12 липня

Сідоряк О.М.

Субота, 08 квітня 2017 03:51
Психосоматичні аспекти захворювань

Твердження щодо тісного зв’язку між емоційними реакціями та соматичними змінами в організмі з’явилось досить давно. Загальновідомими є вислови: - "стиснулось серце"; "комок в  горлі"; "перехопило подих" та ін. Славетні лікарі та філософи, такі як: Гіпократ, Кос, Платон, Спіноза, Декарт звертали увагу на взаємодію між тілом і психікою (душею). Сам же термін "психосоматика" був запропонований Heinrot у 1918.

Субота, 08 квітня 2017 03:42
Студенти-іноземні громадяни БДМУ взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції

У січні 2006 року в Україні був створений Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», засновниками якого було поставлено мету – рятувати життя діток, повертати їм здоров’я за допомоги небайдужих. Цього року тематикою зборів є допомога діткам із вадами зору.

Субота, 08 квітня 2017 03:33
Раціональне харчування – запорука нашого здоров’я

Раціональне харчування – це повноцінне в кількісному та збалансоване в якісному відношенні харчування, що забезпечує нормальний ріст, фізичний та психофізіологічний розвиток організму, його високу працездатність, активне довголіття та стійкість до несприятливих природних, техногенних, соціальних чинників навколишнього середовища.

Субота, 08 квітня 2017 03:27
8 тривожних фактів про цукор

Прихильникам здорового способу життя, ймовірно відомий той факт, що цукор, а саме його надлишок, дуже шкідливий. У всьому світі людина отримує близько 500 додаткових калорій щодня від споживання цукру. У разі недостатнього швидкого обміну речовин і малорухливого способу життя, це може стати реальною загрозою не тільки для фігури, але і для здоров'я.

Субота, 08 квітня 2017 03:14
Під час візиту

Ось уже пів століття поспіль – починаючи з 1967 р., за рішенням Міжнародної ради дитячої книги, в день народження видатного датського письменника-казкаря Ганса Крістіана Андерсена – 2 квітня світ відзначає Міжнародний день дитячої книги.

Субота, 08 квітня 2017 03:05
Нобеліанти родом з України

Офіційно Україна не має жодного лауреата Нобелівської премії. Натомість серед нобеліантів є чимало вихідців з України. Це вчені та письменники, які народилися, навчалися, розпочинали свою діяльність або тривалий час жили, плідно творили в Україні, але одержали Нобелівську премію, будучи громадянами інших країн.

Субота, 08 квітня 2017 02:53
Важливість дієтичного харчування при гастриті

Хронічний гастрит — одне з найпоширеніших захворювань травної системи. Серед захворювань шлунка він зустрічається найбільш часто і супроводжується довготривалим запальним процесом у слизовій оболонці шлунка. Внаслідок перебудови структури слизової і атрофії залозистого епітелію порушується робота шлунку.