22 лютого

Маковей Д.І.
Остафійчук В.В.

П'ятниця, 19 жовтня 2018 14:57
Особливості перебігу алергії у дітей дошкільного та шкільного віку та можливі шляхи  зниження захворюваності

З 60-х років ХХ сторіччя відзначається неухильне зростання поширеності алергічної патології як у дорослих, так і у дітей, у зв’язку з чим її називають глобальною проблемою людства. У наш час на алергічні захворювання страждає 25-30% дитячої популяції, спостерігається значне їх «помолодшання» (зміщення початку на більш ранній вік) і тенденція до почастішання тяжких клінічних форм, що висуває проблему лікування і профілактики алергії у дітей на одне з провідних місць у сучасній клінічній педіатрії.

П'ятниця, 19 жовтня 2018 13:08
В БДМУ розпочала роботу Школа молодого науковця

16 жовтня 2018 року у Великій конференц-залі Буковинського державного медичного університету відбулася презентація проекту Ради Студентського наукового товариства – Школа молодого науковця. Потужний механізм передачі наукового досвіду від студента до студента розпочав свою роботу.

П'ятниця, 19 жовтня 2018 10:51
Фахівець БДМУ взяла участь у пленумі патофізіологів

Упродовж 10–12 жовтня на базі Української медичної стоматологічної академії в м. Полтава відбувся VII Пленум Українського наукового товариства патофізіологів та науково-практична конференція «Інтегративні механізми патологічних процесів: від експериментальних досліджень до клінічної практики», присвячених 110-річчю з дня народження члена-кореспондента АМН СРСР, професора М.Н. Зайка.

Четвер, 18 жовтня 2018 15:02
Використання інтерактивної дошки студентами на кафедрі медичної біології та генетики

Сучасні реалії навчання у закладах вищої освіти, особливо медичного профілю, вимагають підвищеної уваги до опанування та використання професійних навичок і вмінь.

Четвер, 18 жовтня 2018 14:49
Біологічні ритми і здоров'я людини

На організм людини впливає цілий комплекс природно-кліматичних і еколого-георгафічних факторів, які позначаються на стані здоров'я людини. Тому до питання збереження і зміцнення здоров'я проявляється особливий інтерес.

Четвер, 18 жовтня 2018 12:20
Харчування та інтелект

Відомо, що для розвитку дитини необхідні всі поживні речовини, проте деякі мікронутрієнти особливо важливі для формування мозку.

Четвер, 18 жовтня 2018 12:12
Здорове харчування – це спосіб життя

Студенти фармацевтичного факультету 3 групи ІІ курсу разом з куратором Панімарчук О.І. провели пізнавальний захід «Здорове харчування – це спосіб життя».