12 липня

Сідоряк О.М.

П'ятниця, 28 квітня 2017 16:11
Під час засідання

Маргарет Фуллер, американська активістка за права жінок, літературний критик та письменниця сказала : «Today a reader, tomorrow a leader» (Сьогодні ти – читач, а завтра – лідер), підкреслюючи надзвичайну важливість пізнання світу, отримання знань, формування себе як особистості шляхом читання книжок.

П'ятниця, 28 квітня 2017 15:32
Під час нагородження

Впродовж 25-26 квітня в Чернівцях проходив обласний пісенний конкурс «Рідна пісня», в якому взяли участь студенти БДМУ – учасники вокальної студії палацу «Академічний».

П'ятниця, 28 квітня 2017 13:55
Науковець Єльського університету (США) взяла участь в семінарі-практикумі в БДМУ

26 квітня до Всеукраїнського дня психолога на кафедрі психології та філософії БДМУ було проведено семінар-практикум з міжнародною участю на тему «Психологічна реабілітація: міжнародний досвід».

П'ятниця, 28 квітня 2017 13:50
Під час заходу

В рамках підтримки користувачів та зважаючи на зміни в законодавчих нормах щодо присудження наукових ступенів та звань в Україні 26 квітня для професорсько-викладацького складу, аспірантів, магістрантів та представників наукової бібліотеки БДМУ проведено науково-методичний семінар «Можливості платформи Web of Science для біомедичних спеціальностей» (Web of Science Core Collection, Medline Journal Citation Report, End Note, Researcher ID).

П'ятниця, 28 квітня 2017 13:44
Внутрішньоособистісний конфлікт як криза гармонізації особистості

Один із найскладніших психологічних конфліктів – внутрішньоособистісний конфлікт який панує у внутрішньому світі людини, це гостре негативне переживання, яке викликано боротьбою структур внутрішнього світу, що затягнулась та відображає зв’язки із соціальним середовищем, які є антагоністичними.

Четвер, 27 квітня 2017 16:43
Під час засідання

26 квітня в рамках Міжнародного дня інтелектуальної власності відбулося спільне засідання Круглого столу за темою: «Право інтелектуальної власності на результати наукової діяльності» за участю співробітників та науковців Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» та Чернівецького Національного університету ім. Ю.Федьковича.

Четвер, 27 квітня 2017 16:39
Студент БДМУ – призер Олімпіади з медичної генетики

Впродовж 19-22 квітня на базі Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру ХНМУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної генетики.