматологи БДМУ зорганізували свято для вихованців Чернівецького притулку

З ініціативи завідувача кафедри стоматології дитячого віку Годованець О.І. під керівництвом асистента Мандзюк Тетяни студенти 5 курсу 1 групи стоматологічного факультету відвідали вихованців Притулку для дітей-сиріт (вул. Головній 169).

Неділя, 31 грудня 2017 01:54
Студенти БДМУ провели благодійні акції напередодні Новорічно-Різдвяних свят

Новий рік та Різдво – найочікуваніші свята в році, особливо цих свят чекають діти, адже це час подарунків, коляди, різдвяного дива. Студенти-медики в передсвяткові дні провели низку благодійних акцій для тих, хто цього найбільше потребує.

Субота, 30 грудня 2017 23:18
Викладачі й студенти БДМУ закінчують рік творячи добро

Викладачі та студенти стоматологічного факультету БДМУ відвідали з благодійною акцією Снятинський дитячий будинок-інтернат.

П'ятниця, 29 грудня 2017 15:58
Вчена рада БДМУ

28 грудня відбулося засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету, яке традиційно розпочалося з вручення вітальних адрес ювілярам та дипломи кандидатам наук.

П'ятниця, 29 грудня 2017 02:44
В БДМУ пройшов брейн-ринг з біології

23 грудня у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбулося інтелектуальне змагання «Брейн-ринг з біології», серед старшокласників м. Чернівці, які навчаються на підготовчому відділенні нашого навчального закладу та є слухачами Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, відділення «Хімії, біології, екології та аграрних наук», секції «Медицина» та «Валеологія», заняття для яких проводяться на кафедрі медичної біології та генетики.

П'ятниця, 29 грудня 2017 02:03
Під час заходу

У рамках співпраці ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та навчально-виховного комплексу «Любисток» з учнями гуртка еколого-натуралістичного напряму «Екологічна культура» 20 грудня на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти було проведено майстер-клас «Вивчення формених елементів крові людини».

Вівторок, 26 грудня 2017 04:32
Стоматологічна допомога

це комплекс заходів, які проводяться на підставі локальних та уніфікованих протоколів, щодо проведення оцінки, діагностики, профілактики та лікування (хірургічних та не хірургічних) захворювань порожнини рота, щелепово-лицевої ділянки та суміжних і пов'язаних з ними впливів на організм людини, з метою задоволення потреб людини у підтриманні та відновленні її стоматологічного здоров’я.