7 лютого

Цисар Ю.В.

Середа, 17 жовтня 2018 11:00
Інформаційні технології в анестезіології

В останні десятиліття основним напрямком розвитку анестезіології було впровадження нових технологій, які забезпечують безпеку пацієнта під час анестезії.

Середа, 17 жовтня 2018 10:47
Про профілактику серцевих захворювань розповідали студенти БДМУ

У рамках організації науково-практичної конференції з міжнародною участю «Превентивна медицина: реалії та перспективи» (яка проходитиме 18-19 жовтня), на базі КУ «Міська клінічна лікарня №3» за керівництвом зав.кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб, проф. Ілащук Т.О. було проведено санітарно-просвітню акцію «Хворобу краще попередити аніж лікувати», до якої долучились співробітники кафедри доценти Окіпняк І.В., Бачук-Понич Н.В., студенти 1 групи 4 курсу стоматологічного факультету та 3 групи 3 курсу медичного факультету №1.

Середа, 17 жовтня 2018 10:22
Студенти БДМУ розповіли пацієнтам Чернівецької лікарні №3 про здорове харчування

Уже традиційними на кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету стали акції до дня здорового харчування, який у всьому світі відзначають 16 жовтня.

Вівторок, 16 жовтня 2018 15:35
Міст Дружби: Микола Реріх і його сім'я

11 жовтня в бібліотеці БДМУ була проведена інформаційна година «Міст Дружби: Микола Реріх і його сім'я», присвячена видатному художнику, науковцю, філософу і миротворцю.

Вівторок, 16 жовтня 2018 14:19
Науковці БДМУ успішно виступили на міжнародному науковому форумі в Італії

У м. Мілан (Італія) відбувся міжнародний симпозіум з актуальних питань патології шлунково-кишкового тракту, в якому прийняла участь делегація з ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» у складі завідувача кафедри сімейної медицини, професора Лариси Сидорчук та професора кафедри загальної хірургії Руслана Сидорчука.

Вівторок, 16 жовтня 2018 11:43
В БДМУ обговорили актуальні питання суспільно-гуманітарних наук та історії медицини

Упродовж 11-12 жовтня на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання суспільно-гуманітарних наук та історії медицини».

Вівторок, 16 жовтня 2018 11:13
Чергова акція кафедр та відділів БДМУ по збору макулатури

Впродовж травня-червня в черговий раз проводився збір макулатури серед кафедр та відділів університету (координатор акції – Сахацька І.М., асистент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії).