7 лютого

Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

П'ятниця, 02 липня 2010 00:00

Шановні батьки та рідні сьогоднішніх героїв дня!

Дозвольте сердечно привітати Вас, дорогі випускники 2010 року, із визначною подією у Вашому житті – закінченням вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів.

Сьогодні Вас радо наставляє на професійний шлях медичного працівника ALMA MATER зі своїми великими педагогічними та науковими традиціями.

Ми впевнені, що послами доброї волі України у світі стануть і випускники вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів – іноземні громадяни з понад 100 країн світу.

Ви визначили своє майбутнє у подвижницькій і найгуманнішій професії медика. Адже люди у білих халатах супроводжують людину протягом всього її життя: від народження до останнього подиху.

П'ятниця, 02 липня 2010 00:00

Вітаю Вас із закінченням Буковинського державного медичного університету!

Впевнений, що отримані у Буковинському державному медичному університеті глибокі знання дозволять Вам гідно виконати почесну місію лікаря, клінічного провізора, медичної сестри, фармацевта.

Хай Ваше бажання осягнути істину буде невпинним, а сила йти по стежці життя разом з медициною допоможе знайти справжніх друзів, однодумців та фанатів улюбленої справи. І хай завжди Медицина буде прихильна, пацієнти – вдячні, а мрії – реалізованими!

Бажаю, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові і добра, професійного везіння, втілення всіх задумів, приємних і радісних зустрічей.

В.о. ректора, професор Бойчук Т.М.

Четвер, 01 липня 2010 00:00

1 липня 2010 року «Міська стоматологічна поліклініка» відзначила 60-річчя .  З нагоди такого поважного ювілею колектив стоматологічної поліклініки під керівництвом головного лікаря Струка Володимира Івановича запросили поважних гостей на урочистості та святковий концерт в палац «Академічний» БДМУ.

Неділя, 30 травня 2010 18:46

29 травня о 15 годині в палаці «Академічний» БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску ліцею №3, медичного профілю Чернівецької міської ради. Директор ліцею Зегрюк М.Е. сердечно привітав почесних гостей, батьків та випускників, які завітали на свято. Присутнім на урочистостях був в.о. ректора БДМУ, професор, доктор медичних наук Бойчук Т.М.

Тарас Миколайович особисто та від імені всього трудового колективу та багатотисячного студентства університету щиросердно привітав з прекрасною подією у житті випускників - ліцеїстів та з приємністю запросив поповнити лави Буковинського державно медичного університету. Особливу вдячність Бойчук Т.М. висловив батькам випускників та викладачам, які професійно готують майбутніх студентів.

Неділя, 30 травня 2010 18:46

Беручи до уваги велике значення досвіду академічних обмінів для освітнього та особистого розвитку студентів та викладачів між БДМУ (м.Чернівці, Україна) та Юта Валлей університетом (м.Орем, штат Юта, США) підписана угода про міжуніверситетську співпрацю.

12 травня 2010 року в БДМУ прибули на практику 2 студентів 2 курсу зі спеціальності сестринська справа та викладач, професор сестринської справи. Відповідно до графіка перебування в університеті американські студенти практикувалися в різних клініках: обласна клінічна лікарня, обласна дитяча лікарня №2, міська дитяча лікарня, лікарня швидкої медичної допомоги та Вашківецька міська лікарня.

Середа, 19 травня 2010 00:00

У Міністерстві освіти і науки розпочато роботу консультативного телефону "Літня екзаменаційна сесія 2009/2010 навчального року".
З метою забезпечення належного контролю за проведенням літньої екзаменаційної сесії 2009/2010 навчального року у вищих навчальних закладах та оперативного реагування на можливі факти порушень і зловживань, а також надання інформаційної та методичної допомоги студентам, викладачам та іншим категоріям громадян на період з 20 травня по 30 червня 2010 року розпочав роботу консультативний телефон "Літня екзаменаційна сесія 2009/2010 навчального року" за номером (044) 486-16-51

«Скринька Довіри» нашого університету - dovira@bsmu.edu.ua

Обговорення на форумі БДМУ

Неділя, 11 квітня 2010 00:00

Запрошуємо Вас на прем'єру вистави за п'єсою Неди Нежданої "Угода з ангелом", яка відбудеться 18 квітня 2010 року о 18.00 в приміщенні палацу "Академічний" .

Вхід вільний.
Місць і додаткових стільців вистачить всі.

У виставі беруть участь студенти нашого університету

Обговорення на форумі БДМУ