25 квітня

Бевзо В.В.
Малик Ю.Ю.

Середа, 19 квітня 2017 11:49
Обласні спортивні ігри з баскетболу

У спорткомплексі БДМУ пройшли змагання Обласних спортивних ігор з баскетболу серед жіночих команд.

Середа, 19 квітня 2017 11:43
Під час заходу

«Було б здоров’я, а все решта додасться» - говорить народна мудрість. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає її повсякденне життя, успіхи на професійній ниві, сімейне благополуччя. Щорічно, на початку квітня, в день створення Всесвітньої організації охорони здоров'я, починаючи з 1950 року відзначається Всесвітній день здоров'я.

Середа, 19 квітня 2017 11:41
Під час заходу

На кафедрі медичної та фармацевтичної хімії асистентом Панімарчук О.І. були проведені виховні години зі студентами ІІ курсу фармацевтичного факультету до всесвітнього дня здоров’я на тему: “Всесвітній день здоров'я – мудрих гонорар”.

Вівторок, 18 квітня 2017 13:15
Студенти-іноземні громадяни БДМУ провели Великодню благодійну акцію

До світлого дня Великодня іноземні студенти 44 групи 4 курсу (куратор Мирослава Березова) вирішили провести благодійну акцію і разом з небайдужими чернівчанами взяли участь у допомозі малозабезпеченій родині Шабуріних, про яких дізналися від волонтерів благодійної організації «Майбутнє України».

Вівторок, 18 квітня 2017 13:13
Під час заходу

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з хворобою Паркінсона, який за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я

Вівторок, 18 квітня 2017 13:06
Під час заходу

Студенти БДМУ (5 група, І курс, спеціальність «Лікувальна справа») разом із куратором (доц. Яремій І.М.) провели просвітницьку акцію для чернівчан щодо хімічних добавок, їх видів і позначень на пакунках із продуктами харчування.

П'ятниця, 14 квітня 2017 14:00
Видатний буковинець – Ервін Чаргафф

Фундаментальні відкриття, які докорінно змінюють картину світу, стаються вкрай рідко. До таких подій без сумніву належить розкриття будови та генетичної ролі ДНК, яке стало найбільшим досягненням науки ХХ століття. Ця визначна подія сталаcя завдяки великому вченому, виходцю з Буковини – Ервіну Чаргаффу.