25 квітня

Малик Ю.Ю.

Середа, 22 лютого 2017 15:24
До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

21 лютого в лекційній залі теоретичного корпусу Буковинського державного медичного університету відбулася зустріч, присвячена Дням пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Середа, 22 лютого 2017 08:12
Під час заходу

Щороку 21 лютого ми відзначаємо важливе для духовного становлення кожної людини свято – Міжнародний день рідної мови.

Середа, 22 лютого 2017 08:06
Під час заходу

До річниці від дня народження Сергія Павловича Корольова (1907-1966) – великого українського вченого, відомого на весь світ конструктора ракетно-космічних систем на кафедрі медичної та фармацевтичної хімії 9-10 лютого асистент Панімарчук О.І. провела круглий стіл зі студентами ІІ курсу фармацевтичного факультету «Ніколи не розраховуй на легкий тріумф. Тільки тверді знання, наполеглива повсякденна праця і висока дисципліна – ось те, що є основою успішної роботи».

Середа, 22 лютого 2017 08:00
Під час заходу

16 лютого асистентом Панімарчук О.І. організовано виховний захід до Дня Героїв Небесної Сотні, у якому взяли участь студенти ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, співробітники кафедри медичної та фармацевтичної хімії, учасник Революції Гідності та АТО молодший лейтенант Андрій Микулинський, а також полковник у відставці Іван Микулинський.

Вівторок, 21 лютого 2017 16:28
Під час заходу

Впродовж 16- 18 лютого у м. Славське (Львівська обл.) проходила ХV школа-семінар «Мініінвазійні технології в сучасній хірургії. Ускладнення ендоскопії та мініінвазійної хірургії», організована Львівським національним медичним університетом ім. Данила Галицького.

Вівторок, 21 лютого 2017 11:52
Під час конференції

17-18 лютого в Навчально-лікувальному центрі «Університетська клініка» ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» співробітниками центру під керівництвом головного лікаря Олега Максиміва, було проведено науково-практичну конференцію «Ключові підходи в сучасній стоматології».

Вівторок, 21 лютого 2017 11:43
Під час змагання

18-19 лютого у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання з класичного пауерліфтингу з нагоди 28 річниці виводу військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій.