25 квітня

Малик Ю.Ю.

Вівторок, 28 березня 2017 02:52
Створено асоціацію неврологів Чернівецької області

Як свідчить багаторічний досвід країн з розвиненою демократією, на сьогодні найбільш оптимальною моделлю управління медичною галуззю є використання лікарського професійного самоврядування, що дозволяє в рівній мірі задовольнити потреби і захистити права як медичних працівників, так і пацієнтів.

Вівторок, 28 березня 2017 02:18
БДМУ відвідала В.о. міністра охорони здоров’я України

24 березня  Чернівецьку область відвідала  В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Вівторок, 28 березня 2017 02:14
Студенти БДМУ склали Військову присягу на вірність Українському народові

25 березня 47 студентів Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народу.

Вівторок, 28 березня 2017 01:47
Студенти БДМУ розповідали чернівчанам як вберегтися від туберкульозу

24 березня з нагоди всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом співробітники кафедри фтизіатрії та пульмонології разом зі студентами медичних факультетів №1 та №2 організували просвітницьку акцію.

Четвер, 23 березня 2017 17:27
Під час засідання

Синдром Дауна – найпоширеніша генетична аномалія. За офіційною статистикою в Україні щороку народжується понад 420 дітей із синдромом Дауна.

Четвер, 23 березня 2017 17:19
Медичні проблеми дітей із синдромом Дауна

Частота народжуваності дітей з синдромом Дауна (СД) у різних країнах світу значно не відрізняється і становить 1 випадок на 600-700 новонароджених.

Четвер, 23 березня 2017 17:13
Під час заходу

Студенти медичного факультету №4 провели благодійну акцію з нагоди Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна.