27 липня

Цимбал В.І.

Понеділок, 10 квітня 2017 16:31
Студенти БДМУ ознайомилися з діяльністю ВООЗ

До Всесвітнього дня здоров’я в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ був проведений захід, присвячений Всесвітній Організації Охорони Здоров'я.

Понеділок, 10 квітня 2017 15:59
Під час акції

Студенти ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" з нагоди Всесвітнього дня здоров’я провели просвітницьку акцію в Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Понеділок, 10 квітня 2017 15:56
Під час акції

Викладачі та студенти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» з нагоди Всесвітнього дня здоров'я провели просвітницьку акцію у Чернівецькій школі № 11.

Понеділок, 10 квітня 2017 15:51
В БДМУ підведено підсумки Міжнародного конгресу студентів та молодих вчених

7 квітня 2017 року на другому пленарному засіданні відбулося підведення підсумків та урочисте нагородження переможців ІV Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2017).

Субота, 08 квітня 2017 04:51
Під час акції

Щорічно 2 квітня відзначається Всесвітній День розповсюдження інформації про аутизм – дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 18 грудня 2007 року.

Субота, 08 квітня 2017 04:42
Небезпечні харчові добавки

Щорічно 7 квітня відзначається Всесвітній День Здоров’я. Правильне (раціональне) харчування, вживання корисної, зокрема багатої на вітаміни та мікроелементи їжі є надзвичайно важливим аспектом здоров’я людини, основою профілактики та лікування багатьох захворювань, адже недоліки в харчуванні часто обертаються негараздами в здоров’ї.

Субота, 08 квітня 2017 04:34
Під час нагородження

Впродовж 29-30 березня у Харківському національному медичному університеті проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі природничих наук, техніки і гуманітарних наук (2016-17 навчальний рік) за фахом «Клінічна і фундаментальна медицина, стоматологія та фармакологія» (англійською мовою).