22 березня

Ластівка І.В.

Неділя, 12 березня 2017 03:20
Гормон мелатонін – секрети сну

В силу щоденної заклопотаності ми не бачимо простих речей, вважаючи їх другорядними. Але коли наш організм долають будь-які недуги – ми завжди обвинувачуємо все навколо, але тільки не себе!

Неділя, 12 березня 2017 03:11
Під час екскурсії

2 березня студенти 1-го та 2-го курсів (спеціальності: «Медична та психологічна реабілітація», «Медична психологія») зі своїми кураторами доц. Мариною Тимофієвою та викл. Любов’ю Любіною відвідали музей ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

Неділя, 12 березня 2017 02:53
Під час заходу

Кожного року на початку березня увесь український народ і світова громадськість відзначає день народження великого українського поета і художника Т.Г. Шевченка – людини, серце, помисли і талант якої були спрямовані на служіння своєму народові, боротьбу за свободу і незалежність вітчизни.

Неділя, 12 березня 2017 02:46
Під час заходу

На кафедрі медичної та фармацевтичної хімії до Всесвітнього дня імунітету була проведена інформаційна година асистентом Панімарчук О.І. зі студентами ІІ – IV курсів фармацевтичного факультету.

П'ятниця, 10 березня 2017 09:08
Особливості ранньої діагностики уражень нирок у новонароджених дітей

Ураження органів сечової системи у дітей не тільки є поширеною патологією, але й мають тенденцію до зростання, причому в ранньому віці.

Четвер, 09 березня 2017 18:01
Студент БДМУ посів II місце Конкурсі читців творів Тараса Шевченка

3 березня в Будинку естетики та дозвілля відбувся Чернівецький міський конкурс читців творів Тараса Шевченка, присвячений 203-й річниці від дня народження поета.

Четвер, 09 березня 2017 17:57
Під час покладання

9 березня відбулося урочисте зібрання з нагоди 203 річниці від дня народження Тараса Шевченка. На Центральній площі Чернівців представники влади, духовенства, громадськості, чернівчани поклали квіти до пам'ятника Кобзарю.