10 січня

Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

Понеділок, 23 жовтня 2017 16:50
Любіть свої кістки – захистіть своє майбутнє

20 жовтня до Всесвітнього дня профілактики остеопорозу студенти Буковинського державного медичного університету медичного факультету №1 разом з головним куратором Оксаною Оліник провели просвітницьку акцію в центрі міста на вул. О.Кобилянської.

Понеділок, 23 жовтня 2017 16:47
Зустріч випускників БДМУ 1997 року

20 жовтня в палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників Чернівецького державного медичного інституту 1997 року випуску.

Понеділок, 23 жовтня 2017 16:38
В БДМУ відбулося засідання Асоціації сімейних лікарів

медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (БДМУ) сумісно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено науково-практичну конференцію громадської організації «Чернівецька обласна Асоціація сімейних лікарів» «Легенева гіпертензія: діагностика та лікування у світлі загальносвітових протоколів. Міофасциальний синдром: як розпізнати і що робити сімейному лікарю? Гострий живіт у дітей: діагностика, на що звернути увагу лікарю загальної практики».

Понеділок, 23 жовтня 2017 16:10
Студентів БДМУ вчили мистецтву публічного виступу

19 жовтня проведено тренінг під назвою "Мистецтво публічного виступу" для слухачів навчально-практичного проекту «Школа лідерів».

Понеділок, 23 жовтня 2017 15:57
Наукова робота студента БДМУ визнана найкращою на Міжнародній конференції

Студент 6-го курсу медичного факультету №4 Роман Рандюк здобув перемогу на Міжнародній медико-науковій конференції для студентів та молодих лікарів, яка проводилася 9-14 жовтня в м. Плевен (Болгарія).

Понеділок, 23 жовтня 2017 11:14
Співробітники та студенти БДМУ розповідали чернівчанам як уникнути остеопорозу

20 жовтня, у Всесвітній день боротьби з остеопорозом студенти та викладачі БДМУ інформували чернівчан про дане захворювання – способи профілактики та лікування.

П'ятниця, 20 жовтня 2017 15:00
Що таке остеопороз?

Остеопороз – системне захворювання скелета, при якому кістки втрачають міцність і стають крихкими, інколи настільки крихкими, що найменше падіння, удар або, навіть, різкий рух можуть призвести до їхнього перелому. У більшості випадків міцність кістки залежить від рівня кальцію та інших мінералів.