22 лютого

Маковей Д.І.
Остафійчук В.В.

Понеділок, 08 жовтня 2018 00:11
Студенти БДМУ відвідали притулок для бездомних тварин

Щороку 30 листопада з 1931 року у багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день тварин (World Day Pets), як привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох стали незамінними членами сім’ї.

Неділя, 07 жовтня 2018 23:42
А чи знають чернівчани що корисно для серця?

З’ясовували студенти БДМУ. 1 жовтня у парку ім. Т. Г. Шевченка студенти наукового гуртка кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ (завідувач Мар’яна Грицюк, куратор Любов Власик) провели просвітницьку акцію до Дня серця.

П'ятниця, 05 жовтня 2018 22:29
Синдром професійного вигорання

Вигорання - це синдром емоційного виснаження, деперсоналізації (втрата індивідуальності, відокремленості від інших) і зниження особистих досягнень, що може виникнути у працівників, робота яких пов'язана з людьми. Це реакція на хронічне емоційне напруження з-за роботи з іншими людьми, особливо якщо вони стурбовані або мають проблеми.

П'ятниця, 05 жовтня 2018 19:17
В БДМУ стартувала конференція про вікові та хронобіологічні аспекти медицини і фармації

Упродовж 4-5 жовтня на базі нашого університету проводиться науково-практична конференція з міжнародною участю «Вікові та хронобіологічні аспекти медицини і фармації». Даний захід зібрав фахівців різних галузей медицини й фармації, відданих шляхетній справі охорони здоров’я та розвитку вітчизняної науки.

Четвер, 04 жовтня 2018 22:12
Тканинна інженерія в лікуванні урологічної патології

У жовтні традиційно святкують день уролога. В урологічній практиці постійно з’являються нові методи діагностики та лікування. Вашій увазі пропонуємо огляд нових перспективних методів корекції та лікування урологічної патології з використанням тканинної інженерії.

Четвер, 04 жовтня 2018 22:04
Під час заходу

Напередодні Всесвітнього дня посмішки на кафедрі медичної та фармацевтичної хімії куратори Панімарчук О.І. і Панасенко Н.В. разом з талановитим студентом Янчиком Євгеном подарували усмішки та гарний настрій студентам фармацевтичного факультету.

Четвер, 04 жовтня 2018 18:19
Під час конференції

27-28 вересня на базі Івано-Франківського національного медичного університету в м. Яремче пройшов ювілейний Х-й Конгрес патологів України.