25 квітня

Малик Ю.Ю.

Вівторок, 11 квітня 2017 16:11
Під час заходу

Під такою назвою проведено кураторську годину для студентів І курсу 5 групи стоматологічного факультету.

Вівторок, 11 квітня 2017 16:05
Під час заходу

Близько 20 фахівців навчальної дисципліни «Медичне правознавство» з багатьох навчальних закладів зібралися в Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького 10 квітня, де на кафедрі медичного права було проведено семінар-нараду з представниками кафедр, на яких викладається навчальна дисципліна «Медичне право України» на післядипломному та «Медичне правознавство» на додипломному рівнях освіти.

Вівторок, 11 квітня 2017 12:56
Під час засідання

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ 7 квітня відбувся круглий стіл присвячений Всесвітньому дню здоров’я.

Понеділок, 10 квітня 2017 16:54
Професор із Канади прочитав лекцію в БДМУ

6 квітня у лекційній залі кафедри медичної біології та генетики ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» прочитав лекцію Др. Метью Коші – професор-генетик із Канади.

Понеділок, 10 квітня 2017 16:31
Студенти БДМУ ознайомилися з діяльністю ВООЗ

До Всесвітнього дня здоров’я в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ був проведений захід, присвячений Всесвітній Організації Охорони Здоров'я.

Понеділок, 10 квітня 2017 15:59
Під час акції

Студенти ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" з нагоди Всесвітнього дня здоров’я провели просвітницьку акцію в Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Понеділок, 10 квітня 2017 15:56
Під час акції

Викладачі та студенти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» з нагоди Всесвітнього дня здоров'я провели просвітницьку акцію у Чернівецькій школі № 11.