19 червня

Смандич В.С.

Понеділок, 03 квітня 2017 11:19
Під час змагання

25-26 березня відбулися змагання відкритого чемпіонату міста Чернівці зі спортивного орієнтування «Підсніжник 2017».

Понеділок, 03 квітня 2017 11:06
Фізіологічні основи сну і сновидінь

Сон, разом з їжею, водою і теплом, є однією з найважливіших потреб людини. Під час сну, мозок і тіло інтенсивно відпочивають, набираючись сил для ефективного функціонування в період пильнування. Але, на жаль, вранці, ми далеко не завжди відчуваємо себе бадьорими, повними сил і енергії. Багато людей, з ранку почувають себе розбитими, в'ялими і дещо загальмованими. У чому ж причина того, що такий бажаний нічний сон не приносить нам відпочинку і задоволення?

Неділя, 02 квітня 2017 13:10
Викладачі БДМУ закликають до домашнього читання з дітками

2 квітня з нагоди Міжнародного дня дитячої книги викладачі БДМУ організували акцію «Запрошуємо до домашнього читання» і запропонували вашій увазі та увазі ваших діток казку відомого українського дитячого письменника.

Четвер, 30 березня 2017 18:24
Cон і сновидіння

Cон є однією з найважливіших складових фізичного і психічного здоров'я людини. Про фізіологічну користь сну ви, напевно, знаєте: відновлюється і налагоджується робота всіх систем організму; поліпшується загальне самопочуття і стан здоров’я; підвищується імунітет та стресостійкість.

Четвер, 30 березня 2017 18:22
Під час заходу

23 березня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я відбувся круглий стіл присвячений Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом. В обговоренні даної теми взяли участь викладачі кафедри та студенти 4 курсу медичного факультету №3.

Четвер, 30 березня 2017 18:20
Під час заходу

24 березня на кафедрі біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії з нагоди Міжнародного дня боротьби з туберкульозом проведено бесіди зі студентами-іноземними громадянами щодо профілактики а ранньої діагностики даного захворювання.

Четвер, 30 березня 2017 18:15
Сучасні підходи до лікування хворих з діабетичною нефропатією

Діабетична нефропатія – загальна назва для більшості ускладнень діабету на нирки; цим терміном описують діабетичні ураження «структурних елементів» нирок – клубочків і канальців, а також судин, які їх живлять.