25 квітня

Бевзо В.В.
Малик Ю.Ю.

Четвер, 23 березня 2017 11:38
Неоціненне значення води для здоров’я людини

Старість – процес висихання. Чи варто говорити, що випиваючи більшу кількість води, ви перешкоджаєте процесу висихання, а значить, відтерміновуєте саму старість.

Середа, 22 березня 2017 16:52
Студенти БДМУ взяли участь у благодійному святі для діток із синдромом Дауна

21 березня відбулося прекрасне свято для діток із синдромом Дауна на честь їх Міжнародного дня, який відзначається вже понад 10 років.

Середа, 22 березня 2017 12:00
Учасники просвітницької акції

21 березня відзначається Міжнародний день людини із синдромом Дауна. Ця дата була визначена вперше у 2006 році і є символічною: 21-ий день третього місяця , оскільки синдром Дауна – це трисомія по 21-ій хромосомі.

Середа, 22 березня 2017 11:39
Фіторесурс Буковини – природне джерело нашого імунітету

Прогресуюче погіршення стану довкілля, інтенсивні, наростаючі темпи життя, психоемоційні стреси, погіршення біологічної цінності їжі, якості питної води суттєво ослаблюють імунну систему людини. Існує сумна перспектива зростання частоти, вираженості імунодефіцитних станів та появи їх у все молодших вікових групах населення.

Середа, 22 березня 2017 11:34
Рецепти красоти від дерматолога БДМУ

Збалансоване харчування, повноцінний сон, 1,5 літра води на день та заняття спортом – запорука не лише здоров’я, а й чудового стану шкіри, це підтвердить кожен дієтолог і косметолог.

Вівторок, 21 березня 2017 16:49
В БДМУ пройшла Спартакіада медичного факультету№3

Впродовж 18-19 березня у спортивному комплексі БДМУ відбулася Спартакіада медичного факультету №3.

Вівторок, 21 березня 2017 16:46
Під час заходу

У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов'ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського генія.