Білоус В.І.

Під час заходу

П'ятниця, 23 червня 2017 14:23
Під час заходу

Сьогодні самолікування практикує значна кількість населення України. Це зумовлено широким розповсюдженням реклами лікарських засобів в масмедіа, доступністю мережі «Internet», порадою родичів, друзів чи сусідів. Самолікування може нести як користь, так і загрозу здоров’ю і життю людини.

П'ятниця, 23 червня 2017 13:58
Історія виникнення Олімпійських ігор

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету – 23 червня відзначати Олімпійський день. МОК рекомендував Національним Олімпійським Комітетам щороку 23 червня, або в найближчі вихідні, влаштовувати різні спортивні свята, щоб залучити максимальне число учасників, поширюючи тим самим олімпійську концепцію «Спорт для всіх».

Четвер, 22 червня 2017 15:28
Вчена рада БДМУ

21 червня відбулося чергове засідання вченої ради Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет». Традиційно засідання розпочав професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ з вручення вітальних адрес ювілярам.

Четвер, 22 червня 2017 14:21
Благодійна акція студентів-іноземних громадян БДМУ

Ганійська спільнота за підтримки своєї Церкви П’ятидесятників (Pentacosta Church) провели благодійну акцію в інфекційному відділенню Обласної клінічної лікарні у вигляді стерилізаційних біксів, штативів для проведення інфузій та комплектів постільної білизни.

Четвер, 22 червня 2017 10:17
Випускникам БДМУ-2017 вручили дипломи

22 червня у Літньому театрі Парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбулися урочисті збори, присвячені випуску фахівців Буковинського державного медичного університету.

Вівторок, 20 червня 2017 12:33
Під час зустрічі

17 червня в Києві у Маріїнському палаці відбувся урочистий захід за участю президента України Петра Порошенка та запрошених гостей з нагоди святкування Дня медичного працівника.