7 лютого

Цисар Ю.В.

Середа, 02 січня 2019 16:44
Подаруй Захиснику частинку новорічно-різдвяного настрою

Напередодні Міжнародного дня волонтера та новорічно-різдвяних свят студенти 1, 3, 5 та 6 груп 3 курсу фармацевтичного факультету разом із викладачами кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії (Інна Сахацька, Олександра Горошко, Марія Ежнед) в черговий раз долучилися до благодійної акції «Подаруй Захиснику частинку новорічно-різдвяного настрою».

П'ятниця, 28 грудня 2018 16:14
Співпраця БДМУ та Національної Поліції України

28 грудня відбулося розширене засідання Вченої ради БДМУ, на яке були запрошені начальник Головного Управління Національної поліції України в Чернівецькій області та керівництво Управління кадрового забезпечення ГУНП.

П'ятниця, 28 грудня 2018 16:10
Вчена рада БДМУ

27 грудня відбулося спільне засідання Вченої ради та трудового колективу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Четвер, 27 грудня 2018 13:38
Збірна команда БДМУ з шахів – у трійці переможців обласних ігор

5 грудня у шаховому клубі «Біла Тура» відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з шахів. Збірна команда БДМУ вже традиційно сильно виступає на цих змаганнях. Не став виключенням і цей рік.

Четвер, 27 грудня 2018 13:08
English Speaking Club підводить підсумки 2018 року

Напередодні новорічних свят усі ми чекаємо подарунків та приємних сюрпризів, намагаємось швидше залагодити усі справи, щоб не залишати боргів на рік наступний, прагнемо зустрітись зі своїми друзями та близькими, а також підводимо підсумки року, що наближається до кінця.

Четвер, 27 грудня 2018 12:31
Подаруй дитині радість

Студенти та викладачі БДМУ продовжують традиційну низку новорічних благодійних акцій. В рамках загальноуніверситетської акції «Робити добро – легко» викладачі різних кафедр та студенти проводять різноманітні благодійні заходи та закликають всіх допомагати тим, хто цього потребує. Студенти-медики також наголошують на тому, що час для добрих справ – це не тільки період новорічних чи різдвяних свят, а кожен день.

Середа, 26 грудня 2018 15:05
Студенти БДМУ провели акцію до Дня Святого Миколая

Продовжуємо публікації щодо благодійних акцій студентів та викладачів БДМУ з нагоди Дня святого Миколая. Ось і настав довгоочікуваний час, час коли здійснюються дитячі мрії, день добра, любові і затишку.