10 січня

Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

Четвер, 09 листопада 2017 16:17
Переваги і недоліки сучасних методів контрацепції для сексуально активних осіб до 18 років

Одним із ефективних напрямків зі збереження репродуктивного здоров'я підростаючого покоління є комплекс медично-організаційних заходів, спрямованих на формування у підлітків здорового способу життя, безпечної поведінки, зацікавленості у збереженні і покращенні репродуктивного здоров'я.

Четвер, 09 листопада 2017 15:58
У БДМУ відбувся І етап ХVІІІ міжнародного мовного конкурсу імені П.Яцика

9 листопада в БДМУ ройшов І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, який започатковано в 2000-му році за підтримки Ліги українських меценатів та Міністерства освіти і науки України (щорічна кількість його учасників становить понад 5 млн із 20 країн світу).

Четвер, 09 листопада 2017 15:45
День української писемності та мови в БДМУ

Із здобуттям Україною незалежності одним із найважливіших завдань, що постало перед державою, було створення всебічних умов для розвитку й утвердження української мови як державної.

Четвер, 09 листопада 2017 13:44
БДМУ – переможець Всеукраїнського конкурсу ВНЗ у номінації «Якість освіти»

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» здобув перемогу у конкурсі серед вищих навчальних закладів України на отримання почесного звання «Лідер інновацій в освіті» в номінації «Якість освіти», який проводився вперше в рамках Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».

Четвер, 09 листопада 2017 11:56
В БДМУ відзначили Всесвітній день науки

8 листопада з нагоди Всесвітнього дня науки відбулося відкрите спільне засідання Ради молодих учених та студентського наукового товариства Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Середа, 08 листопада 2017 16:29
Студент БДМУ – переможець змагання «Ратуша 2017»

Друга половина жовтня – традиційний час легкоатлетичних змагань. Цьогорічний осінній сезон відкрили змагання кубку міста Чернівці з легкої атлетики «Ратуша 2017».

Середа, 08 листопада 2017 16:21
Студенти БДМУ – у складі збірної команди області з легкої атлетики

Останніми вихідними у парку культури та відпочинку ім. Т.Г Шевченка відбулися змагання першості області з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. Наша збірна вже традиційно достойно представила університет на змаганнях, виборовши срібні нагороди.