22 жовтня

Слободян К.В.
Томка І.Є.

Четвер, 18 жовтня 2018 12:12
Здорове харчування – це спосіб життя

Студенти фармацевтичного факультету 3 групи ІІ курсу разом з куратором Панімарчук О.І. провели пізнавальний захід «Здорове харчування – це спосіб життя».

Четвер, 18 жовтня 2018 12:06
Збірна БДМУ з футболу гідно виступили в Обласних спортивних іграх

Упродовж 8-10 жовтня 2018 року на стадіоні «Гарт» пройшли змагання Обласних Спортивних Ігор серед студентів ІІІ-IV рівнів акредитації з футболу. Ці змагання вже традиційно привертають найбільшу увагу з усіх видів, що входять до програми студентських ігор. Наполегливо готувалася до них і наша команда, яка достойно виступила, завоювавши срібні нагороди змагань.

Четвер, 18 жовтня 2018 11:47
Жіноча збірна БДМУ з футболу – в трійці переможців Обласних спортивних ігор

11 жовтня 2018 року на штучному футбольному майданчику стадіону «Буковина» пройшли змагання Обласних спортивних ігор серед вищих навчальних закладів з міні-футболу серед жіночих команд. Подібні змагання цього року вперше включені до програми Обласних студентських спортивних ігор. Наші дівчата здобули бронзу змагань, поступившись команді ЧНУ ім. Ю. Федьковича та КНТЕУ.

Середа, 17 жовтня 2018 12:46
Правильне харчування – запорука здоров’я!

Всесвітній день здорового харчування відзначається щороку 16 жовтня з метою залучення уваги громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві. Адже здорове харчування – це не тільки гарне самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але і любов, і повага до себе, це прагнення до здорового та довгого життя.

Середа, 17 жовтня 2018 11:21
Харчова алергія

На алергійні захворювання (АЗ) страждають до 35% населення різних країн. В етіологічній структурі АЗ значну частку становить харчова алергія (ХА). За різними даними, поширеність ХА – від 0,5 до 30%. Таку велику амплітуду цього показника пояснюють невирішеними проблемами діагностики ХА.

Середа, 17 жовтня 2018 11:00
Інформаційні технології в анестезіології

В останні десятиліття основним напрямком розвитку анестезіології було впровадження нових технологій, які забезпечують безпеку пацієнта під час анестезії.

Середа, 17 жовтня 2018 10:47
Про профілактику серцевих захворювань розповідали студенти БДМУ

У рамках організації науково-практичної конференції з міжнародною участю «Превентивна медицина: реалії та перспективи» (яка проходитиме 18-19 жовтня), на базі КУ «Міська клінічна лікарня №3» за керівництвом зав.кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб, проф. Ілащук Т.О. було проведено санітарно-просвітню акцію «Хворобу краще попередити аніж лікувати», до якої долучились співробітники кафедри доценти Окіпняк І.В., Бачук-Понич Н.В., студенти 1 групи 4 курсу стоматологічного факультету та 3 групи 3 курсу медичного факультету №1.