22 лютого

Остафійчук В.В.

Понеділок, 11 лютого 2019 14:30
Хірургічна тиреоїдна патологія на Буковині

Ендокринна патологія займає одне з провідних місць у структурі захворюваності населення України, а захворювання щитоподібної залози стали однією з найпоширеніших ендокринопатій. Цікавість дослідників до тиреоїдної патології пояснюється не лише її поширеністю, а й величезним значенням гормонів щитоподібної залози у протіканні більшості фізіологічних процесів в організмі.

Неділя, 10 лютого 2019 16:34
Дерматоміозит як ранній прояв онкозахворювань

Дерматоміозит – системне захворювання із групи дифузних уражень сполучної тканини, яке характеризується тяжким прогресуючим перебігом із характерними проявами на шкірі, ураженням поперечно-посмугованої мускулатури, судин мікроциркуляторного русла та внутрішніх органів.

П'ятниця, 08 лютого 2019 14:00
Особливості застосування сонцезахисних засобів для шкіри

Сонячні промені безумовно мають позитивний вплив на людський організм, однак надмірна інсоляція може призвести до передчасного старіння шкіри, а також зумовлювати розвиток раку шкіри, зокрема меланоми.

Четвер, 07 лютого 2019 08:12
Психологічна підготовка пацієнтів до ортопедичного лікування

Досить часто люди, що втратили зуби або мають косметичні дефекти в ділянці передніх зубів верхньої щелепи, перестають посміхатися. Представники певних професій (артисти, музиканти, викладачі, диктори) асоціюють втрату зубів із необхідністю зміни свого фаху або навіть виходу на пенсію.

Середа, 06 лютого 2019 15:23
Студенти БДМУ взяли участь в роботі конгресу у Бухаресті

На базі University of Medicine and Pharmacy «Carol Davila», Бухарест в Румунії відбувся The International Medical Students`Congress of Bucharest (IMSCB).

Середа, 06 лютого 2019 14:42
Шкідливі звички та їх вплив на розвиток злоякісних пухлин щелепно-лицевої ділянки

Перші згадки про пухлини зустрічаються ще в папірусах Стародавнього Єгипту, манускриптах Індії, Китаю, датованих задовго до нашої ери.

Середа, 06 лютого 2019 13:51
Студенти БДМУ розповіли першокласникам про правила особистої гігієни

Майбутні медики провели урок для учнів 1-Б класу Мамаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 щодо основ особистої гігієни учня.