25 квітня

Малик Ю.Ю.

Четвер, 20 квітня 2017 19:52
Основні аспекти харчування вагітних

Оцінка ролі харчування вагітних та жінок, які планують вагітність, змінилась в останні декілька десятиліть.

Четвер, 20 квітня 2017 19:43
Під час заняття

Населення багатьох країн відмічає Всесвітній день гемофілії (World Hemophilia Day). За окремими даними, на сьогодні цією небезпечною хворобою страждає один з десяти тисяч чоловіків у світі.

Четвер, 20 квітня 2017 19:32
Під час заходу

12 квітня студенти 2 групи 2 курсу медичного факультету №4 разом з куратором асистентом кафедри фізіології Вітою Анцуповою відвідали обласну книгозбірню, де відбулося відкриття експозиції живописних робіт дітей з художньої студії МонмАРТр «Там, де встає сонце».

Четвер, 20 квітня 2017 19:13
Під час зустрічі

Студенти-медики під час зустрічі з учнями 10-11 класів ЗОШ № 22 та ЗОШ № 27 розповіли як  правильно організовувати свій час та планувати роботу у напружений період підготовки до ЗНО.

Середа, 19 квітня 2017 12:30
Під час заходу

В рамках виконання Закону України «Про Вищу освіту», Наказу МОЗ України № 687 від 27.12.2008 року «Про покращення виховної роботи у вищих, медичних та фармацевтичних закладах І - ІV рівнів акредитації, закладах післядипломної освіти, науково-дослідних установах і закладах охорони здоров’я» куратори медичного факультету № 1 провели зустріч зі студентами своїх кураторських груп.

Середа, 19 квітня 2017 12:08
Під час конференції

Асистент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини, кандидат медичних наук, лікар-неонатолог відділення інтенсивної терапії новонароджених МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2» м.Чернівці Бабінцева Анастасія Генадіївна взяла участь у науково-практичній конференції Спілки неонатологів Великої Британії «Neonatal Society Spring Meeting», яка відбулася 30 березня 2017 року у м. Лондон, Великобританія.

Середа, 19 квітня 2017 12:00
Здорова посмішка – здорова дитина

Здоров’я людини залежить від злагодженої роботи всіх органів.