25 квітня

Бевзо В.В.
Малик Ю.Ю.

П'ятниця, 03 лютого 2017 12:39
Рак шийки матки: патологія, яка найбільш піддається профілактиці

За останнє десятиліття є суттєві зміни в розумінні патогенезу розвитку раку шийки матки. Науково доведена вірусна природа даного захворювання, а також те що, папіломавірусна інфекція (ВПЛ-інфекція) належать до хвороб, які передаються статевим шляхом.

П'ятниця, 03 лютого 2017 12:17
Передракові захворювання шкіри

Щорічно у перших числах лютого, згідно рішення ВООЗ, відзначають Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями. У значної частини пацієнтів розвитку злоякісних пухлин шкіри передують передракові захворювання чи стани (преканкрози), що визначає актуальність їх своєчасної діагностики та вибору раціональної лікувальної тактики.

Четвер, 02 лютого 2017 15:46
Співробітники БДМУ провели акцію для підтримки українських військових на Сході

Упродовж 19-28 грудня тривала благодійна акція зі збору макулатури та матеріалу для плетення маскувальних сіток серед співробітників університету (координатор акції – Сахацька І.М., асистент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії).

Четвер, 02 лютого 2017 14:44
Інтернет-залежність – це теж хвороба

У сучасному світі все більшу роль відіграє діяльність людини як чинника, що може змінити природний плин подій на планеті. Значною мірою технологічний прогрес та глобалізація несуть у собі негатив. Одним із таких негативних явищ є хвороба XXI століття, штучно створена людиною, а саме – інтернет-залежність.

Вівторок, 31 січня 2017 14:53
Під час малювання дитина і грається і вчиться одночасно

Дорослі рідко серйозно сприймають дитяче малювання, вважаючи його звичним способом розважити дитину. Однак психологи довели, що саме зображувальна діяльність посідає важливе місце у психічному розвитку дитини і містить у собі глибокий психологічний зміст.

Вівторок, 31 січня 2017 10:28
БДМУ став першим із медичних вузів України індивідуальним повноправним членом Європейської Асоціації Університетів

Європейська Асоціація Університетів (European University Association, EUA) – організація, що об’єднує понад 850 навчальних закладів із 47 країн. У рамках Асоціації здійснюється співпраця та обмін інформацією, а також проведення спільних дослідницьких проектів.

Понеділок, 30 січня 2017 12:33
Викладач БДМУ презентувала монографію

26 січня в Муніципальній бібліотеці імені А.Добрянського відбулась презентація монографії кандидата філологічних наук, викладача кафедри суспільних наук та українознавства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» Антоніни Аністратенко «Альтернативна історії в українській літературі», 2016.