19 червня

Смандич В.С.

Четвер, 01 червня 2017 10:48
Розсіяний склероз у дітей

Розсіяний склероз – хронічне прогресуюче демієлінізуюче захворювання, що характеризується багатовогнищевістю ураження білої речовини центральної нервової системи, ремітуючо-прогредієнтним перебігом, варіабельністю неврологічних симптомів, що вражає переважно дітей і осіб молодого віку.

Середа, 31 травня 2017 16:35
Психологи БДМУ провели практикум «Значення, місце і роль медичної сестри»

25 травня викладачі кафедри психології та філософії, психологи медико-психологічного центру БДМУ к.психол.н. Любов Любіна та к.психол.н. Вікторія Осипенко взяли активну участь у роботі пресимпозіуму «Особливості роботи персоналу лікарень та поліклінік»,

Середа, 31 травня 2017 16:26
Що нам відомо про розсіяний склероз

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з розсіяним склерозом на кафедрі нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Буковинського державного медичного університету доцентом Кривецькою І.І. проведено “круглий стіл” «Що нам відомо про розсіяний склероз».

Середа, 31 травня 2017 16:11
До помилок на роботі призводить паління

За статистикою близько 30% українців є курцями. Питання профілактики тютюнової залежності і зниження шкідливого впливу тютюнопаління на здоров’я населення України залишаються актуальними до сьогоднішнього дня.

Середа, 31 травня 2017 16:06
Гігієнічні основи профілактики ожиріння

Ожиріння визнано Всесвітньою організацією охорони здоров’я неінфекційною епідемією нашого часу.

Середа, 31 травня 2017 16:02
Тютюнопаління та його шкідливі наслідки

Всесвітня організація охорони здоров’я у 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну (World No-Tobacco Day).

Середа, 31 травня 2017 15:57
10 питань до фахівця про вірусний гепатит С

На питання відповіла професор Хухліна О.С – завідувач кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», доктор медичних наук, професор, терапевт та гастроентеролог вищої категорії.