Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

22 березня
Коржан О.П.
Луканюк С.С.
Ревуцька І.В.

23 березня
Ровінський О.О.
Томаш Л.М.

24 березня
Амеліна Т.М.
Калуцька Н.І.
Попова І.С.
Соломатіна Н.Р.

25 березня

Боднарюк Д.Д.
Дудка І.В.
Кметь Т.І.

26 березня
Дорошко В.А.
Паламар А.О.
Стахова Т.С.

27 березня
Андрієць М.М.
Томнюк Т.І.

28 березня
Зінченко І.В.
Лобода В.Д.
Мельничук О.М.
Осадчук Г.Р.

29 березня
Ємельяненко Н.Р.
Грушецький О.М.
Кучурян Д.І.
Остафійчук А.В.

30 березня
Залибіна М.В.
Олійник І.Ю.

31 березня
Житарюк В.М.
Ластівка І.В.

П'ятниця, 03 лютого 2017 12:17
Передракові захворювання шкіри

Щорічно у перших числах лютого, згідно рішення ВООЗ, відзначають Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями. У значної частини пацієнтів розвитку злоякісних пухлин шкіри передують передракові захворювання чи стани (преканкрози), що визначає актуальність їх своєчасної діагностики та вибору раціональної лікувальної тактики.

Четвер, 02 лютого 2017 15:46
Співробітники БДМУ провели акцію для підтримки українських військових на Сході

Упродовж 19-28 грудня тривала благодійна акція зі збору макулатури та матеріалу для плетення маскувальних сіток серед співробітників університету (координатор акції – Сахацька І.М., асистент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії).

Четвер, 02 лютого 2017 14:44
Інтернет-залежність – це теж хвороба

У сучасному світі все більшу роль відіграє діяльність людини як чинника, що може змінити природний плин подій на планеті. Значною мірою технологічний прогрес та глобалізація несуть у собі негатив. Одним із таких негативних явищ є хвороба XXI століття, штучно створена людиною, а саме – інтернет-залежність.

Вівторок, 31 січня 2017 14:53
Під час малювання дитина і грається і вчиться одночасно

Дорослі рідко серйозно сприймають дитяче малювання, вважаючи його звичним способом розважити дитину. Однак психологи довели, що саме зображувальна діяльність посідає важливе місце у психічному розвитку дитини і містить у собі глибокий психологічний зміст.

Вівторок, 31 січня 2017 10:28
БДМУ став першим із медичних вузів України індивідуальним повноправним членом Європейської Асоціації Університетів

Європейська Асоціація Університетів (European University Association, EUA) – організація, що об’єднує понад 850 навчальних закладів із 47 країн. У рамках Асоціації здійснюється співпраця та обмін інформацією, а також проведення спільних дослідницьких проектів.

Понеділок, 30 січня 2017 12:33
Викладач БДМУ презентувала монографію

26 січня в Муніципальній бібліотеці імені А.Добрянського відбулась презентація монографії кандидата філологічних наук, викладача кафедри суспільних наук та українознавства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» Антоніни Аністратенко «Альтернативна історії в українській літературі», 2016.

Неділя, 29 січня 2017 16:07
Під час заходу

29 січня вся Україна згадує своїх юних синів – Героїв Крут, що поклали життя, прагнучи захистити молоду Українську державу. З цієї нагоди 27 січня у Чернівцях, на Центральній площі відбувся урочисто-пам’ятний захід.

Вшанувати юних звитяжців та згадати їх героїчний подвиг прийшли представники крайової та міської влади, духовенства, громадських організацій, військовослужбовці – учасники антитерористичної операції, учнівська та студентська молодь, громадськість.