7 червня

22 червня
Бондаренко О.В.

П'ятниця, 01 червня 2018 13:51
Лікарі-інтерни БДМУ відвідали дитячий санаторій «Садгора»

30 травня з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей в обласному дитячому протитуберкульозному санаторії «Садгора» інтерни-педіатри провели благодійну акцію та ознайомились з особливостями роботи дитячої фтизіатричної служби.

П'ятниця, 01 червня 2018 11:23
Фахівці БДМУ обговорили питання функціональної діагностики в кардіології

25 травня у м. Чернівці Національна академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького спільно з кафедрою внутрішньої медицини фізичної реабілітації та спортивної медицини Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» провели школу-семінар «Функціональна діагностика в кардіології» присвячену питанням діагностики та диференційної діагностики різноманітних патологічних станів у кардіології за допомогою функціональних методів обстеження, а також ведення пацієнтів з імплантованим штучним водієм ритму.

Четвер, 31 травня 2018 15:16
Студенти коледжу БДМУ розповідали чернівчанам про шкоду паління

31 травня з нагоди Всесвітнього Дня без тютюну студенти коледжу БДМУ провели традиційну просвітницьку акцію на площах нашого міста.

Середа, 30 травня 2018 17:16
Студент БДМУ – у трійці переможців Чемпіонату України з панкратіону

Цього року у скарбничці нагород нашого університету опинилася ще одна дуже престижна нагорода – бронзова медаль Чемпіонату України з панкратіону.

Середа, 30 травня 2018 17:14
Спортсменка БДМУ – у трійці кращих легкоатлетів Чернівців

Останні вихідні травня – традиційний час для фінальних змагань сезону з легкої атлетики – відкритого чемпіонату міста Чернівці.

Середа, 30 травня 2018 17:05
Сучасний погляд на тривогу

Якщо задуматися над питанням, який емоційний стан часто супроводжує людину впродовж життя, то можна стверджувально відповісти,це – відчуття тривоги.

Середа, 30 травня 2018 16:41
Дитячі ліки – правила безпечного лікування

До Міжнародного дня захисту дітей профессор кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Плеш І.А. та доцент Макарова О.В. провели бесіду «Дитячі ліки – правила безпечного лікування» зі студентами 5 групи 3-го курсу медичного факультету № 4 (спеціальність – «Педіатрія») на базі КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини» м.Чернівці.