12 липня

Сідоряк О.М.

П'ятниця, 14 квітня 2017 13:50
Великодня акція студентів коледжу БДМУ

Студенти коледжу БДМУ спеціальності «Фармація» разом зі своїм куратором Катериною Купчанко склали Великодний кошик для військових, які наразі охороняють кордони нашої держави (м. Краматорськ, 2-ге відділення Державної Прикордонної Служби України).

П'ятниця, 14 квітня 2017 13:46
Під час візиту

11 квітня студенти 2 та 3 групи ІІ курсу стоматологічного факультету провели Великодню благодійну акцію.

П'ятниця, 14 квітня 2017 13:35
Студенти БДМУ разом з дошкільнятами розмальовували крашанки для українських захисників

Напередодні Великодніх свят за ініціативи головного куратора медичного факультету №2 Яни Телекі студенти БДМУ завітали в дошкільний навчальний заклад №7 м. Чернівці.

П'ятниця, 14 квітня 2017 13:30
Під час візиту

Вже стало доброю традицією студентів фармацевтичного факультету БДМУ напередодні свята Великодня відвідувати вихованців Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1.

Четвер, 13 квітня 2017 16:11
Рубець на матці – не вирок

У зв'язку зі збільшенням частоти абдомінального розродження і консервативно-пластичних операцій (консервативна міомектомія,усунення вад розвитку, ушивання перфораційного отвори) зросла кількість жінок з рубцем на матці.

Четвер, 13 квітня 2017 15:50
Під час тренінгу

В рамках співпраці між вищими навчальними закладами м. Чернівці викладачами кафедри психології та філософії, психологами МПЦ зі студентами-психологами ЧНУ було проведено тренінг «Системний сімейний та психодраматичний підходи в психотерапії»

Четвер, 13 квітня 2017 15:36
Особливий період у житті жінки

Одяг для вагітних. Вагітність – це особливий період у житті жінки, тому однією з важливих проблем для майбутньої мами є підбір вдалого гардеробу. Адже вагітній пані хочеться не тільки прикрити животик, який невпинно повнішає, але й виглядати жіночно, почувати себе зручно і невимушено.