10 січня

Шорікова Д.В.

Понеділок, 13 листопада 2017 15:02
Акушери-гінекологи БДМУ пройшли стажування у Прибалтиці

Упродовж 30 жовтня-3 листопада співробітники кафедр акушерсько-гінекологічного спрямування Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» асистент, к.мед.н. Ринжук В.Є., асистент, к.мед.н. Булик Т.С. та асистент, к.мед.н. Маринчина І.М.  пройшли стажування у провідних лікувальних установах Прибалтики.

П'ятниця, 10 листопада 2017 15:41
Тематична екскурсія «Чернівці наукові»

8 листопада cтуденти 1 групи ІІ курсу стоматологічного факультету разом зі своїм куратором Микитюк О.Ю.зорганізували тематичну екскурсію «Чернівці наукові».

П'ятниця, 10 листопада 2017 15:31
Під час заходу

9 листопада відбулася Українську науково-практична конференція з аритмології із майстер-класом по аритміям.

П'ятниця, 10 листопада 2017 14:57
Під час заходу

6 листопада на кафедрі психології та філософії вперше було проведено соціально-психологічний тренінг покращення толерантності для студентів БДМУ «Я Тебе помічаю. Я Тебе приймаю. Я Тебе поважаю» до Міжнародного дня толерантності.

П'ятниця, 10 листопада 2017 13:18
Студенти-стоматологи – за чисту мови без суржику

З нагоди Дня ураїнської писемності та мови студенти 8 групи 2 курсу стоматологічного факультету (куратор Аліса Жуковська) та студенти 3 групи 1 курсу стоматологічного факультету (куратор Аліна Заволович) взяли участь в просвітницькому тематичному заході присвяченому сучасним проблемам чистоти і грамотності української мови.

П'ятниця, 10 листопада 2017 12:28
«Урок грамотності» від студентів БДМУ

З нагоди Дня української писемності та мови студенти медичного факультету №1 ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» провели просвітницьку акцію «Будь грамотним – люби мову» для чернівчан та гостей міста. Акція проходила на Театральній площі.

П'ятниця, 10 листопада 2017 12:20
Під час заходу

9-12 листопада на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проходила ІІ Всеукраїнська школа свідомого студента.