24 липня

Цимбал В.І.

Вівторок, 16 травня 2017 16:50
Студенти БДМУ взяли участь в ІІ Вінницькому стоматологічному форумі

5 травня студенти та інтерни стоматологічного факультету ВДНЗ України  "Буковинський державний медичний університет" відвідали ІІ Вінницький стоматологічний форум, проведений з ініціативи ГО «Асоціація студентів стоматологів».

Вівторок, 16 травня 2017 16:36
Під час заходу

10 травня доцентом кафедри анестезіології та реаніматології Володимиром Петриничем та асистентом кафедри сімейної медицини Маріанною Сем’янів для студентів 5-го (41 група) та 6-го (42 група) курсів медичного факультету № 3 проведено майстер-клас з надання першої допомоги при утопленні «Drowning & Prevention» за присутності завідувача кафедри сімейної медицини, д.мед.н., проф. Лариси Сидорчук.

Вівторок, 16 травня 2017 16:22
Під час заходу

13 травня на кафедрі догляду за хворими та ВМО викладачі коледжу, магістри медсестринства Григорець Діана Корнеліївна, Антонюк Леся Олександрівна, Бачу Марина Іллівна провели лекцію з нагоди святкування Міжнародного дня медичної сестри студентам І курсу коледжу БДМУ спеціальність «Сестринська справа», ОКР «молодший спеціаліст» на основі повної загальної середньої освіти.

Вівторок, 16 травня 2017 16:13
Родина – це святе, це твоя сила, це твій захист та надія

Родина - одна з найбільших цінностей, створених людством за всю історію свого існування.

Вівторок, 16 травня 2017 16:06
Фахівці БДМУ взяли участь в науковій конференції в Сучаві

Впродовж 11-13 травня в м. Сучава (Румунія) проходила конференція «Сучавські медичні дні» (Conferința «Zilele Medicale ale Sucevei» - Ediția a VI-a, 2017) під егідою Академії медичних наук Румунії, Ясського університету медицини та фармацевтики «Грігоре Т. Попа».

Вівторок, 16 травня 2017 15:26
В БДМУ відбулося засідання інтелектуального клубу СНТ

15 травня з нагоди Дня науки відбулося чергове засідання інтелектуального клубу Студентського наукового товариства Буковинського державного медичного університету у форматі «Clinical Battle».

Вівторок, 16 травня 2017 15:16
Сімейна психотерапія покликана вилікувати проблеми всієї родини

Сім’я – це дуже важливо. Сподіваюся, з цим сперечатися ніхто не буде. І вона може зруйнуватися через дрібниці, які через деякий час будуть здаватися не такими значущими й важливими. І якщо вчасно не замислитися й не почати діяти, то можна втратити багато.