19 червня

Мироник О.В.
Смандич В.С.

Четвер, 27 квітня 2017 16:26
Студенти БДМУ гідно представили виш на Всеукраїнській олімпіаді з медичної біохімії

13-14 квітня 2017 року на базі кафедри біоорганічної та біологічної хімії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, після 15-річної перерви, відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Медична біохімія» серед студентів вищих медичних закладів освіти.

Четвер, 27 квітня 2017 15:21
В БДМУ відбулася нарада провідних фахівців щодо підготовки медичних психологів

26 квітня на кафедрі психології та філософії ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбулась нарада профільних кафедр ВМНЗ України з навчальних дисциплін «Експериментальна психологія та психодіагностика», «Основи психотренінгу» підготовки фахівців за спеціальністю «Медична психологія».

Четвер, 27 квітня 2017 12:39
В БДМУ розпочався ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з медичної біології

Впродовж 26-28 квітня на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбуватиметься ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної біології.

Четвер, 27 квітня 2017 11:56
Під час огляду пацієнта фахівцем БДМУ

26 квітня в ОКУ «Чернівецький обласний ендокринологічний центр» (м.Чернівці, вул. ім. Ю. Федьковича, 50) співробітниками Центру, фахівцями-медиками та студентами ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» була проведена акція з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Середа, 26 квітня 2017 17:00
Під час заняття

На кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб відбулося відкрите заняття для слухачів Школи молодого викладача.

Середа, 26 квітня 2017 15:39
Збереження психічного здоров’я дитини

За умов трансформації українського суспільства соціально-технологічний прогрес спричиняє зростання негативного впливу інформаційних потоків на особистість; збільшення повсякденних фізичних та психологічних навантажень; загострення почуття страху, невпевненості, розгубленості та розчарування.

Середа, 26 квітня 2017 15:32
Футболісти БДМУ – у трійці лідерів європейського студентського турніру

Щороку географія участі студентів Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» у спортивних змаганнях розширюється.