7 лютого

Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

Понеділок, 17 грудня 2018 16:30
Визначено переможців студентського конкурсу «Краща кімната 2018»

11 грудня відбулося чергове засідання Студентської ради БДМУ на якому оголосили та нагородили переможців щорічного конкурсу «Краща кімната 2018», приуроченого відзначенню Дня студента.

Понеділок, 17 грудня 2018 16:25
Студенти БДМУ провели благодійну акцію в будинку-інтернаті с. Залуччя-Долішнє

13 грудня активісти Студентської ради із кураторами факультетів відвідали з благодійною акцією будинок-інтернат для дітей з вадами розвитку, що в с. Залуччя-Долішнє Івано-Франківської області.

Понеділок, 17 грудня 2018 13:32
Змагання до Дня Святого Миколая відбулися в БДМУ

11 грудня у спорткомплексі БДМУ відбулися традиційні змагання з нагоди Дня Святого Миколая для діток спеціальних шкіл-інтернатів. Цього року у змаганнях взяли участь 20 хлопчиків та 12 дівчат зі спеціальної школи-інтернату №4, спеціалізованої школи №1. №2 та №3.

Понеділок, 17 грудня 2018 12:52
Студенти БДМУ відвідали мешканців центру доброти «Мрія Марти»

Викладач кафедри фізіології імені Я.Д.Кіршенблата Віталія Штефанюк разом з кураторською 14 групою 1 курсу медичного факультету №2 до Дня Святого Миколая відвідали дитячий центр доброти «Мрія Марти», де перебувають мами із дітками, що опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Субота, 15 грудня 2018 12:49
Тиждень права в БДМУ

В рамках відзначення Тижня права в Україні пройшла лекція по медичному праву для студентів 4 курсу медичного факультету №2 «Правові відносини лікаря і пацієнта. Несприятливі наслідки в медичній практиці. Лікарська помилка».

П'ятниця, 14 грудня 2018 12:08
Студенти БДМУ провели благодійну акцію в Чернівецькій спеціалізованій школі №3

3 грудня з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю викладачі та студенти медичного факультету №2 БДМУ відвідали комунальний заклад «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3», де навчаються діти з обмеженими можливостями.

П'ятниця, 14 грудня 2018 10:24
БДМУ увійшов до пілотних закладів Україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти в Україні»

БДМУ відібрано як пілотний заклад Україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти в Україні», який розпочинається у грудні 2018 р. та триватиме до кінця 2022 р. і буде фінансуватися Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії.