10 січня

Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

Понеділок, 30 жовтня 2017 11:55
Діагностика порушення нервово-психічного розвитку дітей

Процес ментального розвитку дитини відрізняється багаточисельними індивідуальними відмінностями, а загальний його рівень відображає ступінь дозрівання центральної нервової системи.

П'ятниця, 27 жовтня 2017 13:09
Вчена рада БДМУ

26 жовтня відбулося чергове засідання вченої ради Вищого державного навчального закладу «Буковинський державний медичний університет», яке розпочалося з традиційного вручення професором Тарасом Бойчуком, ректором навчального закладу вітальних адрес викладачам-ювілярам.

Четвер, 26 жовтня 2017 16:53
Під час виступу

23 жовтня кафедрою анестезіології та реаніматології спільно з асоціацією анестезіологів Чернівецької області було проведено міжрегіональну науково-практичну конференцію «Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії».

Четвер, 26 жовтня 2017 12:27
БДМУ посів перше місце за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України (№ 1038 від 14.07.2017 р.) ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» став лідером серед вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів

Четвер, 26 жовтня 2017 11:49
Мукополісахаридоз

Мукополісахаридоз – це рідкісне генетичне захворювання, викликане нестачею ферментів, які виводять з організму токсини і шлаки, і без яких організм хворих отруює сам себе.

Середа, 25 жовтня 2017 15:50
В БДМУ обговорили сучасні методи мовної корекції людей з відповідними відхиленнями

23 жовтня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я доцентом Ельвірою Цезарівною Ясинською зі студентами 4 курсу проведено обговорення сучасних методів мовної корекції людей з відповідними відхиленнями.

Середа, 25 жовтня 2017 15:45
Самообстеження

Рак молочної залози – найпоширеніше злоякісне новоутворення серед жінок, яке викликає найбільші побоювання. У світі щорічно діагностується близько одного мільйона нових випадків даного захворювання, і кожен рік від нього помирає близько півмільйона жінок, що є набагато більше, ніж від будь – якої іншої локалізації.