25 квітня

Малик Ю.Ю.

Четвер, 09 березня 2017 17:57
Під час покладання

9 березня відбулося урочисте зібрання з нагоди 203 річниці від дня народження Тараса Шевченка. На Центральній площі Чернівців представники влади, духовенства, громадськості, чернівчани поклали квіти до пам'ятника Кобзарю.

Четвер, 09 березня 2017 17:52
Під час заходу

7 та 9 березня з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка в студентському читальному залі Наукової бібліотеки БДМУ відбулася інформаційна година «Тарас Шевченко – співець українського народу».

Четвер, 09 березня 2017 13:01
Під час заходу

З нагоди Дня народження видатного українця викладачі та студенти вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» провели тематичний захід.

Вівторок, 07 березня 2017 13:17
Під час заходу

3 березня на кураторській годині викладач коледжу БДМУ Лариса Шинкура  разом студентами ІІ курсу спеціальності «Сестринська справа» провели «Шевченківські читання» до Дня народження Т.Г.Шевченка.

Понеділок, 06 березня 2017 16:31
Під час заходу

З нагоди Дня народження Володимира Івасюка (03.03.2017) з ініціативи співробітників кафедри іноземних мов (організатори: зав. кафедри, доцент Рак Олександр, старший викладача Бицко Наталія разом зi студентами груп №12/І курс, №15/ІІ курс, №18/І курс медичних факультетів, спеціальності «Медицина») вшанували пам’ять видатного українського композитора і поета.

Понеділок, 06 березня 2017 15:16
Імунітет – небезпечна зброя організму

Імунна система працює як суцільний налагоджений механізм, принципи роботи якого є універсальні та ефективні.

Понеділок, 06 березня 2017 15:10
Імунітет: періоди розвитку

У медицині під імунітетом розуміють прояв спрямованих на збереження сталості внутрішнього середовища захисних реакцій організму проти генетично чужорідних речовин (антигенів).