Василик М.Г.

Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

Вівторок, 06 листопада 2018 12:37
Студенти БДМУ разом зі школярами проводили прийом в «Teddy bear hospital»

Вдруге студенти Буковинського державного медичного університету з головним куратором медичного факультету №1 Оксаною Оліник проводять прийом у «Teddy bear hospital». Це проект, який покликаний побороти страх діток перед лікарями та показати як насправді працює лікар, які й для чого проводить різноманітні маніпуляції.

Понеділок, 05 листопада 2018 16:16
Студент БДМУ здобув Гран-прі на конкурсі з німецької мови

Впродовж 15-17 жовтня у м. Києві відбувся очний заключний етап конкурсу з німецької мови «Міст до професійної освіти», у якому взяв участь та здобув Гран-прі студент фармацевтичного факультету Євчук Андрій Васильович (І курс, 1 група).

Понеділок, 05 листопада 2018 15:58
English Speaking Club запрошує нових учасників та пропонує нові теми

Останнім часом у лінгвістиці велика увага приділяється дослідженню нестандартної розмовної мови, яка навіть в окремих випадках витісняє норми та стандарти літературного мовлення на другий план. В розмовний варіант досить швидко проникає сленг, який в сучасному світі є невід’ємною його частиною, постійно розвивається, оновлюється та інколи переходить у стандарт в межах певних професійних груп.

Субота, 03 листопада 2018 10:22
Гарячка Західного Нілу

Гостра зооносна арбовірусна хвороба з трансмісивним механізмом передачі, у тяжких випадках характеризується гарячкою, запаленням мозкових оболонок і речовини головного мозку, лімфаденопатією, ураженням слизовихоболонок, екзантемою.

Субота, 03 листопада 2018 04:22
100-річчя Буковинського віча

3 листопада в Чернівцях пройшла низка заходів з нагоди 100-річчя Буковинського віча. Розпочалися заходи з покладання квітів до пам’ятника Героям Буковинського куреня, аби вшанувати пам'ять всіх тих, то боровся за незалежну і єдину Україну.

Субота, 03 листопада 2018 04:19
В бібліотеці БДМУ відзначили 100-річчя Буовинського віче

До 100-річчя Буковинського віче для студентів коледжу БДМУ 2 курсу 2, 3 гр. та 1 курсу 3 гр. спеціальності «Фармація. Молодший спеціаліст» (база 9), 2 жовтня в бібліотеці була проведена історична година - «Буковинське Віче та його історичне значення».

П'ятниця, 02 листопада 2018 15:35
Співробітниця університету взяла участь у «Виставі на 1000 акторів»

27 жовтня сотні громадських активістів з усіх куточків України зібралися на другому щорічному заході «Integrity and Unity» від USAID/ENGAGE (м. Київ). Участь у заході також взяла науковий співробітник БДМУ Аліса Жуковська.