22 жовтня

Томка І.Є.

Четвер, 04 жовтня 2018 18:19
Під час конференції

27-28 вересня на базі Івано-Франківського національного медичного університету в м. Яремче пройшов ювілейний Х-й Конгрес патологів України.

Четвер, 04 жовтня 2018 15:44
День працівників освіти відзначили в БДМУ

4 жовтня у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Четвер, 04 жовтня 2018 10:11
Розпочала роботу Всеукраїнська конференція інфекціоністів

4 жовтня розпочала свою роботу Всеукраїнська науково-практична конференція і пленум Всеукраїнської асоціації інфекціоністів на тему: «Сучасні діагностичні, лікувальні і профілактичні технології у практиці інфекціоніста».

Четвер, 04 жовтня 2018 09:33
Фахівці БДМУ взяли участь у науковому форумі судово-медичних експертів

Впродовж 27-28 вересня в місті Яремче, Івано-Франківської області відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні досягнення судово-медичної науки та практики» поєднана із щорічною нарадою начальників бюро судово-медичної експертизи.

Вівторок, 02 жовтня 2018 22:50
Особливості перебігу червоного плоского лишаю у людей похилого віку

Червоний плоский лишай (Lichen ruber planus) або хвороба Вільсона – поширене хронічне запальне захворювання шкіри та слизових оболонок, яке проявляється сверблячими запальними плоскими вузликами (папулами) на шкірі та слизових оболонках ротової порожнини. Серед хворих на червоний плоский лишай переважають особи активного працездатного віку – 30-60 років, хоча в останні роки збільшується кількість випадків розвитку дерматозу в осіб похилого віку, при цьому – частіше у жінок.

Вівторок, 02 жовтня 2018 22:38
Майбутнім фахівцям з лабораторної діагностики провели професіографічну екскурсію

29 вересня студенти 4 курсу спеціальності «Лабораторна діагностика» медичного факультету № 4 разом із куратором Кшановською Г.І. відвідали екскурсію в лабораторії «Сінево».

Вівторок, 02 жовтня 2018 22:05
Газові балончики: що варто знати?

Подразнюючі речовини (ПР) широко застосовують у світі з метою активної оборони та придушення масових акцій протесту, а потому їх обгрунтовано називають агентами контролю правопорядку, сльозоточивими газами або лакриматорами чи «поліцейськими» газами. Їх використання не заборонене міжнародними угодами.