Білик І.І.

Попович А.І.

Вівторок, 20 листопада 2018 12:07
Студенти БДМУ провели акцію з нагоди Дня дитини

Студенти-медики з нагоди Всесвітнього дня дитини провели акцію для малюків міста «БДМУ разом з дітками!». Під час акції майбутні медики розповідали діткам про їхні права в сім’ї, школі, садочку, вели цікаві діалоги з ними та їхніми батьками.

Вівторок, 20 листопада 2018 10:10
20 листопада – Всесвітній день дитини

Святкування Всесвітнього дня дитини виникло 1954-му році, коли Генеральна Асамблея ООН затвердила свою резолюцію № 836, рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року.

Понеділок, 19 листопада 2018 16:28
Всесвітній тиждень антибіотикорезистентості

Стійкість до антибіотиків (антибіотикорезистентність) сьогодні є однією із найбільш серйозних загроз для здоров’я людства, наголошує Всесвітня організація охорони здоров’я. Неправильне використання антибіотиків людьми і застосування їх у тваринництві прискорюють цей процес.  Внаслідок цього, лікування бактеріальних інфекційних захворювань стає важчим: період госпіталізації стає довшим, зростають медичні витрати та показники смертності від інфекційних хвороб.

Понеділок, 19 листопада 2018 16:06
Конференція у Києві присвячена 90-річчю від дня заснування Інституту мікробіології і вірусології

Впродовж 13-15 листопада 2018 року на базі Київського Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України відбулась конференція «Молодь і сучасний розвиток мікробіології і вірусології» молодих науковців, аспірантів, здобувачів вченого ступеня з міжнародною участю.

Неділя, 18 листопада 2018 16:23
Студенти БДМУ розповіли колегам індустріального коледжу щодо профілактики цукрового діабету

З ініціативи Міжнародної діабетичної асоціації України Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом проводиться 14 листопада в столиці та в інших містах України з 1997 року.

Неділя, 18 листопада 2018 15:25
Засідання Студентського наукового товариства БДМУ

З нагоди Всесвітнього дня науки 14 листопада відбулося відкрите спільне засідання Ради молодих учених та студентського наукового товариства Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

П'ятниця, 16 листопада 2018 16:47
Як алкоголь впливає на печінку

Наша печінка являє собою своєрідний фільтр, через який проходять усі шкідливі речовини. Вона допомагає нашому організму виводити токсини, бореться із різними інфекціями, зберігає вітаміни та енергію, а також відповідає за розділення субстанції, що стимулює травлення – жовчі.