22 жовтня

Слободян К.В.
Томка І.Є.

Середа, 17 жовтня 2018 10:22
Студенти БДМУ розповіли пацієнтам Чернівецької лікарні №3 про здорове харчування

Уже традиційними на кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету стали акції до дня здорового харчування, який у всьому світі відзначають 16 жовтня.

Вівторок, 16 жовтня 2018 15:35
Міст Дружби: Микола Реріх і його сім'я

11 жовтня в бібліотеці БДМУ була проведена інформаційна година «Міст Дружби: Микола Реріх і його сім'я», присвячена видатному художнику, науковцю, філософу і миротворцю.

Вівторок, 16 жовтня 2018 14:19
Науковці БДМУ успішно виступили на міжнародному науковому форумі в Італії

У м. Мілан (Італія) відбувся міжнародний симпозіум з актуальних питань патології шлунково-кишкового тракту, в якому прийняла участь делегація з ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» у складі завідувача кафедри сімейної медицини, професора Лариси Сидорчук та професора кафедри загальної хірургії Руслана Сидорчука.

Вівторок, 16 жовтня 2018 11:43
В БДМУ обговорили актуальні питання суспільно-гуманітарних наук та історії медицини

Упродовж 11-12 жовтня на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання суспільно-гуманітарних наук та історії медицини».

Вівторок, 16 жовтня 2018 11:13
Чергова акція кафедр та відділів БДМУ по збору макулатури

Впродовж травня-червня в черговий раз проводився збір макулатури серед кафедр та відділів університету (координатор акції – Сахацька І.М., асистент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії).

Вівторок, 16 жовтня 2018 10:51
Зустріч випускників ЧДМІ 1993 року

12 жовтня у палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників ЧДМІ (нині БДМУ) 1993 року. З 25-літтям випуску присутніх привітав Ігор Васильович Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи університету, який зробив короткий екскурс в історію вишу та розповів про сучасні досягнення Буковинського державного медичного університету.

Понеділок, 15 жовтня 2018 23:20
Пролапс (опущення) органів малого тазу

Що це таке? У нормі усі органи малого тазу жінки (матка, піхва, сечовий міхур, пряма кишка) фіксовані до кісткових структур за допомогою міцного зв'язково-фасціального і м'язового апарату, який називається тазовим дном.