25 квітня

Малик Ю.Ю.

Вівторок, 28 лютого 2017 16:09
Під час заходу

В рамках співпраці Вищого державного закладу України «Буковинський державний медичний університет» та Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб (завідувач кафедри – професор Олена Колоскова) проведена низка пізнавально-просвітницьких заходів, присвячених соціально-небезпечним інфекційним захворюванням.

Понеділок, 27 лютого 2017 16:01
Під час форуму

Упродовж 2-4 лютого в Києві проходив VIII Міжнародний семінар студентів та молодих вчених, присвячений Всесвітньому дню боротьби з раком.

Понеділок, 27 лютого 2017 15:47
Під час заходу

Впродовж 21-22 лютого 2017 року у м. Києві за підтримки ВООЗ відбулася міжнародна конференція «Елімінація кору і краснухи в Україні: виклики та шляхи вирішення».

Понеділок, 27 лютого 2017 15:34
Викладач БДМУ провела психологічний тренінг для діток зі Сходу України

17 лютого в Чернівецькому дитячому реабілітаційному центрі викладач кафедри психології та філософії, психолог медико-психологічного центру БДМУ Любов Любіна разом із дитячим психологом Олесею Погоріловською провели психологічний тренінг для дітей, які приїхали на Буковину із селища Кримське Луганської області.

Понеділок, 27 лютого 2017 15:15
Студенти БДМУ долучилися до міжнародного творчого проекту

Наприкінці 2016 року в Чернівецькій області за ініціативи засновниці щорічної виставки «Вишиваний дивотвір» Одарки Кучерявої стартував міжнародний творчий проект з відтворення орнаментів з книги «Взори вишивок домашнього промислу на Буковині», яку підготував та видав австрійський інженер Єріх Кольбенгайєр у далекому 1912 році.

Понеділок, 27 лютого 2017 15:00
Під час заходу

25 лютого народилася Леся Українка – одна з найславетніших українських поетес, послідовний та енергійний борець за консолідацію українського народу.

Понеділок, 27 лютого 2017 13:19
Під час заходу

В науковій бібліотеці БДМУ до Міжнародного дня Рідної мови, була проведена інформаційна година «Збережемо наш скарб – рідну мову».