22 жовтня

Слободян К.В.
Томка І.Є.

Понеділок, 15 жовтня 2018 22:45
Профілактика респіраторних захворювань у дітей

Гострі респіраторні захворювання - група захворювань, спричинених широким спектром інфекційних збудників, поєднаних спільними особливостями епідеміології та патогенезу ураження дихальних шляхів, розвитком респіраторного синдрому і загальноінтоксикаційних проявів різного ступеня вираженості.

Понеділок, 15 жовтня 2018 11:29
Під час заходу

Напередодні Дня українського козацтва, в читальному залі наукової літератури з відкритим доступом БДМУ відбулася конкурсно -пізнавальна програма – «Козацькому роду нема переводу».

Неділя, 14 жовтня 2018 12:07
Студенти БДМУ відзначили Свято Навратрі

13 жовтня відбулося традиційне святкування індуїстського свята Навратрі. В цей день спільнота індійських студентів святкувала особливу подію День Індійської Гарби (Garba).

Неділя, 14 жовтня 2018 11:27
В Україні в День Покрови Пресвятої Богородиці – 14 жовтня – відзначається День Українського козацтва

Козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.

П'ятниця, 12 жовтня 2018 12:11
Ансамбль «Трембіта» презентував свою творчість у Вижниці

11 жовтня народний аматорський ансамблі пісні і танцю «Трембіта» в Вижницькому будинку культури представив для глядачів театралізоване дійство з трьох частин на основі традиційних обрядових свят - «Веснянки та Купальські забави», драматична феєрія «Вечорниці у тітки Дарини» та театральна постановка «Шо то є весілля…».

П'ятниця, 12 жовтня 2018 11:08
Всесвітній день психічного здоров'я

З метою привернення уваги студентів до проблеми психічного здоров’я, покращення обізнаності у цій сфері, та з нагоди «Всесвітнього дня психічного здоров’я», 10 жовтня на кафедрі медичної та фармацевтичної хімії куратор Панімарчук О.І. провела виховний захід зі студентами фармацевтичного факультету, присвячений збереженню психічного здоров’я студентів та викладачів.

П'ятниця, 12 жовтня 2018 10:49
Співробітники БДМУ з благодійною акцією відвідали геріатричний пансіонат

З нагоди Всесвітнього Дня хоспісної і паліативної допомоги, який проводиться щорічно в другу суботу жовтня, співробітники кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб (зав. кафедри Олександр Федів) організували благодійну акцію. На чолі з професором Лілією Зуб співробітники кафедри (доценти Тетяна Безрук, Вероніка Кулачек, Мирослава Березова, асистенти Володимир Вівсянник, Станіслав Роборчук) відвідали пацієнтів Чернівецького геріатричного пансіонату.