10 січня

Шорікова Д.В.

Вівторок, 14 листопада 2017 16:53
Під час заходу

10 листопада на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти відбувся круглий стіл, присвячений Дню педіатра.

Вівторок, 14 листопада 2017 10:28
Співробітники та студенти БДМУ провели акцію «Жінка та діабет»

13 листопада на базі жіночої консультації МКПБ № 1 співробітники кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології і студенти БДМУ, працівники Чернівецького обласного ендокринологічного центру провели акцію, присвячену Всесвітньому дню діабету по ранньому виявленню цукрового діабету у жінок.

Понеділок, 13 листопада 2017 16:34
ВІМСО-2017

Шановні читатчі, розпочинаємо цикл публікацій з нагоди Міжнародного дня студентів. Сьогодні вашій увазі презентуємо студентське наукове життя нашого навчального закладу.

Понеділок, 13 листопада 2017 15:53
Куріння і здоров'я

Від хвороб, розвиток яких є наслідком тютюнопаління, щорічно помирає 5,4 млн осіб. Тобто 1 з 10 смертей у світі спричинена саме вживанням тютюнових виробів.

Понеділок, 13 листопада 2017 15:35
Міжнародний день сліпих

Сліпота є важливою медико-соціальною проблемою, оскільки в останні десятиріччя спостерігається прогресування офтальмологічної патології.

Понеділок, 13 листопада 2017 15:08
Студенти БДМУ зорганізували свято для вихованців Магалянського дитячого будинку-інтернату

10 листопада студенти БДМУ, учасники мистецьких студій та керівники палацу «Академічний» відвідали  Магальський дитячий будинок-інтернат.

Понеділок, 13 листопада 2017 15:02
Акушери-гінекологи БДМУ пройшли стажування у Прибалтиці

Упродовж 30 жовтня-3 листопада співробітники кафедр акушерсько-гінекологічного спрямування Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» асистент, к.мед.н. Ринжук В.Є., асистент, к.мед.н. Булик Т.С. та асистент, к.мед.н. Маринчина І.М.  пройшли стажування у провідних лікувальних установах Прибалтики.