25 квітня

Бевзо В.В.
Малик Ю.Ю.

Вівторок, 28 лютого 2017 16:38
Спінальна м’язова атрофія у дітей

Спінальні м`язові атрофії (СМА) – група тяжких спадкових генетично-детермінованих захворювань, які характеризуються прогресуючою дегенерацією мотонейронів передніх рогів спинного мозку та призводять до прогресивного розвитку слабкості м`язів та їх атрофії.

Вівторок, 28 лютого 2017 16:18
Під час заходу

Науковці БДМУ взяли участь у Краківському етапі Європейської Академічної Асамблеї (EUROPEAN ACADEMIC ASSEMBLY – 2017) та її заходах.

Вівторок, 28 лютого 2017 16:15
Під час заходу

24 лютого у Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова проходила Науково-практична конференція «Шалімовські дні: сучасні інноваційні технології в метаболічній та баріатричній хірургії».

Вівторок, 28 лютого 2017 16:13
Відбулося засідання Вченої ради БДМУ

23 лютого відбулося засідання Вченої ради університету. Засідання розпочав професор Тарас Бойчук, ректор університету з вручення вітальних адрес ювілярам, дипломів про присудження наукових ступенів доктора та кандидата медичних наук та патентів на винаходи науковцям вишу.

Вівторок, 28 лютого 2017 16:09
Під час заходу

В рамках співпраці Вищого державного закладу України «Буковинський державний медичний університет» та Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб (завідувач кафедри – професор Олена Колоскова) проведена низка пізнавально-просвітницьких заходів, присвячених соціально-небезпечним інфекційним захворюванням.

Понеділок, 27 лютого 2017 16:01
Під час форуму

Упродовж 2-4 лютого в Києві проходив VIII Міжнародний семінар студентів та молодих вчених, присвячений Всесвітньому дню боротьби з раком.

Понеділок, 27 лютого 2017 15:47
Під час заходу

Впродовж 21-22 лютого 2017 року у м. Києві за підтримки ВООЗ відбулася міжнародна конференція «Елімінація кору і краснухи в Україні: виклики та шляхи вирішення».