24 липня

Федорук О.С.
Цимбал В.І.

Четвер, 13 квітня 2017 15:36
Особливий період у житті жінки

Одяг для вагітних. Вагітність – це особливий період у житті жінки, тому однією з важливих проблем для майбутньої мами є підбір вдалого гардеробу. Адже вагітній пані хочеться не тільки прикрити животик, який невпинно повнішає, але й виглядати жіночно, почувати себе зручно і невимушено.

Четвер, 13 квітня 2017 15:20
Вибір – здоровий спосіб життя

Дуже часто наше самопочуття і здоров’я залежать від нашого бажання бути здоровим і рішення піклуватись про своє тіло найкращим чином. Здоровий спосіб життя (ЗСЖ) включає в себе всі заходи для збереження та відновлення здоров’я.

Четвер, 13 квітня 2017 15:02
Під час візиту

Щорічно, в Україні під час шкільних канікул навесні, в кінці березня-початку квітня, проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Четвер, 13 квітня 2017 14:57
Під час заходу

Попереджений, – в більшості випадків означає – озброєний. Взявши інформацію на озброєння ми здатні протистояти безлічі негативних явищ. Здатність перебудувати себе з урахуванням нових факторів завжди допомагало людям виходити навіть з найскладніших ситуацій.

Четвер, 13 квітня 2017 14:53
Студентка БДМУ – в числі переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з ендокринології

Впродовж 10-12 квітня на базі Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з ендокринології, в якій взяли участь найкращі студенти з усіх медичних ВДНЗ України.

Середа, 12 квітня 2017 16:58
Екологія природи – екологія душі

Історія людства нероздільно пов’язана з природою, освоєння якої давало змогу людині не тільки задовольняти свої насущні потреби, але й розвивати свої інтелектуальні здібності, створювати витвори мистецтва.

Середа, 12 квітня 2017 16:50
Під час заходу

7 квітня до Всесвітнього дня здоров’я відбувся круглий стіл зі студентами 20 групи 3 курсу медичного факультету № 2, організований куратором групи доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.