19 червня

Смандич В.С.

Четвер, 04 травня 2017 15:07
Студент БДМУ став призером Міжнародної конференції в Польщі

Впродовж 27-29 квітня в Польщі м. Краків проходила щорічна Міжнародна медична студентська конференція.

Четвер, 04 травня 2017 15:02
Викладач БДМУ – золотий призер Чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування

Впродовж 22-23 квітня у м. Сан-Джіміньяно (Італія) відбувся Чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування (рогейн),

Четвер, 04 травня 2017 12:47
Під час заходу

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято науковців – День науки.

Четвер, 04 травня 2017 12:24
Під час засідання

До Міжнародного Дня ДНК на кафедрі біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії у форматі круглого столу було проведено кураторські години, під час яких ас. Кушнір О.Ю. (куратор 65 гр. І курсу) та доц. Яремій І.М. (куратор 5 гр. І курсу) ознайомили студентів із історією вивчення структури та біологічної ролі ДНК – роботами фундаторів молекулярної біології – Фрідріха Мішера, Ервіна Чаргаффа, Джеймса Уотсона та Френсіса Кріка.

Четвер, 04 травня 2017 12:09
Життєвий шлях Гедеона Ріхтера: від учня аптекаря – до засновника відомої фармацевтичної компанії.

Серед професійної спільноти медиків та фармацевтів словосполучення Gedeon Richter зазвичай асоціюється з брендовими ліками, фірмовою аптекою, або ж з фармацевтичним підприємством.

Четвер, 04 травня 2017 12:00
Як правильно вживати м'ясо, або профілактика трихінельозу

Трихінельоз – гостре інвазійне захворювання, біогельмінтоз спричиняється трихінелами, супроводжується лихоманкою та алергічними проявами.

Четвер, 04 травня 2017 11:47
Під час візиту

В рамках співпраці Буковинського державного медичного університету з Чернівецьким міським центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 26 квітня відбулася зустріч вихованців центру, учнів 8-10 класів із співробітниками кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб (завідувач – професор Олена Колоскова).