14 серпня

Чепишко М.І.

Вівторок, 26 червня 2018 10:40
Відбулося засідання Вченої ради БДМУ

20 червня у Буковинському державному медичному університеті відбулося засідання Вченої ради,

Понеділок, 25 червня 2018 14:15
Під час заходу

19 червня в приміщенні Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» сумісно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено регіональну науково-практичну конференцію «Стан реформування первинної ланки в Чернівецькій області. Рання діагностика раку легень. Порушення менструальної функції у жінок» в рамках спільного засідання ГО «Чернівецька обласна асоціація сімейних лікарів» та переривчастих курсів сімейних лікарів.

Понеділок, 25 червня 2018 14:02
Студенти БДМУ взяли участь у «Зеленій милі»

1 червня в парку ім. Т.Г. Шевченка відбувся масовий забіг «Зелена миля» серед усіх навчальних закладів міста та всіх бажаючих. Це спортивне дійство відбувалося одночасно по всій країні.

Понеділок, 25 червня 2018 13:56
Студентка БДМУ взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Ескулап-2018»

З 19 по 20 червня 2018 року у м. Київ, проходив ХХ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності студентів вищих медичних навчальних закладів за спеціальністю «Сестринська справа» - «ЕСКУЛАП 2018».

Понеділок, 25 червня 2018 13:44
Під час заходу

Студенти-медики взяли участь у Всесвітній акції «Тиждень без пластику», який тривав з 10 по 16 червня, головною метою якого є відмова від придбання виробів із пластику (пакетів, пляшок, контейнерів тощо).

Понеділок, 25 червня 2018 08:55
Співробітники БДМУ взяли участь у зʼїзді панкреатологів в Берліні

Впродовж 12-17 червня в м. Берлін (Німеччина) відбувся ювілейний 50-й З’їзд Європейського Панкреатичного Клубу. В зʼїзді активну участь прийняла делегація Буковини в складі доц. кафедри загальної хірургії Ротаря О.В. та лікарів ЛШМД м. Чернівці Кузьмінської О.Б., Рожок Л.І., Кропиви В.В.

Понеділок, 25 червня 2018 08:47
Викладач БДМУ пройшла стажування у Франції

Упродовж 1 березня-7червня аспірант кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Вероніка Раца взяла участь у програмі академічної мобільності «Erasmus+» в Університеті ім. Поля Сабат’є м. Тулуза (Франція).